Týdenní horoskopy od 8. do 14. března 2021: Minulost je pryč, ať žije nový život

Berani, usmějte se na život a vykročte do radosti. Býci, vaše pracovní činnost je u konce. Střelci urovnají veškeré spory. Jaký bude nový týden podle tarotu, prozradíme právě nyní.

shutterstock_-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Usměj se a nezapomeň se naladit na dobrou náladu, která tě bude provázet od pondělí až do neděle. Máš pochybnosti? Není nic snazšího, než se rozhodnout prožít ty nejbáječnější dny, a tak to také bude. Pohlídej si finance a nepůjčuj peníze, mohla bys o ně přijít.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Práce je pro tebe uzavřená kapitola, máš velkou šanci získat konečně místo, po kterém toužíš, nebo se realizovat vlastním projektem. Neboj se nového a změny přijímej s otevřenou náručí. Budeš nadšená a šťastná také v osobním životě.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Začni se těšit na příjemné a dynamické dny, které máš zcela ve své režii, dařit se ti bude zejména s muži, ať již na jednáních, zkouškách či při seznamování se. V práci máš skvělé nápady a navíc jimi dokážeš nadchnout i ostatní.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nádherné energie nejen v oblasti vztahů, kariéry, ale také v přátelství a osobním životě obecně. Jak se rozhodneš, tak to také bude, realizuj, buduj, plánuj, jednej a vyřizuj, budeš nadšená a všichni kolem tebe také.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Dařit se ti bude nejen v zaměstnání, při hledání nového místa, ale také v osobním životě a vztazích obecně. Můžeš se těšit na hezké dny, důležité je, abys byla pozitivně naladěná a nevšímala si negativních zpráv, tebe se z toho nic netýká.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Radostná a milá vzpomínka v tobě probudí mnoho krásných emocí a díky tomu pro tebe nic nebude problém. Propluješ celým týdnem v pohodě, v radosti i lásce. Dařit se ti bude opravdu ve všem. Rozhodni se být šťastná, zapomeň na minulost a přijmi krásu, která je přímo u tebe.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Dynamický týden začíná s pondělním probuzením a den po dni bude naprosto skvělý a báječný. Energie máš na rozdávání, s příchodem jara v tobě všechno rozkvétá a září. Dobře se ti bude pracovat či jednat s muži, bez ohledu na to, jestli jsou blízcí nebo se s nimi setkáš při pracovním jednání.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Všechno se dává do pohybu, změny jsou na denním pořádku, jen co nabereš dech, tak zjistíš, že přichází jedno z nejplodnějších období za poslední týdny. Zariskuj, realizuj, vyřizuj a jednej, budeš nadšená, úspěšná a šťastná. Nemusíš zvládnout všechno najednou, stačí, když začneš.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud potřebuješ dořešit jakýkoliv spor, máš před sebou skvělé dny. Můžeš jednou provždy uzavřít minulost a s radostí vykročit vstříc novému životu. Odpouštěj, miluj a nechej minulost za sebou. Těšit se můžeš na krásné a šťastné dny naplněné radostí i láskou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Ať již pracuješ z domova nebo kanceláře, tak hravě zvládneš své povinnosti i úkoly. Pozadu nezůstává ani nezaměstnaná, která má velkou šanci najít naprosto báječnou brigádu či přivýdělek. Rozhodně zasloužíš pochvalu za skvěle odváděnou práci, pokud to nikdo neudělá, pochval se sama, jsi úžasná.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud se cítíš osaměle a máš pocit, že se ti nic nedaří, věř, že je to pouze dočasné. Nic zásadního se opravdu neděje, zkus se zhluboka nadechnout a nechat myšlenky volně plynout. Jestli stojíš před důležitým rozhodováním, nechej si raději poradit a vyhni se radikálnímu řešení, pak prožiješ skvělé dny v harmonii a lásce.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Máš před sebou důležité rozhodování, které ti trošku zamotá hlavu, rozhodovat se budeš mezi dvěma možnostmi, ať již v osobním či pracovním životě. Všechno nakonec zvládneš na výbornou a to, že budeš nadšená a šťastná, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

8.3.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist