Týdenní horoskopy od 2. do 8. srpna 2021 podle tarotových karet

Raci jsou odvážní. Blížencům se daří. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-4-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Usměj se na život a vykroč vstříc nádherným chvílím. Konečně zase svobodně dýcháš, všechno, co tě omezovalo, odchází a přichází mír, radost i tolik očekávané štěstí. Připrav se na velmi krásné a tvořivé dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nové a krásné začátky jsou tady jen a jen pro tebe. Dařit se ti bude opravdu ve všech životních oblastech, od lásky až po práci. Pokud toužíš po novém pracovním místě, rozhodně se pusť do hledání, štěstí stojí věrně při tvém boku a hned tak tě neopustí.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Skvěle se ti bude dařit nejen v pracovní oblasti, ale zářit budeš také na dovolené či v osobním životě a oblast lásky také nepřijde zkrátka. Otěže drž pevně ve svých rukou a užívej každý den v radosti, pak se můžeš spolehnout, že tě štěstí hned tak neopustí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud svádíš vnitřní boj, co se práce či osobního života týká, tak věř, že nakonec zjistíš, co je pro tebe nejlepší. Začni si víc důvěřovat a nenechej se rozhodit lidmi kolem tebe. Dodej si odvahu a vykroč štěstí naproti, z výsledku budeš nadšená a ohromená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Překážky, které jsi musela v minulosti zdolávat, jednou provždy zvládneš ukončit. Důvěřuj svým schopnostem, pusť se do realizace svých snů a věř, že budeš nadšená. Štěstí tě hned tak neopustí.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Skvěle se ti bude dařit v práci, v lásce i v osobním životě. Svůj osud máš pevně ve svých rukou a právem se cítíš jako bohyně. Pokud máš ještě maminku či osamělou tetu, zajdi na návštěvu nebo pro ně připrav malé překvapení. Štěstí tě hned tak neopustí.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pracovní oblast bude z počátku týdne náročnější na rozjezd, pokud ses právě vrátila z dovolené, tak chvíli potrvá, než se zaklimatizuješ do pracovních povinností. V polovině týdne již vše zmizí jako mávnutím kouzelného proutku a ty prožiješ pohodové dny v radosti i lásce.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V pracovní oblasti máš skvělé nápady, které dokonce začneš s chutí a nadšením realizovat. Zařizuj, hledej a buď otevřená novému. Pokud toužíš po novém místě, tak věř, že najdeš přesně to, po čem toužíš. Dařit se ti bude také v osobním životě a lásce obecně.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pocítíš radost z dobře vykonané práce, a navíc tě potěší velmi příznivé výsledky, které tě povzbudí k dalšímu výkonu. Očekávej příjemné dny nejen v oblasti práce, ale také v osobním životě, štěstí tě hned tak neopustí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Začátek týdne bude trošku náročnější, a to zejména pokud ti právě skončila dovolená. Rozjezd ale nakonec zvládneš na výbornou, dokonce se nenecháš odradit ani kolegy, kteří neustále řeší životy jiných a na ty své zapomínají.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dynamické a radostné dny jsou tady jen pro tebe. Dařit se ti bude v práci, v lásce a ve vztazích obecně. Energie ti chybět rozhodně nebude a ty se můžeš právem cítit jako královna, která s láskou jedná, vyřizuje a radí těm, kteří požádají o pomoc.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Skvělé a dynamické dny jsou tady jen pro tebe. Cítíš se, jako bys měla horkou půdu pod nohama a nevíš, kam dříve skočit a co zrealizovat. Štěstí při tobě stojí na cestách, v práci i v osobním životě.

foto-zdroj: shutterstock.com

2.8.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist