Týdenní horoskopy podle tarotu od 19. do 25. dubna 2021

Berani, přichází k vám štěstí. Blíženci a Ryby září jako hvězdy. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Přichází velmi šťastné období, které je příznivé pro zvýšení financí i hmotných statků. V práci můžeš očekávat povýšení nebo nabídku, která se neodmítá, stejně tak je ve hře místo zcela nové. Úspěch jde ruku v ruce se štěstím přímo k tobě.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Neklid z toho, že se nic zásadního neděje, je naprosto zbytečný. Vše je v nejlepším pořádku a po tobě se pouze chce, abys nechala věci plynout a nezasahovala tam, kde víš, že tvé informace jsou nedostačující. Trpělivost, nadhled a radost ze života jsou klíčová slova pro následující dny. Užívej, prožívej a neřeš nepodstatné, budeš nadšená!

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Potřebuješ se nutně rozhodnout a zmatek tě provází na každém kroku? Ber to jako znamení všechno zatím odložit a počkat na příhodnější okamžik. Když poodstoupíš stranou, uděláš si radost maličkostí, uleví se ti a zbavíš se napětí, které ti nedovoluje vidět věci v pravém světle. Vytrvej, užívej jarní dny plnými doušky, a to, že budeš šťastná, je jisté.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Cítíš únavu a doléhá na tebe také beznaděj s otázkou, jak si poradíš se svými úkoly a povinnostmi? Hlavu vzhůru! Nic zásadního se neděje. Jen jaro a změna času trošku ovlivnila tvou náladu. Udělej si radost malým dárkem, věnuj den sama sobě a usměj se na život, protože k tobě přichází štěstí, pohoda i harmonie.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V pracovní oblasti přichází změna, s velkou pravděpodobností firma ukončí svou činnost a ty si uvědomíš, že se ti ulevilo. Uvědomíš si, že profese ti dávno již nic neříká a rozhodneš se směle vykročit jinou cestou. To, že budeš šťastná a nadšená, je jisté. Poznávej nové, hledej, pátrej a buď nad věcí, štěstí je u tebe.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Drž se své vlastní pravdy a nenechej se ovlivnit okolím, jen ty sama nejlépe víš, co je pro tebe nejlepší. Dařit se ti bude nejen v oblasti vztahů, ale také dokážeš zharmonizovat vše, co ti v minulosti dělalo starosti. To, že budeš šťastná, je jisté.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

Není snadné se prosadit v práci či osobním životě, když se v klidu nadechneš, ujasníš si, co přesně od ostatních požaduješ, můžeš se pustit do klidné komunikace a sdělit vše potřebné. Zapracuj na sobě, buď odvážná, komunikuj s láskou a klidem, výsledek tě nadchne a ostatní překvapí tvá upřímnost. Důvěřuj si, máš dostatek síly vyřešit všechno potřebné.

Štír (24.10. – 22.11.)

Máš šanci získat vše, oč jsi v minulosti usilovala. Práci, lásku, přátelství a jako bonus uzdravíš vztahy, které nebyly v harmonii a souladu s tvojí pravdou. Realizuj, usmiřuj odpouštěj, výsledek tě nadchne a probudí v tobě mnoho radosti a štěstí.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Můžeš se těšit na velmi příjemné a krásné dny. Pocítíš inspiraci, kterou zúročíš v práci nebo při zkrášlování domova. Peníze, se kterými ses již v duchu rozloučila, nečekaně přijdou na tvůj účet, což v tobě probudí mnoho radostných pocitů a vděčnosti. Udělej si malou radost a nezapomeň obdarovat také ty, které miluješ.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

Pracovní potíže ještě chvíli přetrvají, vytrvej a buď odvážná, všechno časem pomine. Problémy, které tě trápí, se vyřeší ke tvé spokojenosti a radosti. Pokud máš pocit, že se ti štěstí vyhýbá obloukem a ostatní ti jen hází klacky pod nohy, vyraz do přírody, pořádně si vyčisti hlavu, jakmile se uklidníš, přijde řešení, které tě nadchne.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Přichází období, kdy si můžeš prověřit, jak moc se dokážeš odpoutat od starých a nefunkčních věcí. Jestli tě trápí pracovní či osobní problém, přišel čas udělat tlustou čáru za minulostí a dovolit životu, aby se o sebe na chvíli postaral sám, tobě se velmi rychle uleví, a navíc přijde řešení, které v tobě probudí mnoho šťastných pocitů.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nadechni se, a vykroč vstříc nádherným a šťastným dnům, které tě naplní radostí, harmonií a také nadšením. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také v lásce a osobním životě. Miluj, tvoř a usmívej se na život, budeš nadšená.

foto-zdroj: shutterstock.com

19.4.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist