Týdenní horoskopy od 6. do 12. března 2023: Přichází dobrá zpráva, která tě nadchne

Vodnáři jsou duchem mimo. Blíženci se radují a Býci dostanou zprávu. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí horoskopy podle tarotových karet.

shutterstock_2108178623-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nic a nikdo tě nezastaví, jako bys stála na horkých jehlách. Dynamičnost, akčnost a úžasná výkonnost ti otevírá bránu ke štěstí. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě a při navazování různorodých vztahů.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Skvělá zpráva, která se k tobě blíží, v tobě rozpoutá nádherné emoce a pocity. Ve výhledu se rýsuje velmi zajímavá nabídka, která může být jak pracovní, tak i osobní. Radost, kterou vnímáš každou buňkou v těle, ti zaručí nadčasový týden.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Probouzíš se do radosti bez ohledu na to, jak náročné dny na tebe čekají. Úsměvy rozdáváš na všechny strany a díky tomu do tvého života přichází jen dobré zprávy, pohodoví lidé a odměna, kterou si zasloužíš.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máš před sebou báječné dny, kdy vynikáš tvořivostí a skvělými nápady. Dařit se ti bude opravdu ve všem. Realizuj, zařizuj a buď aktivní, energie ti chybět nebude, a ještě svou činorodostí nakazíš ostatní.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V práci tě to moc bavit nebude, myšlenky lítají jako splašené a pracovní morálka kolísá stejně jako tvoje nálada. Naštěstí se vše za pár dní změní a ty chytneš druhý dech a dobrou náladu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Očekávej neočekávané. Dynamika a rychlost vládne tvým dnům. Nemusíš se bát, prožiješ báječné chvíle v dobré společnosti a jako bonus na tebe čeká příjemná pracovní novinka. Užívej a poděl se o své štěstí s ostatními.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Přichází skvělé pracovní podmínky a ještě skvělejší osobní život. Pokud miluješ týmovou práci, dostaneš příležitost projevit se a ukázat svůj talent. Zapomeň na obavy a předveď, co umíš.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Očekávej nové pracovní příležitosti a také skvělou komunikaci nejen v osobním životě, ale také při zvládání různorodých zkoušek či jednání. Dařit se ti bude také při navazování vztahů. Pusť se do práce, budeš úspěšná a šťastná.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Čeká na tebe skvělá spolupráce nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě a vztazích obecně. Pokud potřebuješ cokoliv dořešit a doladit, pusť se do toho, budeš úspěšná a šťastná. Otevři své srdíčko a těš se na krásná setkání.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nový týden máš pevně ve svých rukou. Překypuješ pracovitostí a tvořivou silou, kterou okamžitě zrealizuješ ve svém životě. Skvělými nápady potěšíš nejen kolegy v práci, ale také své nejbližší.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci si dávej pozor na rušivé myšlenky, jako bys stále byla duchem jinde, což by se nemuselo líbit nadřízenému i kolegům, kterým bys přidávala práci. Pokud stojíš před důležitým rozhodováním, jednej čestně a morálně, pak výsledek předčí tvá očekávání.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Dostáváš příležitost v nové pracovní oblasti, buď pečlivá a všechno dobře dopadne. Máš před sebou dny naplněné radostí a štěstím. Neboj se prokázat svůj um a předveď ostatním, co umíš, výsledek je nadchne stejně jako tebe.

6.3.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist