Týdenní horoskopy od 6. do 12. června 2022

Ukonči vše nefunkční a hrdě vykroč vstříc novým začátkům. Berani a Býci nestíhají. Blíženci jsou šťastní. Jaký bude nový týden pro ostatní znamení, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Připrav se na dny plné aktivní a nádherné energie. Nové začátky jsou tady, využij každičkou příležitost a naslouchej intuici, která tě povede k úspěšnému cíli. Dařit se ti bude opravdu ve všem. Od lásky přes vztahy až po skvělé pracovní podmínky.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Začátek týdne pro tebe bude náročnější, jako bys nemohla chytit pracovní tempo. Naštěstí je to jen chvilková záležitost a jakmile nabereš dech, vše půjde na výbornou. Všechny záležitosti dotahuj do zdárného konce. Než cokoliv podepíšeš, nechej si čas na rozmyšlenou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nastává velmi příznivé období k dořešení a ukončení veškerých sporů. V klidu si ujasni, co tě nejvíc trápí, a pak se pusť do řešení. Vše krásně uhladíš a zharmonizuješ. Radost, kterou pocítíš, je k nezaplacení. Štěstí a dobré pocity tě hned tak neopustí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raději si drž odstup od těch, kteří nejsou příliš dobře naladění, v práci atmosféra houstne a hádky visí ve vzduchu. Pamatuj, tebe se to netýká, nenechej se zatáhnout do pomluv a drbů. Vše ti vynahradí osobní život, kde na tebe čekají nádherné chvíle s rodinou i přáteli.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V práci to bude z počátku náročnější, pomoc u ostatních raději nehledej a spoléhej se jen sama na sebe, ušetříš si zklamání. Dávej pozor na peníze. Jestli nemáš nadbytek, rozhodně je nepůjčuj. Zajdi do přírody, vyčisti si hlavu a udělej plány na víkend, který ti vše vynahradí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Akční a dynamický týden je zcela ve tvé režii. Pusť se do realizace svých plánů a neboj se ani těch „bláznivějších“. Pokud toužíš vyzkoušet jakoukoliv aktivitu, ze které jsi měla obavy, nyní je ten správný čas. Štěstí, radost a pohoda je tady také pro tvé nejbližší.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Očekávej pomalejší a líné dny. Nic zásadního se neděje, proto zbytečně nepřemýšlej nad životem a v klidu prožívej každičký okamžik v lásce i radosti. Pamatuj, ne vždy musíš mít pravdu, dovol také ostatním, aby vyjádřili svůj názor a jejich slova jen přijmi. Štěstí a vzájemná radost je odpovědí na tvou nejistotu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Skvělé a nadčasové dny máš zcela ve své režii. Řídíš, velíš, ukazuješ ostatním správný směr, což v tobě probouzí nádherné emoce. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také ve vztazích a v osobním životě.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Usmívej se a vykroč radostně do nového týdne. Štěstí tě hned tak neopustí. V zaměstnání na tebe čeká jistota a také skvělé výdělky, což platí i pro nezaměstnanou, která má velkou šanci získat práci novou nebo skvělý přivýdělek.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dávej pozor na to, co dnes řekneš nebo uděláš. Ostrá slůvka mohou způsobit mnoho bolesti a velmi těžko se již vezmou zpět. Pohlídej si emoce v první polovině týdne, tam na tebe může čekat zkouška. Od středy již bude vše v dokonalé harmonii, byla by škoda pokazit si jinak skvělé dny.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

S velkou pravděpodobností dojde k ukončení dlouhodobého projektu. Změna se může týkat také zaměstnání či kariéry. Nemusíš se bát, všechno se projasní a tobě se uleví, stačí zachovat klid a nebát se budoucnosti. S láskou ukonči vše nefunkční a vykroč vstříc novému životu, který tě nadchne a oslní.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Začátek týdne může být trošku těžkopádnější a náročnější. Ovšem na to jsi přeci zvyklá a nemusíš propadat beznaději, že něco nezvládneš. Druhá polovina týdne pofičí ve svižném a harmonickém rytmu. Konflikty na pracovišti řeš čestně a nenechej se zastrašit. Nadhled, humor a klidné nitro ti otevírají dveře ke štěstí.

Foto: Shutterstock.com

6.6.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist