Úplněk v Býku: Uskutečni své nejvnitřnější touhy!

Přesný úplněk nastane dnes, tedy v úterý ve 12:01. Zapiš si všechny sny, které se ti přes noc zdály, protože mohou být velmi mocné a hluboce symbolické. Zejména se zaměř na ty, které se týkaly tvého zaměstnání, sexu nebo peněz. Je to den, ve kterém můžeš učinit kvantový skok, jak ve svém budoucím kariérním směřování, tak ve svém duchovním vývoji. Uvědom si své pravé niterné hodnoty, podle kterých chceš žít, a snaž se směřovat k takovému způsobu vydělávání peněz, který tě bude vnitřně naplňovat. Nic neodkládej a měj odvahu skočit do neznáma, avšak s dobrým „plánkem“ své budoucí cesty.

uplnek-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Polarita znamení Býka a Štíra je opravdu mocná. Býk je často spojován s finanční hojností a Štír s magickou silou sexuality. Navíc je tento úplněk provázen zatměním měsíce, což jeho sílu znásobuje. Uvědom si tedy, jaký vztah máš ke své sexualitě a penězům. Pamatuj, že někdy je více méně a naopak. Následuj své pravé touhy, které vychází z tvého srdce, a dosáhneš všeho. Špatný výběr tvých přání však může být cestou do pekel. Mít hodně peněz a prázdnou duši je stejně ošemetné, jako mít hodně vnitřních darů, ale neumět je zužitkovat. Zamysli se nad tím, co doopravdy přetrvává a co stojí opravdu za to, a za tím pevným krokem jdi.

Vše je pomíjivé

Pamatuj, že přílišné lpění na hmotných statcích tě může zcela zotročit. Navíc až budeš stará, budeš tu muset vše s láskou zanechat. Nauč se tedy být štědrá, a to jak svými moudrostmi, tak i konkrétní pomocí. Život je jeden velký paradox. Na jednu stranu se jménem, které jsme dostali od rodičů, žijeme pravděpodobně jen jednou a na druhou stranu existují různé teorie, které používají pojem „reinkarnace“ a nám naznačují, že se do lidského života neustále vracíme. Neboj se tedy riskovat a zkus žít co nejodvážněji i za cenu toho, že ve svém pokusu napoprvé selžeš. Mnohem větší hřích je se o své sny nepokusit, protože pak zůstane jen lítost.

Vyzkoušej také:

Nauč se manifestovat své sny

Napiš si seznam svých nejtajnějších snů a tužeb a zkus je umělecky vyjádřit. Dej si na tom záležet a pak se na tyto obrazy neustále dívej a zkus se hlouběji dostat do svých pocitů. Pocity jsou tím nejsilnějším a nejdůležitějším nábojem, které ti pomohou tvé sny uskutečnit. Jediné limity spočívají v tvé představivosti a nedostatku víry v život. Požádej a bude ti dáno. Spoj se s lidmi, kteří zastávají podobné hodnoty a se kterými si budete navzájem pomáhat. Ve více lidech se toho více zvládne, a tak nebuď na všechno jen sama. Čím více dáš, tím více od života dostaneš. Máš možnost totálně změnit své životní směřování. Co tedy uděláš?

Probuď v sobě vášeň

Tento úplněk v tobě může probudit velké vášně i silnou sexuální touhu. Pokud se ztrácíš v komplikovaném labyrintu různých náročných vztahů, nastal čas odpustit všem, se kterými jsi kdy byla v intimním spojení. Když se ti podaří odpustit těm, co ti ublížili nebo tě zradili, osvobodíš hlavně sebe. A nejen to. Vytvoříš prostor pro nový vášnivý vztah, který bude prost témat, která se ti vlivem neodpuštění tvým minulým partnerům musela neustále opakovat. Rozvíjej svá milostná kouzla, která mohou do tvého života přinést nejen více lásky, ale i splněných snů. Pamatuj však, že tato síla může být nejen tvořivá, ale i hluboce destruktivní a zraňující. Řiď se tedy principem neubližování a pak dej průchod své fantazii.

text: autorský článek astrolog Robert Policar, foto: shutterstock

8.11.2022 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist