Speciální
horoskop

Velký horoskop podle tarotu na rok 2020 pro vodní znamení Raka, Štíra a Ryb

A máme tu poslední tři znamení zvěrokruhu, a to znamení vodní. Jaký bude nový rok pro Raky, Štíry a Ryby? Bude se jim dařit v lásce nebo spíše v budování kariéry? Na koho čekají velké změny a kdo bude mít rok poklidný? To vše se dozvíš právě teď v našem velkém horoskopu podle tarotových karet pro rok 2020.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Tento rok se ti konečně podaří uvést veškeré záležitosti v harmonii a soulad. Nejenže dosáhneš nezávislosti, ale také nalezneš uvnitř svého srdce tolik potřebný klid a mír. Jakékoliv omezování tě přinutí bránit se a nenechat sebou manipulovat, postavíš se všem, kteří by chtěli tvůj život řídit a určovat směr bez tvé vůle.

Práce: S naprostou přesností vycítíš, kdy ti již práce nedává smysl a nenaplňuje tvé vize i touhy. Jakékoliv rozhodnutí dělej v klidu, harmonii a neztrácej důvěru v sama sebe. Pokud se rozhodneš podnikat, nedovol ostatním, aby ti brali sílu negativními postoji, jdi za svými sny a dokážeš nemožné.

Zdraví: Citlivějšími orgány je oblast ledvin, játra, zažívání a také psychika bývá díky nerovnováze ve vztazích oslabená. Zamysli se, kdo nebo co ti leží v žaludku a rozhodni se pro změnu, ukonči, co ti již dávno neslouží a začni žít nový život. Ti, kdo mají ve tvém životě zůstat, tě podpoří a ostatní odejdou.

Láska a vztahy: Dobré vztahy můžeš očekávat se znamením Blíženců, Panny, Štíra a Ryb. V partnerství můžeš očekávat velmi příznivé změny, nové začátky, společnou dovolenou, plánování rodiny nebo narození dítěte. Tento rok bude velmi rozmanitý na různé překvapení i společné zážitky. Nikdo nezůstane sám a každá nalezne lásku, po které touží.

Klíčové heslo: Zachovej klid a rozvahu, díky intuici poznáš, co je či není správně a vše uvedeš v soulad. Nenechej se pohltit city a buď víc samostatná, odhalíš pravdu ve svém nitru a nalezneš správnou cestu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Přichází období zúčtování, všechno, co jsi v minulosti zasela, začneš v roce novém sklízet. Proto buď upřímná k sobě i ostatním a než uděláš jakékoliv zásadní rozhodnutí, zamysli se, jak ovlivní také životy ostatních. Během celého roku dostaneš příležitost vyrovnat a zharmonizovat, co se ti v minulosti nepovedlo. Pochopíš, že život je jako bumerang, co hodíš, dostáváš zpět. Máš možnost nastolit ve svém životě rovnováhu a pořádek. Dořešíš veškeré spory a pochopíš, že to, jak se chováš k sobě i ostatním, má velký vliv nejen na tvůj život, ale také na životy ostatních. Jestli tě trápí vleklý spor ohledně dědictví nebo hmotných záležitostí, tak věř, že získáš zpět vše, co ti spravedlivě náleží, nic víc – nic míň.

Práce: V průběhu roku je velmi důležité mít v pořádku veškeré finanční i právní záležitosti, pak tě žádná kontrola nepřekvapí a později oceníš, jak dobré bylo, že jsi neponechala nic náhodě. Sliby, které jsi dala kolegům nebo obchodním partnerům, důsledně dodržuj, získáš tak mnoho nových zakázek a projektů, které velmi příznivě ovlivní tvé finance. Pokud hledáš novou práci, nic nezatajuj, díky drobným lžím bys mohla přijít o velmi lukrativní místo, pamatuj – upřímnost nadevše!

Zdraví: Citlivějšími orgány jsou stehna, kyčle a díky prochladnutí mohou vznikat záněty močovodu. Dobře se oblékej nepodceňuj počasí a nedovol emocím, aby tě ovládaly. Toužíš po miminku, z lékařského hlediska jsi zcela zdravá a stále nepřichází? Zamysli se, z čeho máš strach, čeho nebo koho se bojíš. Je to zodpovědnost, že péči o miminko nezvládneš nebo máš snad strach, že přijdeš o svobodu? Někdy stačí své strachy pojmenovat, vyslovit nahlas a požádat partnera o oporu. Jakmile se zklidníš, utišíš a pocítíš sílu vaší lásky, mohou se začít dít zázraky.

Láska a vztahy: Dobré vztahy můžeš očekávat se znamením Raka, Ryb, Váhy a Kozoroha. Všechno, co jsi do lásky vložila, nyní dostáváš zpět, ať v dobrém či pomyslně zlém. Láska, kterou jsi dávala upřímně, přichází mnohonásobně zpět, stejně jako žárlivost, nenávist, vztek či přílišná urputnost někoho vlastnit. Je potřeba posvítit si na svůj strach a dokončit veškeré spory. S upřímností sobě vlastní nastolit uzdravující rovnováhu, pak se můžeš spolehnout na to, že výsledky tvého jednání předčí tvé očekávání. Jestli jsi na prahu nového vztahu, buď upřímná a nenechej se ovládnout touhou něco zatajit, pamatuj, vše skryté vyjde na povrch a většinou je to ve chvíli, kdy si myslíme, že je vše zapomenuto.

Klíčové heslo: Přichází čas učinit rozhodnutí, díky jasnému úsudku a skvělé rozlišovací schopnosti pochopíš zákony veškerého dění. Rozhodnutí, které učiníš, musí být založené na soucitu, porozumění a lásce.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Všechno, co jsi v roce minulém nestihla dokončit, zdárně vyřešíš v průběhu nového roku. Dlouhodobý proces zrání odhalí skrytá tajemství jen proto, abys pochopila, že vše, co hledáš venku, je uvnitř tebe. Útrapy, které jsi měla, odchází, stejně jako pocity viny, které tě provázely v roce minulém. Začíná ti skvělá éra a završíš tak dlouhý cyklus, ve kterém pochopíš, jak důležitou roli má ve tvém životě láska. Míříš tím správným směrem, neotáčej se zpět a jdi dál, vstříc novým začátkům. Dařit se ti bude nejen v osobním životě, lásce, vztazích, ale také přichází skvělá a tvořivá nabídka na práci novou. Ať se rozhodneš již pro cokoliv a tvé úmysly budou čisté, můžeš se spolehnout na úspěch, který dlouhodobě ovlivní tvůj život i kariéru. Láska hory přenáší, přesně v takovém duchu budou tvé následující měsíce a dny.

Práce: Máš před sebou dlouhou cestu, na jejím konci je nadšení s příslibem tvořivé energie. Ne vždy půjdou věci podle tvých plánů, ale díky trpělivosti dosáhneš nečekaných úspěchů, které na dlouhou dobu ovlivní tvůj život. To, že se ti budou líbit, je jisté. Jdi dál a neboj se budoucnosti, odkrývá mnoho překvapení, nečekaných setkáních a náhod, o kterých víš, že se nestaly bez důvodu.

Zdraví: Citlivějšími orgány jsou chodidla a nervy. Pozor na špatnou životosprávu, díky ní mohou hrozit psychické problémy. Velmi škodí alkohol, cigarety a jakékoliv drogy. Zkušený terapeut, který se zabývá reflexní masáží spojenou s aromaterapií, dokáže zázraky a může ti pomoct v případě nesnází. Máš problémy s chodidly, bolí tě neustále nohy a neznáš důvod? Zkus se zamyslet, jestli nestojíš příliš dlouho na místě a nemáš strach dořešit nefunkční vztahy či partnerskou krizi. Jakmile se rozhodneš a přijmeš fakt, že to, co končí, přináší úlevu, bolest pomalu, ale jistě odezní. Měj se ráda a pečuj o sebe i své blízké s láskou, porozuměním a radostí. Láska je totiž největší síla a celý Vesmír je stvořený z vibrací lásky. Tvoř, vnímej své pocity a napoj se také na srdce svých blízkých, pak pochopíš pravý význam lásky a vyléčíš nejen sebe, ale také ostatní.

Láska a vztahy: Dobré vztahy můžeš očekávat se znamením Panny, Štíra a Raka. Jestli jsi sama, očekávej spojení s partnerem, po kterém toužíš. Vztah bude dlouhodobý a velmi rychle začnete společný život. Než učiníš jakékoliv důležité rozhodnutí, nechej si čas na rozmyšlenou, nejednej zbrkle ani v emocích, vyčkej na správný čas. Pocit, že jsi v Ráji, tě bude provázet po celý rok, pečuj o vztahy s láskou, pochopením a empatií, dotýkej se srdcí ostatních tak, jak bys chtěla, aby se oni dotkli tebe.

Klíčové heslo: Tak dlouho jsi hledala poklad, až přicházíš na to, že vše je skryto ve tvém nitru. Skryté odhalíš a přijmeš fakt, že vše, co se stalo, je pro tvé nejvyšší dobro.

Horoskop na rok 2020 pro ohnivá znamení Berana, Lva a Střelce najdeš tady:

Velký horoskop podle tarotu na rok 2020 pro ohnivá znamení Berana, Lva a Střelce

Velký horoskop na rok 2020 pro vzdušná znamení Blíženců, Vah a Vodnáře najdeš tady:

Velký horoskop podle tarotu na rok 2020 pro vzdušná znamení Blíženců, Vah a Vodnáře

Velký horoskop na rok 2020 pro zemská znamení Býka, Kozoroha a Panny najdeš tady:

Velký horoskop podle tarotu na rok 2020 pro zemská znamení Býka, Kozoroha a Panny

Foto: shutterstock.com

4.12.2019 10:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist