Femina.cz » Magazín » Zábava » Farmář hledá ženu: Už je pryč, Ježibaba?

Farmář hledá ženu: Už je pryč, Ježibaba?

Farmář hledá ženu: Už je pryč, Ježibaba?

Magazín: Zábava | autor: Petra Martišková | vydáno 15. 04. 2011

Čas vyměřený k seznámení účastníků této reality show se neúprosně krátí. A farmáři a jejich nápadnice zřejmě nehodlají ztratit ani minutu z toho, který jim ještě zbývá a na farmách je tak skutečně živo. A to i na těch, kde byla doposud, no mírně řečeno nuda.

Promarněná šance
Velmi rychlý obrat vzalo dvoření na farmě Patrika. Ani se nedivím, že se Lenka s Lídou rozhodly opustit farmu po té, co zjistily, že Patrik chce zůstat raději sám. Ono rvát se o chlapa, který je celé dny v práci, aniž by se snažil nějak blíže poznat své návštěvnice, nebo s nimi trávit alespoň nějaký čas, je stejně bezpředmětné. Šokem pro mě pak bylo Patrikovo vyjádření, ve kterém se nechal slyšet, že očekával větší iniciativu ze strany obou žen! A na zlatém podnose by je naservírovat nechtěl?
Ale komu není rady….. a Patrikovi rady skutečně nebylo a tak mu nezbylo, než se s Lenkou a Lídou rozloučit. Jako tonoucí stébla se pak vyloženě chytil nabídky Lenky, aby se ozval. Okamžitě po jejím odjezdu začal plánovat společný víkend a nevím, jestli se tím víc snažil uklidnit sebe, nebo svého docela naštvaného bratra. Ten nešel pro svůj soud nikam daleko. „Promarnil jsi největší šanci svého života!“ usoudil a na Patrikovi bude, jestli s tím něco udělá, nebo si nechá Lenku utéct. Podle toho, jak se dosud projevoval, tipuji spíše to druhé, co vy?

Mamky, strejdové a tety
Na farmě u Břéti, která mi přijde asi nejklidnější, ale také nejméně záživná, to na konci minulého dílu vypadalo poměrně nadějně. Břéťa se vyznal ze svých citů Lence, a ta se tvářila náramně spokojeně. Vydrželo jí to ještě i při podzimní projížďce na koních, kterou jsem jim vyloženě záviděla. No, uznejte sami, sluníčko, kterému pomalu dochází síla, zbarvuje stromy do těch nejkrásnějších barev, pod nohama koní šustí spadané listí a vy s člověkem, který je vašemu srdci blízký brázdíte podzimní krajinu a kocháte se pohledem z koňského hřbetu. Romantika jak vyšitá, kterou však jako blesk z čistého nebe rozčíslo prohlášení Lenky: „Beru tě jako svého strejdu.“ Jako bolestné mohl Břéťa brát ryze soukromý břišní tanec, který mu holky předvedly.

Nuda u Bušáků
U Bušáků panuje nuda, a to taková, že Brno by mohlo jen tiše závidět. Petr Bušák je věru nerozhodný chlapec a podle toho to u něj také vypadá. Nevím proč, ale působí na mě dojmem, že co mu neporadí rodina, to sám nikdy nerozhodne a Jana by o jeho lásku i přízeň tak stála. Btw, chápete, že ve svém věku ještě nikdy nebyl zamilovaný?! Já si teda bez lásky neumím život vůbec představit, je pro mě hnacím motorem, inspirací i potěšením.

Stejně tak byla i pro Vlastíka a Lenku, kteří se konečně mohli zcela o samotě a nerušeně věnovat jeden druhému. Avšak Tereza si doma užívá plnou vanu horké vody s voňavou pěnou sotva pár minut a na Vlastíka i Lenku přicházejí první pochybnosti. Vlastík přemýšlí materialisticky, netuší, jestli budou zásoby původně určené na zimu jen pro něj, pro oba dva stačit. Na Lenku doléhá blížící se zima, časné stmívání i chladná rána spíše v otázce pohodlí. Neukousla si na svou povahu a zvyky příliš velké sousto? Spokojí se s tím málem, které jí Vlastíkova chalupa nabízí?

To Petra Hájka a jeho vyvolenou Adrianu žádné pochybnosti nesužují. Láska, kterou k sobě zahořeli, by mohla hory přenášet a nejen je. Nenechali si jí zhořknout ani Johanou a jejím splínem. Poznámky, které na adresu milenců stále častěji pronášela, čišely zoufalstvím a zklamáním. Její odjezd byl hlavně pro ni vysvobozením a podle mého z tohoto souboje vyšla vítězně právě ona, ač to teď tak nebere. Koneckonců, která soudná ženská by stála o chlapa přelétavějšího než tažního ptáci? A co víc, vypadá to, že Petr má ještě spoustu zajímavých es schovaných v rukávu, která postupně vyplují na povrch stejně jako jeho nadstandardní vztah s bývalou manželkou. Jde o jistě záslužnou věc a ne často k vidění, ale nezdálo se vám, že to všechno bývalá paní Hájková nemá ještě úplně odžité?

Další články z rubriky

Komentáře (13)

Datum Autor Nadpis
22. 04. 2011 Mmmilunka :-) (reakcí: 0)
17. 04. 2011 wrazedkyne :-P (reakcí: 0)
17. 04. 2011 brinoksa farmář (reakcí: 0)
17. 04. 2011 indira ?? (reakcí: 1)
16. 04. 2011 ostrowid farmář (reakcí: 0)
16. 04. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 2)
15. 04. 2011 aknela11 je (reakcí: 0)
15. 04. 2011 11789 :-) (reakcí: 0)
15. 04. 2011 pegonela Taky (reakcí: 0)
15. 04. 2011 ivetinkav - (reakcí: 1)
15. 04. 2011 Roux =) (reakcí: 0)
15. 04. 2011 magic11 - (reakcí: 0)
15. 04. 2011 Kristynka77 :-) (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

24. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Spousta věcí se odehrála úplně jinak, než by sis přála a ty máš teď možná pocit zrady nebo neúspěchu, ale nemusíš mít... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist