Speciální
horoskop

Velký horoskop podle tarotu na rok 2020 pro zemská znamení Býka, Kozoroha a Panny

Jaký bude celý příští rok pro zemská znamení Býka, Kozoroha a Panny? Kdo by si měl dát pozor na velké změny v práci, komu se bude dařit v lásce a kdo má šanci získat peníze? Přečti si, co říkají tarotové karty a horoskop pro rok 2020.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Během roku začneš velmi intenzivně odhalovat své pravé „já“. Dotkneš se témat, jako jsou skryté a nevědomé strachy, které začneš krůček po krůčku odstraňovat. Pochopíš, že nelze žít v iluzi, strachu a falši, proto uděláš tlustou čáru za těmi, kteří se pomyslně nazývají přátelé a s láskou je necháš ze svého života odejít. Zbavíš se všeho, co ti již neslouží, ukončíš vztahy, které byly jednostranné a získáš mnoho dobrých zkušeností, které zúročíš v novém roce.

Práce: Touha po práci, která by tě bavila a zároveň byla také tvým posláním, v tobě probudí mnoho ohnivé energie. S chutí se pustíš do nových aktivit, začneš hledat, v jakém oboru bys uplatnila své životní zkušenosti a necháš se vést intuicí za cílem nových vizí a realizací životních snů.

Zdraví: Citlivějšími orgány jsou šíje, ramena, štítná žláza a hlasivky. Komunikuj s láskou a nic v sobě nepotlačuj, pokud máš problémy se štítnou žlázou, zamysli se, jestli svému tělu dodáváš potřebné vitamíny a minerály. Harmonizuj vztahy a začni u sebe. S láskou rozmlouvej se svým tělem, hodně se chval a poděkuj za dary, které máš. Vyhledej zkušeného terapeuta a nechej se pravidelně rozmazlovat na aromaterapii či jiné masáži.

Láska a vztahy: Dobré vztahy můžeš očekávat se znamením Raka, Ryb, Kozoroha a Panny. Dlouhodobé a nefunkční vztahy projdou zásadní proměnou – transformací. Dostaneš na výběr, zůstat s partnerem, nebo odejít. Pocítíš silnou moc lásky a rozhodneš se srdcem. Díky tomu se ti podaří ukončit vše, co ve tvém životě nevytváří harmonii, lásku i věrnost. Pokud usiluješ o nové partnerství, dávej pozor, ať nepodlehneš slovíčkům a neupřímnosti, dobře naslouchej a nenechej se zmást pozlátkem, které se nakonec promění v prach.

Klíčové heslo: Žena nemá bojovat, k tomu byli od pradávna stvoření muži. Nauč se být víc trpělivá, víc naslouchej a méně kritizuj, pak dokážeš zázraky.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V tomto roce pocítíš harmonii, vyrovnanost, vnitřní mír a uzdravující sílu lásky. Nalezneš řešení na veškeré tíživé záležitosti, které ti v minulosti nedaly spát a trápily tě. Neboj se být dravá, akční i něžná, napřed začni u sebe a pak můžeš zharmonizovat vztahy s ostatními. Dokážeš nemožné a podaří se ti urovnat spory v rodině, v partnerství i mezi přáteli. Co je k tomu potřeba? Síla, odhodlání a chuť jít do toho! Jestli se rozhodneš zamést vše pod koberec, neočekávej, že se něco vyřeší samo, což ti však v tomto roce nehrozí. Naopak chuť napravit a sladit věci z minulosti v tobě probudí mnoho krásných energií i pocitů. Představ si, že máš před sebou magický pohár, který ti splní každé přání, to, co do něj vložíš s láskou, dostaneš zpět, začni tvořit nový život, staň se na chvíli alchymistou a namíchej ten nejúžasnější koktejl složený z těch nejkrásnějších ingrediencí, jako jsou láska, vůně života, pochopení, důvěra, empatie, soucit, nadšení a radost ze života.

Práce: Přemýšlíš nad studiem? Skvělé jdi do toho a zapomeň na obavy či strach! Vzdělávej se a vůbec neměj obavy, že snad učení nezvládneš. Naopak, vše tě bude bavit a nadšení tě neopustí ani při zdolávání zcela nových zkoušek a situací, ve kterých budeš muset svůj um předvést. Jestli máš touhu tvořit, rozhodně jdi do toho. Probudíš v sobě skrytý talent k umění. Díky tomu zaměříš pozornost jiným směrem a vyřešíš také problémy, jako jsou nespavost nebo roztěkanost, tvá mysl se uklidní a tvůj život nabere zcela jiný směr.

Zdraví: Citlivějšími orgány jsou kolena, klouby a kosti. Jakákoliv bolest tě přinutí zamyslet se nad sebou a přehodnotit jisté životní úkoly. Trápí tě úporná bolest kolen? Zamysli se, jak jsi na tom s pokorou, přijímáš svůj život takový, jaký je nebo svádíš vnitřní boj a máš strach učinit rozhodnutí? Bojíš se změn a máš velký strach udělat krok vpřed? Nevadí. Začni se změnou postupně, krůček po krůčku a dojdeš k cíli, který tě zavede k uzdravení. Kolena značí naše ego a klouby nám sdělují, jak umíme přijímat změny v životě. Změny jsou vždy pro naše dobro i když zatím netušíme, z jakého důvodu jsou nutné, čas vždy ukáže, k čemu slouží, a tak je to také ve tvém případě. Přijímej změny s pokorou a věř, že to, do čeho se pustíš, vnáší do tvého života novou energii, ať již v podobě nových přátel, financí nebo lásky.

Láska a vztahy: Dobré vztahy můžeš očekávat se znamením Štíra, Berana, Ryb, Býka a Panny. Neboj se realizovat v novém vztahu nebo v tom stávajícím. Možná jsi sama sebe dávala vždy až na druhé či třetí místo. Tím, jsi v očích partnera rozhodně nestoupla. Když sama sebe začneš vnímat jako velmi důležitou a lásku začneš dávat sobě, ukážeš tím, že se nebojíš žádné výzvy ani samoty. Začni se mít ráda a ostatní se automaticky začnou měnit, ti, co do tvého života nepatří, odejdou a ti, kteří mají zůstat, pouto upevní, bez ohledu na to, jak moc o lásku a vztah usiluješ.

Klíčové heslo: Dovol si být ženou, pečuj o sebe s láskou, nechej splynout ve svém nitru muže i ženu, smícháním a spojením těchto důležitých esencí ucítíš léčivou moc a sílu lásky.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ať se pustíš během celého roku do jakékoliv činnosti, která bude vycházet z nesobeckých zájmů, budeš úspěšná a nejen to, navíc Vesmír ti poskytne ochranu. Co to znamená? Tento rok je pro tebe ve znamení životních lekcí, zkoušek i školení. Svou pílí a vytrvalostí dosáhneš úspěchu a nalezneš cíl, což se velmi intenzivně projeví na kvalitě tvého života. Vše, co tě baví a děláš s radostí, začneš sdílet také s těmi, kteří projeví zájem, získáš si úctu a obdiv od všech, kterým poskytneš své cenné rady. Chceš změnu? Pusť se do ní a neztrácej víru i naději, tvé srdce tě povede přesně tam, kde máš být! Každá zkouška tě posílí a povede vpřed, to, že budeš úspěšná, je jisté.

Práce: Pochopíš, že lehkovážnost a nerozvážnost nejsou dobrými pomocníky, tvé uvědomění v tobě probudí touhu poznat nové aktivity a své nabyté zkušenosti začneš předávat dál. Ano, to je tvůj směr a cíl, jsi skvělá učitelka, školitelka nebo se prostě jen můžeš rozhodnout pomáhat těm, kteří v životě neměli takové štěstí jako ty.

Zdraví: Citlivější je zažívání a také psychika může být díky stresu oslabená. Dávej tělu kvalitní potraviny a nezapomínej také odpočívat. Mnoho problémů může pramenit z přepracování a špatné životosprávy. Dej tělu lásku, dobré jídlo a spolehni se, že životem propluješ bez vážnějších problémů. Bolí tě žaludek? Zamysli se, co nebo kdo ti vadí natolik, že nedokážeš přijmout lekce, které ti předává, stačí vše přijmout a respektovat chování ostatních, nastavit jasné hranice a netrápit se tím, co nejde změnit.

Láska a vztahy: Dobré vztahy můžeš očekávat se znamením Kozoroha, Býka, Štíra a Raka. Pamatuj, tvůj život nemusí být dokonalý, právě jeho nedokonalost může pro tebe znamenat výzvu. Nesnaž se partnera měnit, ale zaměř se na svůj vývoj a dej se cestou sebepoznání, která pro tebe znamená výzvu a odhalení svého vnitřního světa. Toužíš po lásce nebo partnera máš a ráda bys váš vztah završila romantickou svatbou? Ano, všechno je možné a vše se ti může splnit, miluj sebe, miluj život a zažiješ zázraky!

Klíčové heslo: Kvalita života se odvíjí od disciplíny, sebelásky a úcty k životu. Propoj hmotný svět s duchovním a získáš vše, po čem toužíš. Jsou ve tvém životě nejasnosti? Neboj se vše vysvětlit a respektovat názory ostatních, nové znalosti tě poučí a posunou dál.

Na další znamení se můžeš těšit již za týden. 

Horoskop na rok 2020 pro ohnivá znamení Berana, Lva a Střelce najdeš tady:

Velký horoskop podle tarotu na rok 2020 pro ohnivá znamení Berana, Lva a Střelce

Velký horoskop na rok 2020 pro vzdušná znamení Blíženců, Vah a Vodnáře najdeš tady:

Velký horoskop podle tarotu na rok 2020 pro vzdušná znamení Blíženců, Vah a Vodnáře

28.11.2019 10:00| autor: Sára

Další horoskopy


Anabela

Astrologie, Výklad karet, Výklad snů

Přeroste vaše přátelství v lásku? To, co se dozvím z vyložených karet vám detailně popíšu! Vaše Anabela na tel.: 234 497 008!

Jsem
PŘIPOJENA

Pavlína

Astrologie, Výklad snů

Přivolejte k sobě lásku díky silám vesmíru! Se mnou a s mou letitou praxí budete žít brzy šťastně ve dvou! Vaše Pavlína! Tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Rachel

Výklad karet, Astrologie, Práce s kyvadlem

Využijte mé 20leté praxe! Ptejte se na svou lásku, práci, finance či zdraví. Společně najdeme odpovědi na vše! Paní Rachel na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Květa

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Výklad snů

Závidíte svým přátelům šťastný vztah? Karty mi ukážou, kde potkáte lásku! Volejte mi na tel.: 234 497 008. Paní Květa!

Jsem
PŘIPOJENA

Rozárka

Výklad karet, Práce s kyvadlem, Numerologie

Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz? Mé karty vám ukáží správný směr! Kartářka Rozárka na tel.: 234 497 008

Jsem
PŘIPOJENA

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist