Horoskopy lásky na nový týden. Co tě čeká?

Berany ničí strach z lásky. Raci procitnou. Střelci se zamilují. Co čeká v lásce ostatní znamení v týdnu od 26. října do 1. listopadu 2021, ti právě teď prozradí nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-2-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pokud máš pocit, že se proti tobě život spikl a nedaří se ti uklidnit rozbouřené srdíčko, tak věř, že je to jen kvůli strachu, který v sobě nosíš. Jestli tě partner naštval, promluv s ním o svých pocitech, nic zásadního se totiž neděje a zbytečně trucuješ. Problémy je potřeba řešit s nadhledem a humorem. Nezadaná, tvůj princ na bílém koni nabírá dech, tak vydrž, objeví se později.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nádherné a láskyplné dny jsou tady pro všechny bez ohledu na to, jaké období právě nyní prožíváš. Zvýšená pozornost mužů přeje všem osamělým srdcím nalézt svou druhou polovinu. Zkrátka nezůstávají ani ostatní páry, které prožijí radostné a šťastné chvíle ve dvou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Jestli cítíš v lásce tíhu a zmocňuje se tě pocit, že se nemůžeš pohnout z místa, je nejvyšší čas promluvit s partnerem. Jen vyčkej na vhodnou příležitost, připrav něco dobrého a sděl mu své trápení i pocity. Pochopí tě a navíc ještě překvapí svým nápadem, který v tobě probudí mnoho krásných pocitů. Nezadaná, nepodléhej strachu, to, že zatím nemáš lásku, neznamená, že zůstaneš navždy sama.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Láskyplné energie provází vztahy čistě bez zavádějících iluzí a představ. Je dost možné, že vztah zpečetíte svatbou. Nádherné energie jsou tady také pro manželské páry i nezadanou, která touží po harmonickém vztahu. Nečekej, že za tebou přijede princ domů, vykroč mu naproti bez očekávání a představ.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy stojí na místě. V tobě tato stagnace může probouzet pochybnosti a strach. Nemusíš se bát, partner tě stále miluje, jen máte období nečinnosti. Když nebudeš řešit nepodstatné věci, vše se zase velmi rychle srovná. Neboj se vykročit vpřed a minulost nechej za sebou, což platí také pro nezadanou, která stále nemůže lásku najít.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pochybnosti o lásce v tobě probudí touhu po změně. Všechno ti může připadat nudné a šedé. Někdy to tak v lásce bývá, což neznamená, že se něco zásadního děje. Zkus nabrat zpět vnitřní rovnováhu. Pokud jsou v lásce problémy, nic neodkládej a vyřeš je okamžitě. Uleví se nejen tobě, ale také všem blízkým, kteří vidí, že nejsi zcela ve své kůži.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Všechno, co jsi do vztahu a lásky vložila, nyní dostáváš zpět. Je třeba dořešit veškeré spory z minulosti, abys mohla nastolit uzdravující rovnováhu. Minulost je pryč, nyní je čas nastolit příměří a mír. To, že budeš nadšená, šťastná a zamilovaná, je jisté.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nádherné láskyplné dny jsou tady pro zadanou i nezadanou. Ať se již ve tvém životě v oblasti lásky dělo cokoliv, nyní přichází harmonie, láska a také štěstí. Buď otevřená novým příležitostem a usmívej se na život, protože to, co na tebe čeká, tě nadchne, oslní a pohltí krásnými energiemi.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pozor! Na obzoru je nový vztah, nová láska, vášeň, štěstí, harmonie. Na nic nečekej, ukonči v sobě minulost a vykroč vstříc nádherným energiím. Pokud ještě není váš vztah zpečetěn svatbou, pusťte se svou láskou do plánů, které vás zcela pohltí a nadchnou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestli máte s partnerem tichou domácnost a ve vzduchu visí spory, nyní se situace vyostří a vzniknou komunikační problémy. Na rovinu si s partnerem promluv a nedovol, aby vypukla hádka. Pokud je partner vůdčí typ, je na čase, abys otevřeně hovořila o svých pocitech a sdělila mu, co tě trápí a svazuje. Na nezadanou se zatím štěstíčko v podobě nové lásky neusmívá, zatím se kolem tebe točí samí mluvkové.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nádherné energie, svoboda, láska, štěstí a také radostné pocity jsou tady pro zadané i nezadané. Stačí otevřít své srdíčko lásce a nechat ji volně proudit celým tělem. Nečekané setkání s dávnou láskou završí dokonalé dny a probudí v tobě mnoho radosti.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš před sebou krásný a dlouhodobý vztah, využij skvělé energie k navazování známostí a také k randění. Ten pravý je již velmi blízko u tebe. Láska stojí také u zadaných párů, které konečně ukončí minulostní spory a rozhodnou se vykročit vstříc novému životu.

foto-zdroj: shutterstock.com

26.10.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist