Týdenní horoskopy od 13. do 19. září 2021. Kdo bude úspěšný a kdo dostane novou nabídku?

Berani, nic neřešte. Býci naleznou práci. Jak se bude dařit v novém týdnu tobě, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Na začátku týdne neočekávej žádné závratné změny a výkony. Dovol si být trpělivá i klidná. Pokud delší dobu hledáš práci, nepropadej beznaději a buď aktivní, nabídka, která k tobě po čase přijde, tě oslní a nadchne. Dovol si na chvíli nic neřešit a důvěřuj životu, který ti připraví velmi příjemné překvapení.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Soustřeď se na své povinnosti, získáš nejen skvělou pracovní zkušenost, ale také jistý nadhled v osobním životě. Máš před sebou dny plné nových a krásných příležitostí. Využij je naplno a nenechej se rozptýlit ostatními, budeš nadšená a šťastná.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Drobné radosti odvíjí velmi příjemný týden, kdy pocítíš vděčnost za všechno, co máš. V pracovní oblasti se rýsuje nový a velmi perspektivní projekt, který ti otevře cestu k dalším příležitostem. Láska, pohoda, štěstí je tady jen a jen pro tebe.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Nový týden probíhá v klidu, pohodě a harmonii. Nejen, že pocítíš silnou touhu urovnat veškeré spory, ještě získáš nadhled v záležitosti, která tě delší dobu trápila. Máš před sebou skvělé dny, a ještě lepší příležitost získat vše, po čem toužíš.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jsi plná síly a energie. Využij tyto dny naplno, realizuj své sny a naslouchej intuici, která ti vždy ukáže správnou cestu a směr. V práci na tebe čeká úspěch. Jestli hledáš nové místo, uspěješ, budeš nadšená a šťastná.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pocítíš radost, jako když jsi byla malé dítě a od toho se odvíjí každičký den, který proběhne v radosti, pohodě i lásce. Nové začátky, ať již v pracovní či v osobní oblasti, obohatí tvůj život a probudí v tobě mnoho krásných pocitů.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nádherné dny, pohoda, radost, láska a štěstí tě provází na každičkém kroku. Následující dny jsou zcela ve tvé režii. Ať se rozhodneš pro cokoliv, tvé nadšení a nové zkušenosti v tobě probudí mnoho krásných pocitů a také šancí na skvělé začátky okořeněné pořádnou dávkou štěstí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Prožiješ dny plné radosti, lásky a také nádherných pocitů. Rozmanité pracovní příležitosti v tobě probudí touhu vyzkoušet něco nového. Pozitivní přístup je základ k úspěchu, který tě opravdu čeká, stejně jako štěstí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Dynamické dny okořeněné štěstím, radostí a úspěchem jsou tady jen a jen pro tebe. Využij skvělou příležitost k navazování nových pracovních známostí nebo získávání nových vědomostí. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích a lásce.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud ti v práci někdo neustále říká, co máš, či nemáš dělat a není to tvůj nadřízený, je nejvyšší čas naučit se říkat NE a nebát se nesouhlasit s návrhy a radami ostatních. Což samozřejmě platí také v osobním životě, nemusíš se neustále podřizovat jen proto, aby ostatní měli radost. To, že se ti uleví a pocítíš příval štěstí, je jisté.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Z počátku týdne je dobré pohlídat si pracovní morálku, jako bys duchem stále byla jinde, což by se samozřejmě nelíbilo kolegům ani nadřízeným. Jakmile nabereš nový dech, vše bude probíhat v radosti, pohodě a také harmonii. Nechej si čas na důležitá rozhodnutí a neukvapuj se jen proto, abys měla klid.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zdárně dokončíš pracovní povinnosti a odevzdáš vše v termínu. To, že se ti uleví, je jisté. Úspěch sklidíš také na zkouškách a studiích. Nenechej se zaskočit žádnou situací a předveď, co umíš. Radost z dobře vykonané práce bude dostatečnou odměnou. Příjemný pocit a pohodové dny jsou tady jen pro tebe.

foto-zdroj: shutterstock.com

13.9.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist