Týdenní horoskopy od 31. května do 6. června 2021: Raduj se, štěstí přichází

Kozorozi, hlavu vzhůru, nic zásadního se neděje. Berani a Býci mají skvělé nápady. Co nás čeká v novém týdnu, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Nový týden začneš na pohodu, uvědomíš si, že to, co se děje kolem tebe, se tě netýká a rozhodneš se vykročit s úsměvem vstříc každé příležitosti, která se vyskytne. To, že budou tvé dny pestré, veselé a šťastné, je jisté. Pokud máš snad pocit marnosti, zamysli se, proč se necháváš vtáhnout do nesmyslných úvah a sporů, když se tě to vůbec netýká.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Máš před sebou dny, které vynikají velkou tvořivostí a skvělými nápady, využij je zcela ve svůj prospěch a nenechej si skvělou příležitost ke změnám proklouznout mezi prsty. Úspěch pocítíš nejen v osobním životě, ale také v práci.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Začátek i konec týdne se ponese v radostném duchu, štěstí, harmonii a lásce. Co víc si přát. Pokud máš snad pocit, že se tě to netýká, zkus pustit trošku radosti do života. Buď šťastná za to, co máš, usměj se na život, a věř, že tvůj úsměv se ti mnohonásobně vrátí zpět s pocitem štěstí a radosti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci se ti bude dařit bez ohledu na to, jestli jsi zaměstnaná či nové místo teprve hledáš. Máš velkou šanci vyhrát konkurz nebo získat dlouho vysněnou práci. Buď aktivní a jdi směle vpřed, štěstí stojí přímo u tebe. Radostné chvíle prožiješ také v kruhu svých nejbližších.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nenechej se ovlivnit zmatkem, který kolem tebe neustále víří. To, co dělají druzí, se tě netýká. Na tebe čekají radostné a pohodové dny okořeněné pořádnou kapkou štěstí. Zařizuj, vyřizuj, seznamuj se a dodělávej resty z minulosti, budeš úspěšná a šťastná.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tvé sny se stávají realitou, ať se ve tvém životě dělo cokoliv, nyní je všechno jinak, přichází láska, peníze, usmíření a naděje na nádherný život. Také v práci na tebe čeká nečekaný úspěch a finanční obohacení. Toužíš po změně? Pusť se do ní! Budeš nadšená a šťastná.

Váhy (23. 9. – 23.10.)

V práci to ještě zcela nepůjde podle tvých představ, pokud máš finanční potíže, rozhodně vydrž, neber si půjčky a vytrvej. Všechno se zase srovná, jen je potřeba neudělat rozhodnutí založené na strachu a zmatku. Nemusíš se bát, za pár dní opět vysvitne sluníčko, které přináší světlo a štěstí.

Štír (24.10. – 22.11.)

Tvá píle, pracovitost a velké pracovní nasazení může být velmi stresující. Zastav se na chvíli a zamysli se, jestli není právě teď nejvyšší čas zvolnit. Pokud není ve tvém životě radost, ber to jako znamení ke změnám a také k odpočinku. Zpomal a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám, pak prožiješ dny v klidu i radosti.

Střelec (23.11. – 21.12.)

Z počátku týdne se nebudeš cítit v příliš dobré formě, úderem středy se vše změní a ty prožiješ skvělé dny v radosti, pohodě a harmonii. Resty, které jsi nestihla, dokončíš a ještě pomůžeš ostatním. Síly i energie máš na rozdávání, nezapomínej také na odpočinek a udělej si plány na víkend.

Kozoroh (22.12. – 20.1.)

V práci tě to moc bavit nebude, tvé myšlenky se neustále vrací do minulosti. Uvolni se a ber život s větším nadhledem. Nic zásadního se neděje, v polovině týdne nabereš druhý dech a radostně začneš plánovat volný víkend.

Vodnář (21.1. – 20. 2.)

Radost, optimismus, láska a dobrá nálada tě bude provázet od pondělí až do neděle. Jestli máš pocit, že se tě to netýká, je nejvyšší čas změnit životní postoj a být vděčná za maličkosti, které nejsou pro všechny samozřejmost. V práci se ti bude dařit, stejně tak v lásce i v osobním životě.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nádherné a pohodové dny jsou tady jen pro tebe. Pokud tě čeká důležité rozhodování, tak věř, že všechno hraje pro tebe. Nové místo, karierní postup či zvýšení financí je na spadnutí. Jednej upřímně a otevřeně, pak dostaneš vše, oč jsi v minulosti usilovala. To, že budeš šťastná, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

31.5.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist