Týdenní horoskopy od 13. do 19. června 2022

Akční a dynamický týden překvapí i nadchne. Berany pohltí úspěch. Raci, zaberte a budete šťastní. Jaký bude nový týden, ti právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

V novém týdnu určitě všechno vyřídíš ve svůj prospěch. Nejen, že budeš sklízet úspěch v práci, ale také ve škole, na jednáních či při hledání práce nové. Ani v oblasti lásky a vztahů nepřijde bouřka, ale naopak sluníčko s modrou oblohou.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vyřizuj, zařizuj, studuj a jednej. Budeš úspěšná ve všech záležitostech, do kterých se pustíš. V práci na tebe čekají velmi příznivé změny bez ohledu na to, jakou situaci právě nyní prožíváš. Využij skvělé energie, pusť se do realizace svých snů a přání.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Všechno, do čeho se v těchto dnech pustíš, sklidí úspěch a tvé nadšení ovlivní také okolí. Drž se své pravdy a nedovol ostatním, aby tě strachem odváděli od životní cesty, která pro tebe znamená štěstí, radost a harmonii v lásce, práci i vztazích.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

V práci i v osobním životě nasaď veškerou sílu a energii, kterou máš. Skvěle potom překonáš překážky a zdárně dokončíš vše potřebné k úspěchu i štěstí. Díky tomu se probouzíš do radosti a vnímáš život jako velký dar. Optimismem motivuješ ostatní, což se odráží na kvalitě života všech zúčastněných.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jsi plná energie a touhy svůj život změnit, což se ti také splní. Štěstí tě provází na každém kroku a také tam, kde je potřeba dokončit spory či nejasnosti. Naslouchej intuici, bude ti velmi prospěšná.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

V práci se ti bude dařit díky skvělým nápadům, zajímavé nabídky v tobě probouzí touhu po změně. Setkání s dávným přítelem tě může obohatit po materiální stránce. Užívej život, budeš nadšená a šťastná.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pokud máš finanční potíže, tak věř, že tvé trápení velmi brzy skončí. Ber svou situaci jako výzvu, která tě posune mnohem dál, než si umíš představit. Dávej pozor na dluhy, které by tě mohly stáhnout až na samé dno. Usměj se na život a vykroč štěstí naproti.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nádherné a radostné dny v tobě probouzí mnoho krásných emocí. V pracovní oblasti se ti také daří. Tvé projekty jsou úspěšné, stejně jako studium. Dařit se ti bude také na úřadech a v osobním životě.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Konečně získáš to, po čem tak dlouho toužíš. Nový týden je samé příjemné překvapení. V práci můžeš očekávat povýšení nebo nabídku, která nejde odmítnout. Stejně tak ti štěstí přeje při hledání místa nového. Užívej život, štěstí se tě hned tak nepustí.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Nadechni se a usměj na život, protože na tebe čeká štěstí, úspěch a také mnoho radosti. Ocenění v práci, úspěch ve škole, na jednáních a také v osobním životě ti zaručí nádherné dny v dobré společnosti.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V zaměstnání tě chválí a úspěch čeká na všechny, které hledají místo nové. Štěstí na tebe čeká také v osobním životě a ve vztazích. Pochvala za skvěle odvedenou práci v tobě probouzí mnoho krásných emocí, poděl se o vše s ostatními.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pomalé a líné dny v tobě mohou probouzet různé otázky, ale věř, že se nic zásadního neděje. Druhá polovina týdne nabere rychlost, která tě zaskočí a překvapí. Buď trpělivá k sobě i ostatním, pak se můžeš těšit na skvělé dny nejen v práci, ale také s nejbližšími.

foto-zdroj: shutterstock.com

13.6.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist