Týdenní horoskopy podle tarotu od 15. do 21. března 2021

Berani, s úsměvem jde všechno lépe. Býky potěší skvělá zpráva a Blíženci jsou nadšení. Jaké budou následující dny, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Usměj se a vykroč do nového týdne s dobrou náladou, pokud chodíš do práce, obrň se trpělivostí, protože kolegové budou z nějakých důvodů podráždění a velmi kritičtí. Neboj se dát ostatním najevo, co si k tobě mohou dovolit a co je již za „čarou“ slušnosti. V osobním životě bude vše v nejlepším pořádku.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Skvělá zpráva je již na cestě k tobě, přiletí zcela nečekaně a vyvolá v tobě mnoho radosti a nadšení. Buď pružná, jednej, komunikuj a vyřizuj vše, co ti v minulosti nešlo. Pokud hledáš práci, budeš úspěšná.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Můžeš se začít usmívat a věř, že tě dobrá nálada hned tak neopustí. V pracovní oblasti to vypadá velmi pozitivně a je vidět, že jsi vykročila správným směrem. Stejně tak se můžeš těšit na krásné chvíle s rodinou a svými nejbližšími.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dynamický a pohodový týden je tady jen pro tebe, pokud potřebuješ cokoliv dořešit, vysvětlit, zrealizovat či zharmonizovat s muži, pusť se směle do toho, všechno zvládneš, a navíc budeš mít skvělý pocit, jak snadné to bylo. Muži ti budou naslouchat, a dokonce uznají tvůj názor i pravdu, což je úspěch a důvod k oslavě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nemusíš si dělat přehnané starosti, to, co tě v minulosti trápilo, odchází, úspěch a štěstí můžeš očekávat v pracovní oblasti, ale také ve vztazích a lásce. Konej, realizuj, bav se a buď nad věcí, pak prožiješ báječný týden.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máš před sebou skvělé období, očekávej nové příležitosti, dobré nápady, které se ti dokonce povedou uvést do provozu a časem je také zrealizuješ. Jestli cítíš, že bys ráda vyzkoušela novou aktivitu, jdi do toho a nedovol, aby ti inspirace proklouzla mezi prsty.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pocity spokojenosti se v tobě probudí hned ráno a stejně naladěná budeš proplouvat den po dni. Dopřej si odpočinek a udělej radost sobě i těm, které miluješ. Peníze, pokud tě trápí, zdárně vyřešíš, a to už je pořádný důvod k oslavě.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nový týden se vyznačuje nejen pracovitostí, ale také úspěchem a činorodostí. Všechno, do čeho se pustíš, sklidí úspěch, využij sílu, nadšení a realizuj vše, co ti v minulosti nešlo. Očekávej štěstí, radost, harmonii i lásku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

S odvahou a klidem se můžeš pustit i do náročnějších úkolů. Síla a energie ti chybět rozhodně nebude. Díky tomu konečně najdeš ztracenou stabilitu a také odvahu jít dál. To, že budeš nadšená, úspěšná a šťastná, je jisté.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V těchto dnech můžeš s naprostým klidem a přehledem ukončit vše, co ti v minulosti nešlo. S láskou zamávej všemu nepotřebnému, usměj se na nové začátky a zážitky. Pokud tě trápí pracovní problémy, tak věř, že také zde se všechno vyřeší a srovná ke tvé spokojenosti.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Očekávej překážky, které budeš muset překonat, ovšem nadšení, až budeš mít vše za sebou, nebude brát konce. Nadechni se, usměj a pusť se do práce, budeš mít dostatek síly vše jednou provždy smést ze stolu a nastolit ve svém životě harmonii a pohodu.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pracuj, rozvíjej svůj talent a přijmi dary, které k tobě proudí ze všech stran. Úspěch na tebe čeká nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě, což už je důvod k oslavám a sdílení štěstí s ostatními.

foto-zdroj: shutterstock.com

15.3.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist