Horoskopy lásky od 25. do 31. října 2022: Štěstí se usmívá na nezadané

Blížence zaskočí změny. Býci touží po harmonii. Berani, užívejte lásku. Které znamení pocítí touhu po změně, a které se rozhodne ukončit nefunkční vztah, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

S velkou vděčností prožíváš dny se svou láskou a vše, co do vztahu přichází, vnímáš jako příležitost k růstu. Přesto, že někdy není vše zalité sluncem, velmi dobře víš, že máš vedle sebe partnera, se kterým jsi ochotná zestárnout. Stejně to má také on. Štěstí se usmívá také na osamělou a nezadanou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V klidu a lásce se otevři intuici. Tvé nejhlubší já ti ukáže cestu ke štěstí a harmonii. Pokud jsi sama, spojíš se s partnerem, po kterém toužíš. Zadané páry prožijí nádherné a láskyplné dny s velkou vděčností a láskou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy, které jsou dlouhodobě v krizi, dospějí ke společnému rozhodnutí a ukončí vše nefunkční. Změna, která není příjemná, ti přináší velkou úlevu a svobodu. Páry, které jsou v harmonii, prožijí poklidné dny. Je dobré pohlídat si napětí, které by mohlo vyvolat zbytečné konflikty.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zklamal tě partner nebo je snad tvé srdíčko smutné z nešťastné lásky? Věř, že i na tebe se právě teď usmívá štěstí. Buď k sobě upřímná a přiznej si, že láska nebyla oboustranná, díky tomu se ti uleví, tvé nitro zalije uzdravující energie a nová láska na sebe nenechá dlouho čekat. Ostatní páry prožijí nádherné dny v radosti a harmonii.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Partnerské vztahy jsou prozářené láskou, štěstím a také harmonií. Partner je ochotný splnit ti jakékoliv přání. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má díky zvýšené pozornosti mužů velkou šanci na seznámení se svou spřízněnou duší.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Jestli máš pocit, že váš vztah stojí a nevyvíjí se dál, tak věř, že se nic zásadního neděje. Nesnaž se v tuto chvíli tlačit na partnera a dopřejte si chvíle pohody a nicnedělání. Užívejte společné chvíle a vše se časem posune i bez tvého tlaku a snahy partnera změnit.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jestli se trápíš žárlivostí, tak věř, že to vztahu rozhodně neprospívá. Zamysli se, která část ve tvém nitru se bojí a je nejistá, že by o partnera mohla přijít? Jakmile si uvědomíš, že nám nikdo nepatří, nalezneš ztracenou rovnováhu zpět a uleví se nejen tobě, ale také tvé lásce. Ostatní páry prožijí pomalé a poklidné dny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud ve vztahu vázne komunikace a bojíš se pohnout z místa, tak věř, že je to jen kvůli tvé neústupnosti a tvrdohlavosti. Na chvíli se zastav, usměj a dovol si neřešit nic zásadního. Když partnera překvapíš dobrou večeří nebo romantickou procházkou, zjistíš, že máš vedle sebe toho nejbáječnějšího muže, který tě nadevše miluje.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Očekávej neočekávané štěstí v oblasti staré i nové lásky. Pokud toužíš po spřízněné duši, tak měj oči otevřené, protože je velmi blízko tebe. Nová životní etapa přeje všem vztahům, zamilovaným i osamělým.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V partnerství mohou narůstat mírné neshody, které by mohly vyústit v hádku. Dýchej a buď nad věcí, nic zásadního se neděje. Nehádej se ani se nesnaž partnera přesvědčovat o své pravdě a věř, že prožijete nádherné chvíle.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud se trápíš a bolí tě srdíčko, tak věř, že zkušenost, kterou jsi prožila, velmi brzy oceníš a také konečně pochopíš, proč se vše muselo stát. Nyní si dopřej čas, nespěchej a ani se nesnaž za každou cenu seznamovat, v tuto chvíli bys totiž do svého života přitáhla podobně naladěného muže. Ostatní páry prožijí jemné a mírné dny v radosti i lásce.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vztahy, které prochází nekonečnými zkouškami, konečně naleznou společnou řeč a také řešení. Nezapomínej, na tobě záleží, jak se rozhodneš zareagovat. Klid, harmonie a láskyplné slovo zaručí výsledek, který tě nadchne a také zaskočí. Partner je tvým věrným společníkem ve chvílích radostných i ustaraných, nikdy tě nenechá na holičkách.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

25.10.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist