Býci budou šťastní, Raky čeká cestování a Lvi konečně pochopí. Co čeká v oblasti lásky tento týden na tebe?

Ryby překvapí žádost o ruku. Berani, potkáte lásku novou. Jaké energie budou v oblasti lásky v týdnu od 22. do 28. června 2021, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskop-lasky-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V oblasti lásky a vztahů je vše téměř bez jediného mráčku. Dynamické dny pro všechny zadané i nezadané. Pokud toužíš po novém vztahu, rozhodně buď aktivní a otevři své srdce lásce nové, která je již velmi blízko. Byla by škoda, propásnout skvělou příležitost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V lásce a vztazích na tebe čeká radost, spokojenost a také štěstí. Pokud s partnerem plánujete miminko, dobrá zpráva o těhotenství přijde dříve, než jsi čekala a probudí v tobě mnoho krásných emocí a pocitů.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Štěstí přeje zadané i nezadané. Zamotanou hlavu mohou mít nezadané, kterým do cesty vstoupí dokonce dva muži a vůbec nebude snadné rozhodnout se pro jednoho z nich. Naslouchej srdci a neukvapuj se, nakonec se rozhodneš správně a poznáš pravou osudovou lásku.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy, které stály na místě, se nečekaně zrychlí a posunou se vpřed. Můžeš se těšit na velmi příznivou a překvapující zprávu od své lásky. Leží před vámi společná a krásná cesta. Štěstí přeje také nezadané, romantické pozvání na rande v tobě probudí mnoho nádherných energií.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud v partnerství narůstají neshody a ty si již nevíš rady, jak z toho ven, udělej krok zpět a na chvíli se zastav. Jakmile uklidníš své rozbouřené nitro, přijde odpověď na všechny tvé otázky, jen s údivem žasneš, jak snadné to bylo a otázka, proč jsi to neudělala dříve, v tobě vyvolá úsměv a radost.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nádherné pocity, souznění a láska v oblasti vztahů je tady pro zadané i nezadané. Pokud po lásce opravdu toužíš, je potřeba, abys neseděla v koutě a začala být aktivní. Konečně najdeš partnera, se kterým máš šanci být šťastná.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Dávno vyhořelé vztahy se konečně domluví na rozchodu a ty s lehkostí i radostí vpluješ do nového partnerství. Konečně se naplní tvé city, které jsi musela dlouho potlačovat. Štěstí, vášeň a radost je tady jen pro tebe a tvou novou lásku.

Štír (24.10. – 22.11.)

Jestli tě zklamal partner a ty se stále nemůžeš vzpamatovat z jeho bezcitnosti, je na čase odhodit tíhu a podívat se vpřed. V tuto chvíli si k tobě nová láska nemůže najít cestu, ale jakmile se rozhodneš skončit se smutkem a otevřeš své srdíčko lásce nové, překvapí tě velmi milé pozvání na rande.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Uvolni se, jestli právě nyní prožíváš období žárlivosti a smutku, je na čase změnit postoj. Pokud o něho nechceš přijít, uvědom si, že nám nikdo nepatří. Volnost, radost, humor a vzájemné pochopení otevírá cestu ke štěstí. Nezapomínej, vždy máš na výběr.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

S partnerem tvoříte stabilní a milující pár, od toho se odvíjí také následující dny. Tvá láska tě překvapí příjemnou zprávou nebo nečekaným dárkem. Pokud jsi sama, do tvého života vstoupí nová láska, která bude dlouhodobá.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Nereálné představy, které máš o lásce, ti mohou připravit zbytečné zklamání. Drž se toho, co je reálné a zbytečně si nestavěj vzdušné zámky. Nesnaž se partnera za každou cenu měnit, ale dopřejte si vzájemnou svobodu, úctu a porozumění. Pokud lásku teprve hledáš, stůj nohama pevně na zemi a neměj přehnané nároky.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Přemýšlíš nad svatbou a máš pocit, že se partner nechce vyjádřit? Tak teď tě velmi příjemně překvapí. Společně začnete plánovat svatbu a také vše, co k tomu patří. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má šanci potkat svou lásku.

foto-zdroj: shutterstock.com

22.6.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist