Horoskopy lásky: Berani a Býci se přestanou trápit, Blíženci, láska je blízko

Berani a Býci zahodí trápení. Blíženci, láska je nebezpečně blízko. Co nového je v oblasti lásky a vztahů v týdnu od 19. do 25. července 2022, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Pokud máš pocit, že partner udává vaší lásce směr i cíl, tak věř, že tě pouze trénuje k tomu, aby ses naučila říkat ne. Láska není o trápení, ale o vzájemné komunikaci. Když ti něco nevyhovuje a necítíš se dobře, je potřeba s partnerem promluvit, také jemu se uleví a pochopí tvé pocity.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zlobíš se na partnera, ale nejsi schopná mu říct, co se děje? Možná je to jen proto, že si jeho slova a chování bereš příliš osobně. Zkus vše odlehčit humorem. Pokud překročí zdravou mez, vše mu řekni, ale bez hádek a výčitek. Nakonec prožijete parádní dny v radosti, smíchu a lásce.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Přichází zcela nová a nečekaná příležitost v oblasti lásky a vztahů. Pokud hledáš svého prince, tak máš velkou šanci potkat prima kluka, který ti zamotá hlavu a zasáhne srdce. Zadané páry prožijí pohodové dny.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Neklid a napětí se zmírňují, do tvého života vstupuje uzdravující moc lásky. Nový partner již čeká na všechny, které jsou osamělé a připravené na vztah ve dvou. V lásce nastává harmonie, jednota a souznění.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

S partnerem jedete na jedné vlně, ty jsi však ta, která udává směr, cíl i náladu. Partner se ti rád podřizuje a nechává se vést. Zkus někdy nechat malou aktivitu také na něm, překvapí tě a pobaví. Štěstí přeje také nezadaným.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Konečně se můžeš zase svobodně nadechnout. Pokud tě trápila žárlivost, ať již tvá či partnerova, vše se dává do harmonie a partner si tě začíná opět vážit. Láska, vášeň a nezávislost obohatí společné chvíle.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Než začneš řešit zásadní věci, nechej si vše v klidu projít hlavou a teprve potom jednej. Drobné neshody nejsou důvod k hádkám ani rozchodu. Když v klidu partnerovi sdělíš své pocity, vše odlehčíš humorem, překvapí tě jeho postoj a nálada bude skvělá.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

S partnerem plujete na jedné lodi. Můžeš se těšit na velmi příjemné překvapení v podobě dárku či návrhu, který tě nadchne a okouzlí. Štěstí přeje také nezadaným a osamělým srdcím.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nové začátky jsou tady pro všechny osamělé, smutné a také ty, které řeší vztahové problémy s partnerem. Vše se konečně dává do klidu a harmonie. Nefunkční vztahy dospějí ke společnému rozhodnutí a domluví se v klidu na rozchodu.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy, které se delší dobu neposunuly, pocítí zvýšenou aktivitu, dynamičnost a akčnost. Skvělá komunikace dokáže urovnat veškeré spory. Jiskra, dravost i vášeň je tady pro zadanou i nezadanou, využij skvělé energie na maximum.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Skvělé energie jsou tady pro zadané i nezadané. Pokud toužíš po lásce nové a tvé srdíčko je již zcela zahojené, tak věř, že zcela nečekaně potkáš svou osudovou lásku. Štěstí, harmonie a také vášeň obohatí život všech párů.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V partnerských vztazích se mohou objevit malé mráčky, a to jen kvůli tomu, že se tvé představy liší od partnerových. V klidu si promluvte a hledejte společné řešení. Potom prožiješ prima dny bez velkých změn a výkyvů. Nezadaná, pozor na nabídku od neznámého muže, není upřímná.

text: Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

19.7.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist