Horoskopy lásky: Berani jsou šťastní a Býci zklamaní. Jak na tom budeš tento týden ty?

Co nového můžeš očekávat v lásce a vztazích v týdnu od 27. září do 3. října 2022, prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-lasky-2-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V partnerských vztazích se pomalu, ale jistě posouváte vpřed. Láska, štěstí, radostné pocity a mnoho dalších emocí rozzáří každičkou chvíli. Štěstí se usmívá také na nezadanou, jestli po novém vztahu opravdu toužíš, vyjdi své lásce vstříc s otevřeným srdcem a čistou myslí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud jsi zklamaná z chování partnera, neustále se utápíš v žalu a lítosti, tak věř, že je nejvyšší čas vykročit dál. Co se stalo, je pryč, nyní je potřeba, abys opět začala žít a měla se ráda. Milostné trojúhelníky budou odhaleny a pravda vyjde najevo. Zkus se na život dívat s optimismem a radostí, všechno má svůj důvod.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vývoj vztahů se na chvíli zastaví, jako by neexistoval čas. Pokud toužíš po změně a nejsi schopná se k ní odhodlat, tak věř, že ještě nenastal správný okamžik. Uklidni své nitro, dopřej si dostatek času a pak teprve můžeš učinit důležitá rozhodnutí. Může se také stát, že aktivitu projeví partner a věř, že je to jen díky tvému vnitřnímu klidu a harmonii. Ostatní páry prožijí obyčejné všední dny na pohodu i lásku.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Stabilní vztahy prožijí nádherné dny, které jsou zcela ve tvých rukou. Partner ti s láskou naslouchá a je ochoten splnit ti každičké přání. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má velkou šanci potkat svou spřízněnou duši.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V partnerských vztazích je mnoho nádherných energií, láska, štěstí a také rychlý vývoj. Jestli tvůj vztah stagnoval, tak věř, že ti partner připraví velmi krásné překvapení. Také nezadaná má díky osobnímu kouzlu a skvělé komunikaci šanci potkat lásku svého života.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pocit, že se v lásce již dlouho nic neděje, v tobě může probouzet pochybnosti a strach z budoucnosti. Když se přestaneš držet nepodstatného a vykročíš partnerovi naproti, tak věř, že se všechno velmi rychle změní a vaše láska se ještě znásobí.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pociťuješ nejistotu a strach, bojíš se, že ve vztahu není všechno v pořádku, ale odmítáš partnerovi sdělit své pocity? Na chvíli se uklidni a snaž se najít zpět ztracenou rovnováhu. Nic zásadního se neděje, z nějakého důvodu se v tobě probudil strach, že o svou lásku přijdeš. Ostatní páry prožijí harmonické dny.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Ve vztahu se můžeš cítit osamocená a ztracená. Nezadaná tyto pocity vnímá mnohem intenzivněji. Když se uklidníš, zjistíš, že se nic zásadního neděje. Vyvaruj se ukvapených řešení, v klidu žij a neboj se budoucnosti. Štěstí už se na tebe usmívá z dálky.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nádherný domov a láskyplné vztahy zasáhnou nejen zadané, ale také nezadané. Překonej zábrany a vykroč vstříc novému životu. Láska, štěstí, harmonie a také milující rodina je tady jen a jen pro tebe.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Všechno, co jsi do vztahu vložila, nyní dostáváš zpět. Je potřeba dořešit veškeré spory a povznést se nad malichernostmi. Když nastolíš uzdravující rovnováhu, všechno se opět prozáří sluncem, láskou a harmonií.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud vztah prochází krizí, všechno se může vyostřit a nastanou komunikační potíže. Zkus se na chvíli zastavit a zamyslet, jestli nejsi k partnerovi přehnaně kritická. To je totiž důvod většiny problémů. Až se uklidníš, ujasníš si, co přesně chceš, všechno se opět vrátí do pohody a harmonie. Ostatní páry prožijí poklidné dny.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Partnerské vztahy kráčí ruku v ruce vstříc nádherným a láskyplným chvílím. Vychutnávej si toto období, které je naplněno city, harmonií a také souzněním. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která může nečekaně potkat svou spřízněnou duši.

text: Sára Částečková, tarot karty foto-zdroj: shutterstock

27.9.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist