Horoskopy lásky na nový týden: Ukonči minulost a jdi vpřed

Lvi, pozor na nevěru. Ryby, nepodlehněte sladkým slovům. Berani najdou lásku. Na koho se v týdnu od 8. do 14. listopadu 2022 usmívá štěstí v podobě lásky, a kdo si ještě chvíli počká, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Báječné a harmonické dny je dobré využít k navazování přátelství a také nové lásky. Po sporech přichází uklidnění, pohoda a vášeň, která čeká zadané páry i všechny hledající dlouhodobý vztah.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nádherné a láskyplné pocity v tobě probouzí mnoho krásných emocí, což se samozřejmě promítá také v oblasti lásky a vztahů. Pokud toužíš po novém partnerovi, máš skvělou příležitost seznámit se s osudovou láskou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy obohatí láska, harmonie a také vzájemná souhra i spokojenost. Cítíš se skvěle ve všech směrech, což ocení partner, který miluje tvůj smích a úsměv. Štěstí se usmívá také na nezadanou. Ještě se stále mračíš? Zkus vykouzlit milý úsměv a rázem se všechno změní.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Usměj se a vykroč směle do života. Máš před sebou dny plné nových příležitostí, ve kterých láska hraje hlavní roli. Do vztahů vstoupí usmíření, harmonie a štěstí, které se usmívá také na všechny hledající lásku novou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud jsi ve vztahu nespokojená a máš myšlenky na rozchod či nevěru, tak věř, že bys vše jen zhoršila. Promluv v klidu s partnerem a snažte se společně nalézt řešení. Nevěra nic nevyřeší, naopak přináší problémy a také rozchod, kterého bys nakonec litovala.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V oblasti lásky přichází nové příležitosti. Jestli již partnera máš, můžeš se těšit na příjemné chvíle obohacené humorem a smíchem. Štěstí se usmívá také na všechny, které lásku hledají. Zlobíš se na celý svět? Změň svůj postoj a dostaneš vše, po čem tvé srdce touží.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Zcela zbytečně se blokuješ strachem a obavami. Díky tomu vztah vázne a neposouvá se dál. Překonej sama sebe, povzbuď se k činům a věř, že výsledek předčí tvé očekávání.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vše, co jsi do vztahu vložila, ať již v dobrém či pomyslně zlém, dostáváš zpět. Máš před sebou období vyjednávání a také hledání pravdy. Buď k sobě i partnerovi upřímná a věř, že všechno se v dobré obrátí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Buď k sobě i k partnerovi trpělivá. To, co se kdysi pokazilo, potřebuje čas a klid, aby do vaší lásky mohla opět vstoupit uzdravující síla. Partner tě miluje, ale nyní je ve stavu, kdy nechce nic zásadního řešit, dopřej mu ticho a pochopení. Časem se všechno obrátí k lepšímu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli se trápíš bolestivým rozchodem, tak věř, že i na tebe se usmívá štěstí. Co se stalo, je pryč. Udělej tlustou čáru za minulostí, ponauč se z chyb a věř, že nová láska je na cestě. Ostatní páry prožijí klidné a líné dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy, které dlouhodobě prochází krizí, dospějí ke společnému rozhodnutí a domluví se na rozchodu. Může se stát, že odluka probudí zpět dávno zapomenutou lásku a oba zjistíte, že bez sebe nemůžete žít. Páry, které jsou v harmonii, pocítí chuť vyzkoušet nové aktivity.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud se chystáš na první rande, dávej pozor na slova a slovíčka, která ti muž šeptá. Ne všechno zlato se třpytí, což u něj platí dvojnásob. Mnoho slov a skutek utek. Stůj nohama pevně na zemi a pak se vyhneš zklamání. Ostatní páry prožijí velmi krásné chvíle v kruhu svých nejbližších.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

9.11.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist