Horoskopy lásky: Ryby se zamilují. Berani jsou v rozpacích. Býci, pozor na nevěru

Co nového na tebe čeká v oblasti lásky v týdnu od 17. do 23. ledna 2023, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

horoskop-lasky-1100x618.png Zdroj: shhutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Rozporuplné pocity, které se tě na malou chvíli zmocní, v tobě mohou probouzet pochybnosti či strach z budoucnosti. Zapomeň na to, nic se neděje. Netrestej partnera jen proto, že neumí číst tvé myšlenky. V klidu mu řekni: lásko, dnes nemám svůj den a on roztaje jako jarní sníh.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V partnerství budeš čelit náročnější situaci, která vyžaduje tvou volbu. Budeš nucená vybírat mezi dvěma vztahy. Muži jsou naprosto odlišní, a proto tě na chvíli pohltí strach a nejistota. Vybírej srdcem a stůj nohama pevně na zemi, pak tvá volba bude upřímná a čestná. Ostatní páry prožijí nádherné a láskyplné chvíle ve dvou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Existují veškeré předpoklady k dlouhodobému partnerství, které se naplní bezpodmínečnou láskou. Ať se ve tvém životě dělo cokoliv, nyní k tobě proudí velmi krásné energie a štěstí jako třešnička na dortu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestli se seberealizuješ v novém vztahu, tak věř, že máš vedle sebe svou spřízněnou duši. Dlouhodobě zadané páry pocítí uzdravující moc lásky a konečně ukončí spory, hádky a nedorozumění.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy se na chvíli zastaví. Můžeš mít pocit, že partner před tebou něco skrývá, ale věř, že to jsou jen tvé domněnky. Neboj se vykročit vpřed a nechej partnerovi také svůj prostor. Ocení tvou velkorysost a tobě se konečně uleví.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud se trápíš, bojíš se partnerovi říct v klidu svůj názor a také odmítnout jeho návrh, se kterým již delší dobu nesouhlasíš, tak věř, že je to cesta do pekla. Uklidni se, nadechni a s úsměvem mu sděl své pocity. Uleví se nejen tobě, ale také jemu, protože vůbec netušil, že se tak dlouho trápíš.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ve vztahu se můžeš cítit ohrožená, hádky, neshody a nečekané výstupy ti berou energii a sílu. Zastav se na chvíli a nebojuj s partnerem, jen tak může nastat příměří. Je zapotřebí, aby ses naučila bránit a nedovolila mu, aby tě jeho chování zraňovalo. Ostatní páry prožijí poklidné dny za předpokladu, že nepodlehnou emocím a hádkám.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V lásce jsi akční a impulzivní. Partner s láskou kráčí po tvém boku a oceňuje tvé jednání, i když leckdy tempo, které udáváš, nemusí stíhat. Čeká vás společné cestování, a pokud se chystáte stěhovat, tak všechno dopadne skvěle.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V partnerovi máš poklad a jsi si toho velmi dobře vědoma. Stabilita, jistota a rodinný krb je pro oba prioritou. Štěstí se usmívá také na osamělou, která může potkat svou spřízněnou duši.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V lásce je vše dovoleno, a tak to u vás také vypadá. Humor, vtipné škádlení, vzájemné okouzlení a tvůj šarm dokáže z partnera udělat boha a z tebe bohyni. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat prima kamaráda.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Do tvého života vstupuje uzdravující síla lásky. Dostáváš novou příležitost, kterou využij k harmonizaci vztahu, urovnání sporů i k hledání lásky nové. Staré stereotypy odchází a přichází svěží energie, která mění společné životy.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy se pomalu, ale jistě probouzí ze zimního spánku. Spory a neshody odchází a do života vstupuje radost, láska a vzájemné pochopení. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může potkat mladého muže, který umí rozesmát a je upřímný.

17.1.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist