Velké horoskopy na rok 2022. Jaký bude nový rok podle tarotu?

Jak to budeš mít v novém roce 2022 s láskou, kariérou, jaké je tvé klíčové slovo i celková roční bilance? To ti prozradí naše velké horoskopy podle tarotových karet.

velky-horoskop-na-rok-2022-1-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Roční bilance: V novém roce pocítíš velkou harmonii, vnitřní mír a vyrovnanost. Podaří se ti sladit protikladné životní zádrhely z minulosti. Nespěchej, máš na to celý dlouhý rok. Nově nabyté vědomosti přináší rozlet a harmonii v celém životě. S naprostou přesností pochopíš, jak se rozhodnout, aby ti výsledek přinesl štěstí, radost i lásku. S lehkostí se vzdáš toho, co ti dávno neslouží, v osobním i v profesním životě se pokusíš propojit veškeré možnosti, aby vzniklo něco lepšího.

Kariéra a finance: Neodmítej žádnou nabídku jen kvůli tomu, že se bojíš nového. Vzdělávej se, studuj, cestuj a buď tvořivá. Nádherně sloučíš neslučitelné, projevíš své schopnosti a um. Těšit se můžeš na uznání, obdiv a skvělé pocity z dobře vykonané práce.

Láska: Mocnou sílu lásky pocítí zadané i nezadané. Pokud jsi již ztrácela naději, že lásku nenajdeš, v tomto roce máš velkou šanci potkat hodného muže. Vztahy, které procházely krizí, naleznou znovu ztracenou rovnováhu a usmíří se.

Klíčové slovo na celý rok: Usmíření.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Roční bilance: V novém roce se můžeš těšit na velké změny, které se budou týkat nejen pracovní oblasti, ale také vztahů, ať již přátelských, pracovních či osobních. Transformace, kterou budeš prožívat, velmi příznivě obohatí tvůj život. To, co do tvého života již nepatří, postupně odchází. Přichází nové, čisté a lepší. Do tvého života se mohou vrátit také lidé, kteří se v minulosti dotkli tvého srdce. Odpoutej se od starého a otevři své srdce novému.

Láska: Veškeré vztahy, které již dávno neplní svou funkci, nepřináší radost a harmonii, z tvého života odchází. Rozchod, rozvod či odluka se bude v průběhu roku velmi zásadně řešit. Nic neoddaluj a zbav se břemena, které tě táhne ke dnu. Nejen, že se ti uleví, ale do tvého života vstoupí noví lidé a také nová láska.

Kariéra a finance: Změna zasáhne tvou činnost a může také zásadně ovlivnit stávající projekty. S láskou se připrav na nové věci a buď otevřená změnám, které z počátku můžeš vnímat jako nepříjemné zkoušky, ale věř, že nakonec se ti budou líbit.

Klíčové slovo na celý rok: Transformace.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Roční bilance: V novém roce se můžeš těšit na postupné změny, které se budou dít krůček po krůčku bez velkého stresu či úsilí. Jediné, co je potřeba, je přistupovat k životu čistě bez nečestného jednání a chování, ať již k sobě nebo ostatním. Podaří se ti zdárně završit jednu životní kapitolu a osvobodit se od všeho, co tě v minulosti tížilo. Šťastný konec na tebe čeká nejen v osobním životě, ale také ve vztazích a kariéře.

Láska: Štěstí přeje nejen zadaným, ale také nezadaným, které na lásku čekají a touží po ní. Vtahy jsou čisté, bez přetvářek a falše. Ve hře je plánování společného života, nového domova či svatby.

Kariéra a finance: V kariéře dochází k posunu, což se velmi příznivě odrazí také na financích. Celkové zlepšení přichází také v případě, že toužíš po místě novém nebo dlouhodobě hledáš zaměstnání.

Klíčové slovo na celý rok: Dokončení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Roční bilance: V novém roce můžeš prožívat mnoho různých situací, kdy se budeš muset jednoznačně rozhodnout. V profesním či osobním životě dostáváš příležitost propojit tvůrčí nadšení s inspirací, aby mohlo vzniknout jedinečné dílo. Budeš několikrát postavena před důležitá rozhodnutí, abys mohla s pečlivostí zvážit, která nabídka je pro tebe lepší. Chvíli potrvá, než pocítíš zvláštní energii v srdci a pak již budeš vědět, co je pro tebe nejlepší. To, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

Láska: Jestli jsi sama, v průběhu roku dostaneš příležitost potkat svou spřízněnou duši, dokonce se může stát, že budeš váhat a vybírat mezi dvěma muži. Zadaná, dávej pozor na milostný trojúhelník, pokud podlehneš pokušení, vše se obrátí proti tobě a zůstaneš nakonec sama. Pokud odoláš, prožiješ nádherné a láskyplné chvíle se svým partnerem.

Kariéra a finance: Pružnost, rozhodnost a také skvělí obchodní partneři, kteří ti pomohou získat nejen ocenění za dobře vykonanou práci, ale také dostatek financí k realizaci tvých snů.

Klíčové slovo na celý rok: Rozhodování.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Roční bilance: V novém roce začneš hezky pomalu a od začátku. Důležité je brát vše s nadhledem a radostně. Tvá intuice tě nenechá na holičkách a krůček po krůčku tě povede vpřed. Důvěřuj své vnitřní moudrosti a vydej se na dobrodružnou cestu životem. Z počátku tě může překvapit zmatek či chaos, který díky novým situacím vznikne, nenechej se zaskočit, protože vše se děje pro tvůj prospěch. Během roku můžeš řešit nový domov, práci, studium nebo také narození dítěte.

Láska: Ve vztazích se objeví nečekané překvapení, může jít o příchod dítěte nebo se seznámíš s mužem, který se bude starat o své vlastní dítě. Dlouhodobě nefunkční vztahy dospějí ke společnému závěru a rozejdou se. Tento rok přeje láskám novým a velkou šanci mají také ty, které jsou osamělé velmi dlouho.

Kariéra a finance: Velký obrat v kariéře tě nadchne a oslní, pozor na lehkovážnost. Začátek studia nebo nová pracovní příležitost v tobě probudí velkou touhu po změně. Vše si dobře promysli a vykroč vstříc novým a krásným začátkům.

Klíčové slovo na celý rok: Svoboda.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Roční bilance: V novém roce pocítíš velkou chuť i touhu započít nové projekty – od studia, vztahů až po zvelebování domova. Rychlost je ústřední téma tohoto roku. S rychlostí a bez emocí či strachu vyřešíš vše velmi moudře a chytře. Naučíš se skvěle komunikovat, využiješ svůj talent ve svůj prospěch a také k pomoci ostatním. Cílevědomě se budeš snažit o neustálý pokrok, ze kterého máš skvělou náladu a radost. Zaměř se na to, co ti půjde nejlépe, což je bravurní komunikace a věř, že ti přinese štěstí i úspěch.

Láska: Během roku máš velkou šanci poznat novou lásku. V partnerských vztazích nastává souznění, harmonie a skvělá komunikace. Štěstí přeje všem, které touží po lásce a rodinné harmonii.

Kariéra a finance: Můžeš se těšit na nové pracovní příležitosti. Neboj se vyzkoušet zcela nový obor. Bát se nemusíš ani studia či rekvalifikace, nově nabyté zkušenosti se ti budou skvěle hodit a využiješ je na maximum.

Klíčové slovo na celý rok: Radost.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Roční bilance: V novém roce se můžeš těšit na zasloužené štěstí a naději bez ohledu na to, co budeš muset vyřešit. Tvůj život se prozáří štěstím i přesto, že budeš řešit složitější situace. Právě v těžších chvílích pro tebe vysvitne zářivá hvězda. Během celého roku začneš uskutečňovat své plány, které budou mít velmi příznivý a dlouhodobý účinek. Probudí se v tobě nová chuť do života, tvé sny i představy začnou mít svou reálnou představu. Radost, láska, štěstí, to vše je tady pro tebe, proto je tolik důležité podělit se s těmi, které miluješ. Sdílená radost se vždy znásobí a obohatí vzájemný život. S důvěrou se odevzdej osudu a nikdy nepochybuj o správnosti svých rozhodnutí.

Láska: Vztahy mají velmi příznivé vyhlídky. Partnerství prozáří světlo, láska a naděje s vidinou radosti i štěstí. Jestli jsi sama a tvé srdce je osamělé, tak věř, že v tomto roce můžeš nalézt partnera, na kterého tak dlouho čekáš. Tvé sny a tužby se naplňují. Nespěchej, důvěřuj a buď lásce otevřená, pak se dočkáš odměny.

Kariéra a finance: Máš skvělou příležitost dokázat, co v tobě je. Dostáváš příležitost, jak zrealizovat nové projekty, pokud hledáš práci a jsi otevřená jakékoliv změně, získáš místo, které tě nadchne a uchvátí. Uznání za skvěle odvedenou práci tě jen ujistí, že jdeš správnou cestou.

Klíčové slovo na celý rok: Štěstí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Roční bilance: V novém roce se tvůj život velmi výrazně „rozpohybuje“. Do pohybu se dá vše, co ti v minulosti nešlo zrealizovat či dořešit. Naučíš se provádět rychlé a úspěšné změny, které tě krůček po krůčku dovedou až k vítězství. Zvládneš dělat hodně věcí najednou, což tě baví a probouzí v tobě mnoho krásných pocitů. Překážky, které stály v cestě, hravě odstraníš, spory vyřešíš s moudrostí a klidem. Můžeš se těšit na stěhování, cestování, dostatek elánu a síly vše zvládnout.

Láska: Velmi příznivé změny na tebe čekají také v oblasti lásky. Vztah se posune dál, stejně jako společné plány a budování domova. Nové začátky jsou tady také pro všechny, které hledají lásku novou.

Kariéra a finance: Když půjdeš za svým snem a nenecháš se ovlivnit strachem, tak budeš úspěšně směřovat k vítězství. Změna práce, povýšení nebo vlastní podnikání je ve hře a hvězdy ti přejí.

Klíčové slovo na celý rok: Úspěch.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Roční bilance: V novém roce pocítíš velkou vnitřní sílu a chuť vyzkoušet něco zcela nového. Začneš si víc všímat vnitřního rádce a naslouchat intuici. Již se nenecháš zmást hlasy a strachem z okolí, ale sílu a řešení nalezneš uvnitř sebe. Je důležité, abys v jednotlivých záležitostech postupovala velmi pomalu a opatrně, krůček za krůčkem. Jedině tak nabereš nové zkušenosti a tvá námaha bude odměněna sladkými plody ovoce a bohatou sklizní úrody. Je dobré vyvarovat se ukvapených a rychlých řešení v jakékoliv životní oblasti. Pokud si nebudeš vědět s nějakou situací rady, nestyď se požádat o pomoc moudrého rádce, kterého máš velmi blízko sebe.

Láska: V oblasti lásky a vztahů přijde pochopení. Jestli tě trápí samota, tak věř, že světlo na konci tunelu již svítí a tvá láska je velmi blízko tebe. Zadané páry se rozhodnou pro změnu a společně ukončí hádky i spory.

Kariéra a finance: V pracovní oblasti půjde vše pomalu, bez velkých změn. Pokud pocítíš touhu osamostatnit se, nechej svůj plán dozrát a nedělej ukvapená rozhodnutí. Poraď se s odborníkem, sbírej zkušenosti, abys mohla s čistým štítem udělat změnu, po které toužíš.

Klíčové slovo na celý rok: Sklizeň.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Roční bilance: V novém roce pocítíš velkou touhu po změně a svůj život uchopíš pevně do svých rukou. Síla, chuť a také sebekázeň tě požene vpřed za naplněním tvého života. Vytrvalost a pevný řád přináší úspěch, štěstí a také mnoho radosti. V lidech vzbuzuješ úctu a díky tvé moudrosti jsi velmi vyhledávaná, pokud přemýšlíš nad vlastním podnikáním, máš velkou šanci splnit si svůj sen. S chutí se pustíš také do odstraňování starých problémů, na které jsi neměla sílu, s přehledem vše ukončíš a odpoutáš se od minulosti.

Láska: Vztahy, které jsou harmonické, nečeká žádná zásadní změna ani krize. Pokud po lásce toužíš a něco proto uděláš, máš šanci poznat muže, ze kterého se ti zatočí hlava a rozbuší srdíčko.

Kariéra a finance: Zaměstnání je stabilní a značí stálost. Umíš velmi dobře a moudře jednat s lidmi nebo řídit svou firmu. Tvá vytrvalost a kázeň ti přináší pevnou kariéru a dobré výdělky v práci.

Klíčové slovo na celý rok: Stabilita.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Roční bilance: V novém roce můžeš prožívat mnoho různých zvratů, které tě dovedou k hlubokému poznání. Jsi dostatečně silná všechno zvládnout a radikálně změnit život. Jediné, co je potřeba udělat, postavit se vlastnímu strachu a nedovolit stínu, aby tě pronásledoval. Strach tě totiž tlačí do situací, které nemají reálné řešení. Jakmile to pochopíš, odlehčíš svůj život humorem a nadhledem, začnou se dít zázraky. Osvobození, které přijde, vnáší do tvého života mnoho příležitostí, ať již hmotných, pracovních či osobních.

Láska: Jestli se ve vztahu necháváš ovlivňovat partnerem, jen kvůli tomu, že jsi na něm finančně závislá, pochopíš, že tudy cesta nevede a rozhodneš se uchopit svůj život pevně do svých rukou. Dávej pozor na nevěru a nepodlehni pokušení, vše by se pouze zkomplikovalo. Láska má mnoho podob i tváří, zakázané ovoce chutná sladce jen malou chvíli. Jestli hledáš lásku novou, dávej pozor na zadané muže, zbytečně bys ztrácela čas s někým, kdo stejně svůj život kvůli tobě nezmění.

Kariéra a finance: Nepouštěj se do transakcí – obchodů, kterým zcela nerozumíš, nechej si poradit od někoho zkušeného a nenechej se vlákat do líbivé nabídky, která by nakonec dopadla špatně. Pozor na dluhy či půjčky, zbytečně by tě přivedly do potíží. Když to zvládneš, žádná zásadní změna tě nepřekvapí a tvůj pracovní život, bude v pořádku.

Klíčové slovo na celý rok: Pokušení.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Roční bilance: V novém roce se roztočí pomyslné kolo štěstí, toč s kolem co nejusilovněji. Život je nestálý koloběh, jednou jsi dole, jednou nahoře. Buď ve střehu, protože dostáváš mnoho krásných příležitostí, jak vylepšit a změnit svůj život. Práce, láska, finance, rodinné vztahy, nové obchodní kontakty či nová osudová přátelství i setkání. Buď odvážná, a pokud jsi přesvědčená o správnosti svého konání, neboj se také jemně zariskovat. Zapomeň na staré zvyky, falešná přesvědčení, které v minulosti ovlivňovaly tvůj život. Začni realizovat své myšlenky a vykroč vstříc novému životu, který bude naplněn radostí, štěstím i úspěchem.

Láska: Můžeš se těšit na nové a neočekávané štěstí v oblasti lásky. S naprostou přesností odhadneš, co je – či není správné, kdo je či není vhodný a podle toho budeš také jednat. Díky tomu poznáš naplnění v lásce osudové.

Kariéra a finance: Otevírají se před tebou zcela nové obzory a neočekávané štěstí v pracovní oblasti i financích. Tento rok je rokem úspěchu a bohatství.

Klíčové slovo na celý rok: Radost.

foto-zdroj: shutterstock.com

4.1.2022 11:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist