Speciální
horoskop

Velký horoskop podle tarotu na rok 2020 pro vzdušná znamení Blíženců, Vah a Vodnáře

Jaký bude celý příští rok pro vzdušná znamení Blíženců, Vah a Vodnáře? Kdo by si měl dát pozor na zdraví, komu se bude dařit v práci a kdo má šanci potkat životní lásku? Přečti si, co říkají tarotové karty a horoskop pro rok 2020.

Blíženci (22.5. – 22.6.)

Vše se dává do pohybu, období klidu je pryč a ty se můžeš těšit na dlouhodobé životní změny. V tomto roce očekávej stěhování, pokud po něm toužíš, buď aktivní a hledej místo svých snů, domov, kde se budeš cítit jako v Ráji. Začni se těšit na velmi příznivé období aktivity a různorodé činnosti. Drž se svého cíle, ať zbytečně neztrácíš čas plýtváním energie a blouděním v neznámém – nevědomém.

Práce: Tvá kariéra stoupá vzhůru, očekávej nové pracovní nabídky, povýšení a celkové vylepšení hmotných záležitostí. Jestli chceš novou práci, hledej, pátrej a důvěřuj, budeš úspěšná.

Zdraví: Citlivějšími orgány jsou ruce, paže, plíce a nervy. Pokud tě trápí astma přemýšlej nad tím, co nebo kdo tě dusí. Jsi nespokojená s bydlením? Neváhej se přestěhovat do čistšího prostředí. Chybí ti láska? Obejmi své blízké a řekni nejen jim, ale také sobě – miluji tě – miluji vás. Láskyplné objetí je velmi uzdravující a dokáže měnit energie v těle. Spánek je pro toto znamení obzvlášť důležitý.

Láska a vztahy: Dobré vztahy můžeš očekávat se znamením Berana, Vodnáře, Lva a Váhy. Velmi negativně na tebe mohou působit konflikty v rodině či na pracovišti. Neboj se postavit své pravdě a v naprostém klidu řekni NE, když ukážeš pevné hranice, získáš respekt a obdiv. Neboj se toho a zažiješ zázraky. Chceš lásku? Máš ji mít! Nechej se vést svým srdcem a nalezneš partnera, po kterém toužíš. Buď trpělivá, hledej a důvěřuj, úspěch tě nemine.

Klíčové heslo: Jdi vytrvale za svým cílem, neotáčej se zpět. Drž pevně otěže svého kočáru, ve správnou dobu budeš u Zdroje a tvá vize se naplní.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Naděje, láska, štěstí i splněná přání jsou tady jen pro tebe. Stojíš pod svou šťastnou hvězdou a samotný Vesmír tě chrání a napovídá, kde je tvé místo, směr a cíl. Tvá intuice je pro tebe naprosto přirozenou součástí, s naprostou přesností se vždy rozhodneš na základě pocitů, které jsou správné. Tvé sny, představy o životě i lásce získávají jasnou a reálnou podobu. Pokud přijde těžší chvíle, věř, že pomoc je na cestě a díky klidu, který zachováš, přijde řešení. Jsi příkladem pro ostatní a vyzařuješ velkou sílu a moudrost, díky které inspiruješ své okolí, partnera i přátele.

Práce: Toužíš po nových projektech, chceš změnit práci, začít podnikat? Jdi do toho! Nemusíš se obávat neúspěchu, jestli tě na chvíli přepadne strach nebo obavy z nezdaru, velmi rychle se vše objasní a přijde pomoc, která tě nakopne jít dál a potvrdí správnost tvé volby. Uznaní za skvěle odváděnou práci tě povzbudí k výkonům, ze kterých budeš velmi mile překvapená a nadšená. Energie, životní síla a úspěch je tady jen pro tebe.

Zdraví: Citlivějšími orgány jsou ledviny, které představují také tvé vztahy, ať již s okolím nebo vztah sama k sobě. Máš potíže? Zamysli se, jak jsi na tom s odpuštěním, umíš odpustit těm, kteří ti v minulosti ublížili, umíš odpustit sobě? Pokud ne, tak to rozhodně vyzkoušej, nechej minulost za sebou a jdi dál. Skvělá zpráva je, že nalezneš cestu k sobě i ostatním a jednou provždy uděláš tlustou čáru za vším, co ti již neslouží. Oceníš dobrou zkušenost a rozhodneš se žít v lásce a harmonii. Trápí tě dlouhodobější zdravotní problémy? Máš velkou šanci na uzdravení, zprávu s informací obdržíš zcela nečekaně od člověka, který se ti vrátí zpět do života a ty pochopíš, jak velkou moc má láska a odpuštění.

Láska a vztahy: Dobré vztahy můžeš očekávat se znamením Berana, Střelce, Lva, Štíra a Vodnáře. Veškeré vztahy jsou v souladu a harmonii. Pokud toužíš po lásce a novém partnerovi, tak věř, že potkáš svou spřízněnou duši, spojení s partnerem, po kterém tolik toužíš, je v tomto roce velmi reálné. Nic není nemožné a vše je dovolené, pokud myšlenky i skutek vychází ze srdce, pak se můžeš spolehnout, že tvůj život bude zaplněný láskou, empatií i dobrými vztahy s rodinou, přáteli a okolím.

Klíčové heslo: Vnitřní a vnější svět je propojen v dokonalé souhře a harmonii. Stačí život přijímat a jen žít – tady a teď, intuice tě vždy zavede ke správným lidem i situacím.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V průběhu celého roku, pocítíš silnou touhu ukončit vše nefunkční, od vztahů, práce, nevyhovujícího bydlení či partnerství. Díky tvému rozhodnutí a otevřenosti zbavit se nepotřebného „harampádí“ změny přichází postupně, abys měla dostatek času nabrat dech a sílu pro zdárné vyřešení. Někdy to nebude příjemné, ale přesto velmi intenzivně vnímáš, že jsou pro tvůj život nevyhnutelné a přijmeš vše s pokorou i vděčností. Všechno, na čem jsi v minulosti lpěla, ze svého života propouštíš. Transformace je dlouhodobý vývoj, proto nespěchej a buď na sebe hodná. Nezlob se, když ti něco nepůjde dost rychle, je to jen proto, že se s danou situací ještě nedokážeš rozloučit. Měj se ráda a postupuj pomalými krůčky vpřed. Můžeme tě ujistit, že vše probíhá podle vyššího plánu a výsledek předčí tvé očekávání. Harmonizuj, miluj a zbav se všeho, co ti již neslouží, budeš nadšená.

Práce: Změny na tebe čekají také v oblasti kariéry, projekt, který jsi začala, může nečekaně skončit stejně jako firma, kterou jsi považovala za jistotu. Tvůj život nabere zcela nový směr a můžeš se spolehnout na to, že se ti bude líbit. Pokud zvažuješ odchod do důchodu, rozhodně jdi do toho, nemusíš se bát, že se budeš nudit, naopak dáš prostor svým tvůrčím nápadům a díky nadšení přátel začnete tvořit společně, tentokrát tě práce bude naplňovat radostí a tvůrčím nadšením.

Zdraví: Citlivějšími orgány jsou kotníky a žíly, pokud jsi hodně na nohou dbej na prevenci a pečuj o sebe. Trápí tě křečové žíly? Zamysli se, proč se necítíš dobře, ať jsi kdekoliv, proč nemáš odvahu vykročit vpřed a cokoliv udělat, abys situaci změnila. Transformační proces, který u tebe probíhá, velmi zásadně ovlivní také tvůj zdravotní stav, samozřejmě kladně. Pozor na alkohol, tady by mohla vzniknout závislost, někteří Vodnáři v kritických situacích mohou mít velmi kladný vztah k alkoholu a návykovým látkám.

Láska a vztahy: Dobré vztahy můžeš očekávat se znamením Blíženců, Berana, Váhy a Lva. Veškeré vztahy, ve kterých není láska a nejsou založené na důvěře, končí. Naštěstí pochopíš, že nemá smysl rozchod oddalovat a přesto, že vnímáš smutek, přichází také úleva, která ti potvrdí, že tvé rozhodnutí je správné. Rozhodně se můžeš těšit na novou a svěží energii, která do tvého života vnáší radost, lásku a také obohacení o nové prožitky. Nudit se rozhodně nebudeš, vášeň, jiskra a nadšení pro vše nové tě naplní jistotou, že je vše v nejlepším pořádku.

Klíčové heslo: Staré a nepotřebné odchází! Nové začíná vzkvétat jako růže za úsvitu.

Na další znamení se můžeš těšit již za týden. 

Horoskop na rok 2020 pro ohnivá znamení Berana, Lva a Střelce najdeš tady:

Velký horoskop podle tarotu na rok 2020 pro ohnivá znamení Berana, Lva a Střelce

21.11.2019 10:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist