Horoskopy lásky od 7. do 13. března 2023: Láska tě překvapí

Lvi mají rozporuplné pocity. Raci a Berani mění vztah. Jaké energie na tebe čekají v oblasti lásky, ti právě nyní prozradí nové horoskopy podle tarotu.

partnerske-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ve vztazích se vše posouvá vpřed bez ohledu na situaci, kterou jste s partnerem řešili a neuměli nalézt shodu. Nyní je všechno jinak a dokážete se domluvit, nalézt řešení, a ještě k tomu pocítíš velkou lásku i vášeň.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zadané páry, které touží po miminku, dostanou skvělou zprávu a radost nebude brát konce. Ostatní páry prožijí velmi krásné a láskyplné dny, které ještě zintenzivní radostná událost, která se týká již narozených dětí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Ve vztahu prožíváš lásku, úctu a vzájemné pochopení. Vděčnost, kterou vnímáš, předáváš dál a partner ti s láskou naslouchá. Štěstí se usmívá také na všechny ty, které prochází osobní či partnerskou krizí, která bude zažehnána.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy se posunují vpřed a rychlost je ústředním slovem těchto dnů. Pokud potřebuješ s partnerem cokoliv dořešit, pusť se do toho a neboj se mu sdělit své nejniternější pocity. Štěstí přeje také nezadaným, tak s chutí na rande.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Možná máš pocit, že ti partner nerozumí a neustále ti dělá jen samé naschvály. Zastav se na chvíli, dýchej a dovol si na malou chvíli partnera neřešit. Nakonec totiž zjistíš, že jsi jen zbytečně přecitlivělá. Konec týdne bude již velmi příznivý a také láskyplný pro oba.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy nabírají novou rychlost a řítí se vpřed. Můžeš se těšit na velmi příjemnou zprávu od své lásky. Na obzoru se rýsuje krásný a romantický vztah, což platí pro všechny, které hledají partnera do nepohody.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Domov, láska, sdílení společné radosti a jako třešnička na dortu dobrá zpráva pro všechny zadané i nezadané. Můžeš se těšit na dny zalité sluncem, i když bude modré nebe schované za mráčky. Láska je klíčovým slovem pro tyto dny a rozzáří každého.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Napětí a neklid se konečně zmírňují a do tvého života vstupuje uzdravující síla lásky, což platí pro zadané i nezadané. V partnerství nastává jednota a souznění. Skvělá komunikace dokáže urovnat spory také v rodině či přátelství.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Zadané i nezadané pocítí silný příval lásky. Nový romantický vztah již visí ve vzduchu a pořádně zamíchá osudy, samozřejmě v dobrém. Harmonie, klid a láska je tady pro všechny.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy jsou stabilní a pevné. Pokud tě v minulosti cokoliv trápilo a potřebuješ s partnerem ukončit jednu životní etapu, s chutí do toho. Výsledek tě nadchne stejně jako tvou lásku. Štěstí se usmívá také na nezadanou.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Všechno, co jsi do vztahu vložila, ať již v dobrém či pomyslně zlém, dostáváš nazpět. Spravedlnost tě vede cestou k usmíření, ať již s partnerem či rodinou. S láskou dořeš veškeré spory a vykroč vstříc novému životu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V oblasti lásky přichází nová příležitost. Pokud o svého partnera opravdu stojíš, předveď mu veškeré ženské zbraně, aby viděl, že za to opravdu stojíš. Spory odchází a přichází uzdravující moc lásky, což platí také pro nezadanou.

7.3.2023 12:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist