Speciální
horoskop

Velký horoskop podle tarotu na rok 2020 pro ohnivá znamení Berana, Lva a Střelce

Aby tvůj život nabral správný směr, je potřeba naslouchat srdci a nebát se změn. Když se pustíš na cestu sebepoznání a rozhodneš se svůj život řídit s láskou a moudrostí, můžeš se spolehnout na to, že získáš vše, co právě v danou chvíli potřebuješ a po čem tvé srdce touží. Klíčové heslo pro všechny ženy zní: Trpělivost, láska a úcta k sobě i ostatním. Jaký bude nový rok 2020 pro ohnivá znamení Berana, Lva a Střelce? Tak to ti právě teď prozradí naše tarotové horoskopy.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Začni se těšit na rok plný nečekaných zvratů, odhalení, vášně a rozuzlení dávných záležitostí. Naštěstí máš dostatek síly a energie poradit si problémy a vybruslit z nečekaných situací s humorem i nadhledem, díky tomu nepoznáš výrazné ztráty ani jiné negativní potíže, které by ti závažně zkomplikovaly život.

Práce: Můžeš se těšit na mnoho příznivých aktivit, od pracovních cest, přes nové místo až po nabídky, které se jednoduše nedají odmítnout. To, že si tento rok polepšíš, je jisté. Nenechávej nic náhodě, buď aktivní a činorodá, díky tomu k tobě budou přicházet skvělé nabídky a ty se nemusíš bát trošku zariskovat a vzít práci ve zcela odlišném oboru.

Zdraví: Citlivějšími orgány jsou ledviny a hlava, dbej na prevenci, nerozčiluj se a nesnaž se řešit vztahové záležitosti na sílu. Najdi dobrého fyzioterapeuta a pravidelně se nechej rozmazlit masáží páteře, která tě díky náročným úkolům může pobolívat. Kouření a alkohol není dobrým přítelem, v případě potíží zkus neřesti omezit.

Láska a partnerství: Dobré vztahy můžeš očekávat se znamením Blíženců, Lva a Vodnáře. Láska je na cestě k tobě, stačí se otevřít a přijímat vše, co ti do života přichází. Chceš změnu? Udělej ji, máš na to. Chceš lásku? Buď aktivní a hledej s hravostí a lehkostí.

Klíčové heslo: Změny, pro které se rozhodneš na novoluní, budou mít velmi příznivý a dlouhodobý vliv na tvůj život!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Touha po poznání bude natolik silná, že v tobě probudí chuť poznat vyšší životní smysl. Všechno se zpomalí, proto je důležité nespěchat a zejména v zásadních rozhodnutích zachovat klid, rozvahu a zůstat trpělivá. Zbrklé jednání by nepřineslo žádný užitek. Můžeš se cítit osamocená, ale to jen proto, že poznáš, jakou sílu má láska, která v tobě dlouhá léta jen dřímala. Připrav se na dobrodružnou cestu za poznáním, ty konečně zjistíš, kým opravdu jsi a začneš krůček po krůčku realizovat své sny i vize.

Práce: Zjištění, že týmová práce pro tebe není to pravé ořechové, v tobě probudí chuť změnit profesi a rozhodneš se podnikat. Být svou paní je tím největším darem, který se ti podaří zrealizovat. Neboj se vzdělávat, učit a poznávat nové aktivity. Během roku potkáš správného člověka, který bude moudrý a upřímný, zároveň ti ukáže tvůj směr a pomůže v začátcích.

Zdraví: Citlivějšími orgány jsou srdce a krevní oběh. Zamysli se, jak jsi na tom s láskou k sobě i ostatním. Máš problémy se srdíčkem? Víc se hýbej a změň svou životosprávu. Postav se před zrcadlo, usměj se na sebe a řekni si, jak se máš ráda, láska je největší zbraní, kterou jsme dostali, měj se ráda a zažiješ zázraky.

Láska a vztahy: Dobré vztahy můžeš očekávat se znamením Berana, Váhy a Blíženců. Pocity osamění budou velmi intenzivní u nezadaných, hledej světlo, které svítí jen pro tebe a rozhlédni se kolem sebe, velmi blízko je muž, který je vždy ochoten ti pomoci. Otevři svou náruč a buď připravená na lásku, pak se tvůj život velmi výrazně změní.

Klíčové heslo: Chceš lásku dostávat? Je potřeba naučit se ji dávat. Kolik lásky dáváš sobě, tolik k tobě také přichází.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máš před sebou velmi dobrý rok s příslibem nové lásky, práce, skvělého partnerství, založení rodiny a prosperity. Slunce ti dává energii, sílu a neustálé světlo na tvé životní cestě. Dávej pozor, ať jsi v rovnováze, přestože jeho energie hřeje, někdy se může stát, že nás spálí, proto vždy vyrovnávej a snaž se za každou cenu udržet v jakékoliv situaci nadhled, optimismus a empatii. Podaří se ti nemožné a tvůj život dostává již nyní zcela nový směr. Samozřejmě je to pouze za předpokladu, že chceš a pro změny něco také uděláš. Staré vztahy, které ti braly sílu, zdárně ukončíš a obklopíš se léčivou a hřejivou silou lásky, harmonie a pochopení. Nač sáhneš, tak to se ti daří, tvé nadšení ti pomáhá zvládnout spory a možná nedorozumění, která vznikají špatnou a nejasnou komunikací. Komunikuj, harmonizuj, miluj a buď nad věcí! Celý rok je ve tvé režii a můžeš dokázat zázraky. Jak? Stačí chtít a být aktivní!

Práce: Dařit se ti bude zejména v týmové práci, kdy ostatním dokážeš, jak zvládáš pracovat při plném nasazení. Projekty, kteří ostatní mají za nezvládnutelné, bereš jako výzvu dokázat, že pevná vůle, nadšení a trpělivost přináší zázraky. Buď k sobě upřímná a nepovyšuj se nad ostatní, kteří se ve tvé přítomnosti mohou cítit méněcenní. Povzbuzuj sebe, ostatní a tvoř život, na jaký budeš právem hrdá.

Zdraví: Citlivějšími orgány jsou stehna a páteř. Věnuj dostatek času péči o své tělo, plavání, cvičení a masáže ti pomohou překonat náročnější období. Bolí tě záda? Zamysli se, proč si bereš na svá bedra tolik úkolů, co tě nutí být neustále v pohybu a dokazovat sobě či ostatním, že zvládneš nemožné. Rozděl povinnosti mezi ostatní, nauč se s láskou říkat Ne a pocítíš uzdravující sílu lásky, pochopení i soucitu. Jóga ti pomůže napojit se na svůj Zdroj, sledováním myšlenek a pozorováním emocí se brzy staneš vědomou ženou, která s naprostou jistotou ví, co dávat svému tělu, duši i ostatním bez ohledu, aby to mělo negativní dopad na tělo a duši.

Láska a vztahy: Dobré vztahy můžeš očekávat se znamením Vodnáře, Berana, Váhy a Lva. Toužíš založit rodinu nebo snad očekáváš, že tě partner požádá o ruku? Tvé sny se stávají skutečností. Je velmi příznivá doba k založení rodiny, plánování společné domácnosti, uzavírání sňatků nebo je zde příslib založení nového láskyplného vztahu. Nevylučuje se ani příchod nového člena rodiny, pokud toužíš po miminku, tak s velkou pravděpodobností velmi rychle otěhotníš, a ještě v tomto roce porodíš zdravé a krásné miminko. Aby vztahy mohly fungovat, je potřeba pracovat na své sebeúctě a sebelásce, pokud toužíš po změně, začni svůj život měnit a udělej radikální čáru za minulostí.

Klíčové heslo: Můžeš svobodně vyjadřovat lásku a zářivou podstatu života – svého bytí. Tvoř s radostí nové vztahy, slunce se postará, aby energie příjemně hřála a nespálila tvé sny, víru, naději a touhy.

Na další znamení se můžeš těšit příští týden. 

Foto: Shutterstock.com

13.11.2019 10:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist