Berani a Blíženci jsou šťastní. Raci, užívejte život. Co čeká ostatní znamení tento týden?

Jaký bude nový týden od 11. do 17. dubna 2022, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

tydenni-horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Rozběhni se s úsměvem vstříc novému týdnu. Štěstí, radost a harmonie na tebe čeká bez ohledu na to, co jsi v minulosti prožívala. Dařit se ti bude v osobním životě a také v pracovním. Jestli toužíš po změně, s chutí se pusť do nových aktivit, budeš nadšená a šťastná.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Stůj nohama pevně na zemi a drž se reality. Velmi snadno bys totiž mohla podlehnout nabídce, která pro tebe vůbec není výhodná. Než cokoliv podepíšeš, poraď se s odborníkem a nechej si čas na rozmyšlenou. Pozor na půjčku a dluhy. Když nepodlehneš iluzi, tak prožiješ pohodový týden v radosti a lásce.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Štěstí při tobě věrně stojí a hned tak se tě nepustí. Úspěch pocítíš nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě a vztazích obecně. Jestli tě trápí, že jsi delší dobu bez práce, tak teď máš velkou šanci získat práci svých snů.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jemné, mírné a něžně energie tě budou provázet od pondělí až do neděle. Všechno ti vychází a tvé plány mají jasný směr i cíl. V práci i v osobním životě všechno šlape podle tebe a jsi vzorem pro své okolí i nejbližší. Užívej své štěstí plnými doušky.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

S úsměvem vykroč do nového týdne a drž si nadhled i humor. V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, nálada kolegů je na bodě mrazu a hádky jsou na denním pořádku. Drž si odstup a nenechej se vtáhnout do sporů, které se tě netýkají. Harmonický osobní život ti vše vynahradí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Do nového týdne naskočíš jako do rozjetého vlaku, energie ti chybět rozhodně nebude. Dařit se ti bude v pracovním životě, ve škole i ve vztazích obecně. Pokud se chystáš na důležitou zkoušku či jednání, zachovej chladnou hlavu a neboj se ukázat svůj um a talent, úspěch tě nemine.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš velkou šanci skoncovat se vším, co tě dlouhodobě trápí a sužuje. Občas je zapotřebí projít náhlou a bolestivou změnou, která přináší úlevu a světlo na konci tunelu. Klidně se usměj, to nejhorší máš za sebou a čeká na tebe štěstí, radost i láska.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nadechni se, usměj a vykroč vstříc nádherným a láskyplným dnům. Úspěch a štěstí na tebe nejvíc čeká v osobním životě a vztazích obecně. Pokud potřebuješ dořešit náročnější situaci s nadřízeným nebo s muži v rodině, pusť se do toho a věř, že výsledek tě nadchne.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Probudíš se do radosti a od toho se také odvíjí celý týden. Skvěle překonáš překážky a s úsměvem zvládneš také náročné zkoušky, pohovory či jednání. Připrav se na dynamické dny plné radosti, štěstí, harmonie a nových zážitků.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Od pondělí až do neděle tě budou provázet velmi příjemné energie. Máš skvělé nápady, jsi vtipná a projevuješ také vynalézavost tam, kde ostatním dochází síla a nápady. Využij vše ve svůj prospěch, nic neodkládej a věř, že budeš nadšená a šťastná.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci to nepůjde zcela podle tvých představ, což se týká také hledání nového zaměstnání. Vydrž a nepropadej panice, zachovej klid, drž si nadhled a co můžeš, raději odlož na další den. Závěr týdne se zlomí a všechno do sebe krásně zapadne samo. Rodina a vztahy obecně ti vše vynahradí, plány na víkend v tobě probudí radost a nadšení.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dařit se ti bude v práci, v osobním životě i ve vztazích. Můžeš se těšit na báječné dny, kdy máš život zcela ve svých rukou. Ostatní ti s láskou naslouchají, nechají se vést, protože cítí, že máš pravdu a dokážeš v každém probudit správnou motivaci i jiskru.

foto-zdroj: shutterstock.com

11.4.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist