Týdenní horoskopy podle tarotu od 15. do 21. února 2021: Usměj se a buď nad věcí

Berani, nenechejte se zaskočit prvním nezdarem, vše se vyjasní. Býci stojí s nohama na zemi a jsou šťastní. Střelci jsou pod pracovním tlakem, pozor na přepracování. Jaký bude nový týden podle tarotu, ti prozradíme právě teď.

tydenni-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nenechej se zaskočit drobným nezdarem, který se může objevit začátkem týdne. Nic zásadního se neděje, nechej si čas na rozhodnutí a pak vše hravě zvládneš odstranit. Těšit se můžeš na příznivé dny nejen v pracovním, ale také v osobním životě. Usměj se, jednej a buď nad věcí, úspěch je na spadnutí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Usměj se a stůj nohama pevně na zemi, velmi snadno bys totiž mohla někomu naletět, ne každý je stejně upřímný a čistý jako ty. Pokud se chystáš podepsat jakoukoliv smlouvu, dávej si pozor na slova mezi řádky, než cokoliv uděláš, poraď se raději s odborníkem, ať nejsi zklamaná. Jinak se můžeš těšit na báječné dny a také štěstí, které ti pomůže správně se rozhodnout.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vztahy na pracovišti nejsou zrovna nejlepší, ale tebe se spory a neshody kolegů vůbec netýkají, nechej je, ať si vyřídí vše mezi sebou, pak projdeš dnem po dni bez ztráty nervů a špatné nálady. Sdílej hezké chvíle s těmi, které miluješ a jsou ti v této nelehké době oporou, pak bude vše v nejlepším pořádku.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Zaměř se nejen na práci a pomoc ostatním, ale také na své zdraví, zamysli se, co bys mohla změnit a jak se stravovat zdravěji. To, že se obětuješ pro ostatní, je sice krásná vlastnost, ale nesmí to být na úkor tvého zdraví. Můžeš se těšit na malé překvapení a na příjemné dny naplněné radostí i láskou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Můžeš se těšit na velmi příznivé osudové změny, které jsou nastartovány již delší čas. Nečekej na lepší příležitost a pusť se do nich s láskou i odvahou, to, že budeš nadšená a také šťastná, je jisté.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Uvolni se a do nových dnů vykroč s úsměvem, zajistí ti totiž dobrou náladu, a pokud přijde složitější situace, díky svému skvělému rozpoložení vše zvládneš bez sebemenšího stresu či napětí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Máš před sebou velmi krásné a šťastné dny. Dařit se ti bude nejen v pracovním životě, ale také v oblasti vztahů a financí. Sdílej své štěstí s těmi, které miluješ a poděl se s nimi, tvá radost se ještě znásobí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nestyď se projevit vděčnost za dary, které ti právě nyní do života přichází. Pocítíš touhu slavit, protože zpráva, kterou dostaneš, v tobě probudí mnoho radosti, naděje a také touhy změnit to, co již dávno nefunguje.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V práci můžeš být pod velkým tlakem, stačí když rozdělíš úkoly také mezi ostatní kolegy a nebudeš se snažit dělat práci za ně, což platí také doma. Jestli místo hledáš, vydrž, teď ti štěstí v pracovní oblasti moc nepřeje, vše se změní za pár týdnů, vytrvej.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Šťastná hvězda ti svítí na cestu, ať se děje cokoliv, všechno hravě zvládneš a budeš nadšená z výsledků. Nezapomeň se o svou radost podělit s ostatními, vše se ještě znásobí a umocní.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nemusíš se ničeho obávat, všechno se děje pro tvůj prospěch, nejenže dostaneš skvělou zprávu ohledně financí, ale můžeš si také polepšit v kariéře nebo získat místo, po kterém již delší dobu toužíš. Zařizuj, vyřizuj a přestaň se bát neúspěchu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nedělej si přehnané obavy a nevyhlížej zbytečně do budoucnosti, teď máš před sebou nádherné dny, které v tobě probudí mnoho radosti a lásky. Na cestě k tobě je velmi příznivá zpráva ohledně financí.

foto-zdroj: shutterstock.com

15.2.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist