Horoskopy lásky od 3. do 9. srpna 2021

Berani se zbaví břemene. Býci, láska vás překvapí. Jaké budou energie v oblasti lásky a vztahů, ti prozradíme právě teď v našich horoskopech lásky podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-4-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Břímě, které tě svazovalo, se najednou uvolní a ty si uvědomíš, jak zbytečné byly spory a neshody. Konečně se zbavíš žárlivosti či touhy mít život či partnera pod kontrolou. To, že se oběma uleví, je jisté. Štěstí čeká také na nezadanou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přichází nádherná příležitost v oblasti lásky a vztahů. Pokud partnera máš, neboj se ukázat, že o něj opravdu stojíš. Díky minulostním neshodám totiž neví, na čem je a trápí se. Štěstí přeje také nezadané, která má v dohledu lásku novou. Nová láska, nové vztahy a zažehnutá jiskra je tady pro všechny zadané i nezadané.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V oblasti lásky dokážeš nemožné, ať se dělo v minulosti cokoliv, nyní je všechno jinak. Přichází usmíření, pohoda, radost a také harmonie. Štěstí bude mít také nezadaná, pokud opravdu chceš, novou lásku najdeš.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestli máš strach partnerovi sdělit své pocity, tak věř, že se svým postojem zbytečně blokuješ. Najdi klidnou chvilku a otevřeně mu řekni, co tě trápí nebo co bys ráda změnila. Jeho postoj tě velmi mile překvapí a tobě se uleví. Nezadaná, ještě vydrž, láska přijde později.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve vztahu prožíváš harmonii, lásku a také spokojenost. S partnerem se dokážete domluvit a zrealizovat společné sny. Skvělé energie jsou tady také pro nezadanou, která může potkat prima kamaráda do nepohody.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy jsou stabilní, a pokud to snad někde opravdu skřípe, tak věř, že nyní máš velkou příležitost vše doladit, zharmonizovat a probudit opět lásku s pomyslnou vášní. Nezadaná, jestli o novou lásku opravdu stojíš, rozhlédni se kolem sebe, je někde velmi blízko tebe.

Váhy (23.  9. – 23. 10.)

Jestli jste s partnerem rozhádání nebo nejste schopní vyřešit dávné spory, tak věř, že nyní máš skvělou příležitost vše v naprostém klidu dořešit a ukončit. Partner ti s láskou dá za pravdu a domluvíte se na společném řešení. Nezadaná, ještě vydrž, zatím u tebe láska vidět není.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nové vztahy, které se zatím jen nesměle oťukávají, mají skvělé vyhlídky do budoucna. Mnoho společných zájmů, humor a také láskyplné chvíle v tobě probudí mnoho krásných emocí. Zkrátka nezůstávají ani zadané, které se mohou těšit na příjemné chvíle ve dvou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ve vztazích zavládne radost, harmonie a láska. Pokud jsi delší dobu sama, zamysli se, jestli přeci jen není něco, co bys mohla změnit na své představě ohledně partnera. Tím, že váháš a vlastně nevíš, co od lásky očekávat, brzdíš jeho příchod, jakmile se rozhodneš, láska k tobě najde cestu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli s partnerem nemůžete najít společnou řeč, je nejvyšší čas, aby sis ujasnila své myšlenky a v klidu s ním promluvila. Pokud do vašeho vztahu neustále někdo zasahuje, rozhodně se nepodřizuj ostatním jen proto, že nedokážeš říct svůj názor. Jakmile sebereš odvahu, vše na sebe naváže téměř samo, to, že se oběma uleví, je jisté.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Tvá nespoutaná energie, láska a také pozornost, kterou partnerovi dáváš, v něm probouzí mnoho radosti i vášně. Jsi pro něj bohyní a je ochotný snést ti modré z nebe. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může konečně potkat muže svých snů.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Stěhování či cestování může být pro někoho noční můrou, což se tebe rozhodně netýká. Nadšení, energie a elán v tobě probouzí stále nové nápady, které s partnerem také zrealizujete. Pokud lásku hledáš, buď aktivní, protože je velmi blízko tebe.

foto-zdroj: shutterstock.com

3.8.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist