Horoskopy lásky od 3. do 8. ledna 2023: Zapomeň na strach a miluj

Berani se cítí ohrožení. U Býků to zajiskří. Blíženci s láskou pečují o rodinu. Z čeho se můžeme na začátku nového roku radovat? A na co je lepší si dát pozor, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Ve vztahu se můžeš z nějakého důvodu cítit ohrožená. Hádky, napětí a různá nedorozumění vám s partnerem zbytečně uzavírají cestu ke smíru. Buď velkorysá a nabídni ruku k usmíření jako první. Ostatní páry žijící v harmonii prožijí velmi krásné a láskyplné dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V lásce přichází nádherné období plné škádlení, radosti a vášně. Ať se již dělo cokoliv, nyní je všechno jinak. Vztahy se posouvají dál, láska kvete a humor je na denním pořádku. Štěstí přeje také všem nezadaným.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

S láskou a věrně pečuješ o rodinu. Partner stojí věrně při tvém boku a stabilita ve vztahu je jistá. Jestli toužíte po miminku, je velká šance, aby se vaše přání splnilo. Štěstí se usmívá také na všechny nezadané.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V oblasti lásky se probouzí city, štěstí a vzájemné porozumění. Co bylo, je pryč a nyní se můžeš s partnerem radovat z nádherných chvil. Štěstí se usmívá také na nezadanou a všechny, které lásku teprve hledají.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jestli trpíš nedostatkem citů a lásky, přestože máš vedle sebe partnera, tak věř, že je to pouze tvůj pocit. Potřebuješ obejmout a čekáš, až to udělá? Na nic nečekej a obejmi svou lásku jako první. Muži nejsou tak citoví jako ženy, a proto je dobré na nic nečekat a dát své potřeby najevo.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud trpíš z nedávného rozchodu, tak věř, že až se zbavíš smutku, hořkosti a bolesti, uvidíš všechno v jiném světle a pochopíš, proč vztah nešel zachránit. Nakonec se ti uleví a díky novému postoji na sebe nová láska nenechá dlouho čekat. Ostatní vztahy prožijí radostné a láskyplné dny.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Ve vztazích se probouzí síla, láska a vášeň. S partnerem víte, co od života chcete. Společně se vám vše podaří uskutečnit a zrealizovat. Štěstí se usmívá také na osamělé a hledající novou lásku. Vykroč jí naproti, je nedaleko.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Stojíš na počátku nového vztahu, lásky, která tě okouzlí a zcela pohltí. Konečně pochopíš, proč jsi musela být tak dlouho trpělivá a osamělá. Tvůj princ k tobě právě teď přijíždí. Partnerské vztahy prožijí nádherné dny plné citů a lásky.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud tě nedávno opustil partner nebo se trápíš, že nemůžeš svou lásku najít, tak věř, že i na tebe se usmívá štěstí v podobě nové lásky. Dopřej si dostatek času na uzdravení, nic si nevyčítej, není to tvoje vina. Ostatní páry prožijí pomalé dny v radosti a harmonii.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Harmonie, láska a radostné chvíle s partnerem v tobě probouzí mnoho nádherných emocí. Štěstí se usmívá také na všechny osamělé ženy. Na nic nečekej a využij skvělé energie k navazování nových přátelství, mezi kterými se skrývá tvá nová láska.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Důvěra, láska a porozumění ve vztahu jsou klíčem ke štěstí. Díky solidním základům nyní sklízíš zaslouženou odměnu v podobě milujícího partnera a vzájemného uznání. Štěstí se usmívá také na nezadanou, pokud jsi na lásku připravená, začni pomalu, ale jistě hledat ve svém okolí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy, které neustále něco řeší, hádají se a nejsou schopné se na ničem domluvit, přijdou na to, že takto se dál žít nedá. Dospějí ke společnému rozhodnutí, spory ukončí a rozhodnou se vykročit nově, to, že ti spadne velký kámen ze srdíčka, je jisté. Nezadaná, pokud se chystáš na první rande, sleduj, co muž říká, je to mluvka a má problém dodržet jakýkoliv slib.

3.1.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist