Horoskopy lásky: Berany zasáhne amorův šíp, Býky čeká usmíření a Raky zpráva

Berany zasáhne amorův šíp přímo do srdce. Býci se rozhodnou usmířit. Raci se radují z dobré zprávy. Co nového v oblasti lásky čeká na ostatní znamení v týdnu od 25. ledna do 1. února 2022, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-4-1100x618.png Zdroj: shuttertock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Láska, city i romantika věrně stojí u zadané i nezadané. Využij velmi krásné energie k vytvoření pohody. Pokud potřebuješ s partnerem dořešit situaci z minulosti, jednej s láskou a nadhledem. Bude ti naslouchat a splní každičké přání s úsměvem.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nastává čas, kdy je potřeba složit zbraně a přijmout partnerovu nabídku k usmíření. Pokud tě trápí nedořešené spory a nejsi schopná odpustit, tak věř, že teď máš velkou příležitost vyjít partnerovi vstříc. To, že se oběma uleví, je jisté.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Láskyplné, moudré a klidné energie přináší pohodové dny pro zadané i nezadané. Partnerské vztahy se mohou završit sňatkem, vše proběhne podle tvých představ a společných plánů. Štěstí, radost i láska je tady pro všechny.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vývoj vztahu se nečekaně zrychlí. Můžeš se těšit na radostnou zprávu od partnera. Máte před sebou dlouhou společnou cestu, která je posetá romantikou, harmonií a láskou. Štěstí stojí také při nezadané, láska je velmi blízko tebe.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jestli jsi smutná z toho, že stále nikoho nemáš, je důležité přestat se litovat a zklidnit tělo i mysl. Až ti náročnější situace přestane vadit a přijmeš ji jako důležitou životní zkoušku, všechno se vyřeší a přijde velká úleva. Pokud jsi zadaná, dávej pozor na pokušení, které by nic dobrého nepřineslo.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy se na chvíli zastaví a stagnují, což vůbec neznamená nic zlého. Pokud přemýšlíš nad rozchodem, dopřej si dostatek času a nejednej pod vlivem strachu a emocí. Jakmile se uklidníš, řešení k tobě přijde téměř samo. Ostatní páry prožijí poklidné a trošku nudné dny.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

V partnerských vztazích jsou krásné a harmonické energie. Partner jde s tebou ruku v ruce, vždy připraven s otevřenou náručí. Jestli jsi sama, obdržíš nádherný dárek v podobě nového vztahu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partnerské vztahy osvěží kapka humoru. O zábavu u vás nebude nouze. Jsi okouzlující nejen pro svou lásku, ale také pro ostatní muže. Pokud jsi sama, využij svou vnitřní sílu a neboj se učinit první krok při navazování nových přátelství.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud vaši lásku neustále narušují neshody, je nejvyšší čas učinit první krok a nabídnout ruku k usmíření. Je zcela zbytečné s partnerem bojovat. V klidu si promluvte a minulost nechejte za sebou. To, že se vám uleví, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Láskyplné dny čekají na zadanou i nezadanou. Štěstí, radost, láska a harmonie je tady pro všechny. Pokud toužíš po novém vztahu, můžeš se těšit na spojení se svou spřízněnou duší.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Štěstí, radost, láska a harmonie je tady pro zadanou i nezadanou. Štěstí naplní tvůj pohár života až po okraj. Dobrá nálada, krásné vztahy, romantika a také naplnění společných snů a přání vše ještě umocní a znásobí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Konečně se rozhodneš opustit starý a vyhořelý vztah. Díky tomu s lehkostí a ladností vpluješ do nového partnerství, které ti přinese vše, co jsi postrádala. Ostatní páry pocítí harmonii a radost ze společného soužití, stresující období odchází a přichází štěstí.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

25.1.2022 2:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist