Úplněk ve Vodnáři: Buď si vědomá své jedinečnosti

Přesný úplněk nastane dnes, tedy v pátek 12. srpna ve 3:35 brzy ráno. Sny mohou být velmi silné a obsahovat důležitá poselství týkající se nejen tvých důležitých vztahů s přáteli, ale mohou tě také navést na tvou životní cestu, která ti bude dávat ještě větší smysl. Pokud se ti bude zdát o tvých již zemřelých předcích, vnímej tyto druhy snů jako obzvlášť důležité a zjisti o těchto konkrétních lidech ještě něco bližšího. Možná že se na tebe přenesou talenty a dary, kterými tito blízcí disponovali. Je mnohem snazší těchto darů využít, než se neustále učit něco nového s vynaložením velkých sil.

uplnek-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

V následujících dnech ti může dojít, kde je tvé opravdové místo a koho můžeš považovat za opravdové přátele. Doba posledních tří let je kolektivně velmi náročná a mnoho lidí, kteří si mysleli, že budou do smrti přátelé, najednou zjistili, že tomu tak není a stačí k tomu opravdu málo. Buď věrná tomu, čemu věříš, protože na to máš jedinečné právo. Neboj se, že tě někdo odsoudí a sama si dávej pozor na to, aby ses nad nikým nepovyšovala. Buď otevřená všem názorům a jen si hlídej své vlastní hranice. Vyslechnout můžeš kohokoliv, ale byla by chyba přestat důvěřovat sama sobě jenom kvůli tomu, že někdo působí erudovaně nebo přesvědčivě.

Buď vděčná za všechno ve svém životě

Všechno, co se ti v životě stalo, tě činí tím, kým jsi právě teď. Život je škála dobrých i náročných okamžiků, které nás neustále formují tím nejsprávnějším směrem, přestože si to mnohokrát neuvědomujeme. Buď tedy vděčná i za to, co vypadalo náročně. Zároveň dej životu najevo, že se chceš učit raději ze zkušeností příjemných a z těch ostatních jen v případě nejvyšší nutnosti, když sama nevědomky sejdeš z cesty. Nevytvářej si však závislost na utrpení, která je v naší společnosti více než běžná. Zaměř svou mysl na to, co vnímáš jako dobré a pamatuj na to, že kam nasměruješ svou pozornost, to roste. Vytvoř si krásný život.

Vyzkoušej také:

Uvědom si, mezi jakými lidmi se cítíš nejlépe

Tento úplněk ti může dát důležitý vhled o tvých přátelských vztazích i tvé vlastní jedinečnosti. Dobře si vybírej lidi, se kterými trávíš mnoho času. Existuje mnoho různých skupin, které se zajímají o rozmanité koníčky a obory. Popřemýšlej o tom, zda jsi v tomto ohledu opravdu spokojená. Pokud ano, tyto vztahy prohlubuj. Pokud ne, seber odvahu jít mezi neznámé lidi, které zajímá životní styl, o kterém zatím jenom tiše sníš. Pátku vládne planeta Venuše, která přeje všem mezilidským vztahům. Měj tedy odvahu vyjít ze své ulity a seznamuj se s lidmi, kteří v tobě vyvolávají opravdový zájem.

Neboj se stát za svými názory a vyčisti „vody“

Jelikož je úplněk, který vyvolává většinou velké emocionální napětí, které je nutné ventilovat, může se stát, že tě nějaký člověk bude konfrontovat s tím, čemu věříš. To nemusí být občas nic příjemného, a to zvlášť tehdy, když se tě druhá strana bude pokoušet přesvědčit o něčem, čemu rozhodně nevěříš. Přesto se snaž druhé vnímat, aniž bys je odsuzovala. Dívej se na druhé lidi s opačnými názory jako na mimozemšťany, kteří mají zcela odlišný příběh od toho tvého. Když se nenecháš názory druhými ušlapat a zároveň je sama nebudeš chtít přesvědčovat, získáš si tak mnoho nových přátel nebo známých, se kterými se pak jednoho dne můžete vzájemně inspirovat. Nauč se vyjadřovat hněv konstruktivním směrem.

Text: Robert Policar, foto: Shutterstock.com

12.8.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist