Horoskopy lásky podle tarotu od 1. do 7. června 2021

Berani, trpělivost růže přináší. Blíženci, Vodnáři a Lvi jsou nadšení láskou. Jaké jsou energie v oblasti lásky, ti právě nyní prozradí nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Tvá trpělivost i láska se vyplatila, vztah je čistý, harmonický a láskyplný, jeho rytmus udáváš především ty. To, že tě partner miluje, je jisté. Pokud se to netýká vašeho vztahu a zrovna procházíte neustálou konfrontací i nespokojeností z tvé strany, zkus se zamyslet, jestli na svou lásku příliš netlačíš, povol otěže a začnou se dít zázraky.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Toužíš po změně, váháš, jestli partnerovi sdělit svůj návrh a plány? Neváhej a pusť se do toho, bude nadšený a tvé plány s láskou podpoří. Pokud jsi platonicky zamilovaná, je nejvyšší čas kamaráda pozvat na procházku nebo dobrou kávu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V lásce na tebe čeká spokojenost, radost, pohoda a také romantické chvíle ve dvou. Pokud jsi stále sama, je nejvyšší čas rozhlédnout se kolem a vyrazit s přáteli za dobrodružstvím. Ten pravý je již velmi blizounko, byla by škoda propásnout jeho příchod jen proto, že se ti nechce mezi lidi.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V oblasti lásky i vztahů se můžeš těšit na velmi příjemné a milé energie. Pokud partnera teprve hledáš, rozhodně nepřestávej, čeká na tebe nová láska, která tě okouzlí a změní tvůj život od základů.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jestli toužíš po lásce, tak máš před sebou skvělé dny, které přejí k navazování nových známostí a také je šance na lásku novou. Svěží vítr pročistí a ukončí vše, co již dávno nefunguje a vnese do života zcela jinou energii v podobě těhotenství, lásky či usmíření. Využij příležitost na maximum.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tvůj život zcela nečekaně obohatí velká láska. Ať jsi již prožívala jakkoliv náročné a smutné chvíle, tak nyní je všechno jinak. Usmíření, nová láska, těhotenství, zasloužené štěstí a radost je tady jen a jen pro tebe. Tvé dávné sny i touhy se promění v realitu.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Touha po lásce je natolik silná, že na chvíli začneš propadat smutku a beznaději. Nezapomínej, nic netrvá věčně, zaměstnej hlavu i tělo jinou aktivitou, přestaň se trápit. Zanedlouho přijde řešení, které tě okouzlí a probudí v tobě radostné pocity i dávno zapomenutou lásku.

Štír (24.10. – 22.11.)

Jsi sama a neustále se lituješ za to, jaký máš život? Nejvyšší čas postavit se k životu čelem a přestat fňukat, co se stalo, je pryč. Jakmile necháš minulost za sebou, začnou se dít zázraky a pochopíš, jak marné a zbytečné bylo tvé chování. To, že budeš šťastná, je jisté.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Bolavé srdíčko z minulostní lásky tě může stahovat na dno, pocit, že se točíš v bludném kruhu, ti nedovoluje vidět světlo na konci tunelu. V tuto chvíli si k tobě láska nemůže najít cestu, jakmile se odpoutáš od minulosti, přijde uvolnění. Netrap se a žij, také na tebe čeká štěstí i láska.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Usměj se na sebe do zrcadla a pak také na partnera. Pocit, že ti vůbec nerozumí a dělá ti jen samé naschvály, je zcela mylný. Neber si jeho úsměvné poznámky osobně a raději se společně zasmějte, smích uvolní stísněnou atmosféru a ty si uvědomíš, jak malicherné tvé chování bylo. Pokud lásku teprve hledáš, vydrž, přijde později.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

V lásce a vztazích se blýská na lepší časy. Co bylo, je pryč. Nyní se můžeš radovat z nových a krásných chvil se svou láskou. Štěstí, harmonie a také vášeň vás hned neopustí. Stejně tak budeš úspěšná, pokud hledáš lásku novou, tvůj princ se k tobě již pomalu blíží.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud jsi sama, můžeš se těšit na nový vztah, dokonce je možné, že budeš postavená před volbu vybrat si z více možností, což ti trošku zamotá hlavu. Naslouchej srdci a sleduj, jak se muži chovají a komunikují, pak tvé rozhodnutí bude správné. Vztahy, které jsou dlouhodobě v krizi, naleznou řešení.

foto-zdroj: shutterstock.com

1.6.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist