Horoskopy lásky: Berani se cítí osaměle, Býci září štěstím. Raci, smutek odchází

Jak na tom budou s láskou ostatní znamení v týdnu od 4. do 10. října 2022? Najdou ji teď, nebo si budou muset počkat? To ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-3-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pocit, že jsi sama, přestože máš vedle sebe partnera, v tobě může probouzet pochybnosti, jestli jdeš správnou cestou. V klidu dýchej, uklidni se a věř, že se nic zásadního neděje. S partnerem si promluv a uvidíš, že tvé pochybnosti zmizí rychlostí blesku. Ostatní páry prožijí pomalé a harmonické dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V partnerských vztazích vychází sluníčko a svítí na lepší zítřky. Pokud jsi sama a toužíš po lásce nové, dostáváš jako dar do života nového partnera. Štěstí, radost a láska je tady pro všechny zadané i nezadané.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy pocítí zvýšenou aktivitu a velmi příjemné energie. Jako byste s partnerem chtěli stihnout všechno najednou. Vášeň, láska, netrpělivost, to vše poběží ve svižném rytmu. Jen pozor, abys partnerovi nenaložila příliš a stíhal tvé vražedné tempo. Nezadaná, máš velkou šanci na setkání s milým mužem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud jsi sama a prožíváš velký smutek z rozchodu, tak věř, že i na tebe se usměje štěstí. Lítost ani nenávist nic nevyřeší, přijmi fakt, že jsi sama, a neztrácej důvěru v lásku novou. Časem přijde a pochopíš, jak důležitá změna se odehrává. Ostatní páry prožijí poklidné dny, jen pozor na zbytečné spory.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy, které se nedávno rozvedly či rozešly, pocítí velkou úlevu a svobodu. Tvé přijetí a smíření se s tím, co se stalo, ti velmi rychle přinese lásku novou. To, že budeš šťastná, je jisté. Ostatní páry mají šanci učinit zásadní změnu, která zajistí mnoho radosti a lásky.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ve vztazích se na malou chvíli zastaví čas. Pokud tě trápí pochybnosti o vaší lásce, začni si víc důvěřovat a přestaň se bát, že tě opustí. Když změníš svůj vnitřní postoj k sobě, začnou se dít zázraky. Partner totiž vůbec netuší, o čem přemýšlíš, žije přítomností, zkus to také.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vztahy jsou strnulé a stojí na místě. Tvá touha po změně v tobě může probouzet mnoho pochybností a strachu. Až se uklidníš, pak s partnerem na rovinu promluv o svých pocitech. Stále tě má rád, jen netuší, z čeho tvá nespokojenost pramení. Ostatní páry jdou pomalými krůčky vpřed a užívají si společnou lásku.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud toužíš po lásce, nenechávej nic náhodě a rozhlédni se kolem sebe. Máš skvělou příležitost poznat svou spřízněnou duši. Jako žena vše řídíš, určuješ směr a partner jde věrně po tvém boku. Zkus nechat aktivitu občas také na něm, ať se cítí jako chlap.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Únava spojená se stresem ti bere sílu. Zastav se na chvíli, vydechni a neboj se víc prosadit. Vztah vázne jen kvůli tomu, že si nevěříš. Partner tě miluje, když si to uvědomíš, povzbudí tě to k činům, které tě nadchnou a tvá láska je ocení.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ve vztazích zavládne láska, harmonie a souznění. Pokud s partnerem toužíte po miminku, je velmi pravděpodobné, že otěhotníš. Štěstí přeje také všem osamělým a nezadaným, které mohou potkat svou spřízněnou duši zcela nečekaně.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V lásce prožíváš štěstí, radost a harmonii. Máš vedle sebe partnera, kterému můžeš bezmezně důvěřovat a nikdy tvou důvěru nezradí. Štěstí pokukuje také po nezadané. Tvůj rytíř už se k tobě blíží, usmívej se na život, otevři své srdce lásce, ať ho nepřehlédneš.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partnerské vztahy, které zatím nezpečetily svou lásku manželským slibem, začnou plánovat svatbu. Štěstí, radost, láska a harmonie stojí pevně při vás, což platí také pro nezadanou, která by mohla potkat prima kamaráda a časem plynule přejít do vášnivého vztahu.

text: Sára Částečková a její tarotové  karty, foto-zdroj: shutterstock

4.10.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist