Týdenní horoskopy od 1. do 7. srpna 2022

Berani a Býci užívají života. Raci, pozor na pokušení. Jaký bude nový týden, ti právě nyní prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-4-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Očekávej nové začátky. Dařit se ti bude nejen v pracovní oblasti, kde přichází nové možnosti, ale také v osobním životě. Máš před sebou dny plné nových příležitostí, tak je využij na maximum, budeš nadšená a šťastná.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Síla, radost, nadšení a také touha poznávat nepoznané velmi intenzivně ovlivní celý týden. Využij letní dny naplno. Zkoušej nové aktivity a zapomeň na stud, když se vrátíš na chvíli do dětství, tvé srdce se rozhoří a nadchne.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Dostáváš možnost velmi úspěšně dokončit vše nefunkční a staré. Možná na chvíli pocítíš smutek, ale ten velmi rychle vystřídá nadšení a radost ze života. Změny přichází v oblasti práce i osobního života. Otevři se lásce a vykroč štěstí naproti.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pozor na pokušení, ať již v osobním životě, či v práci. Nenechej se zlákat nabídkou, kterou ti někdo dá. Není taková, jak ji dotyčný ve skutečnosti prezentuje. Než cokoliv podepíšeš, poraď se a nechej si čas na rozmyšlenou. Potom bude vše v nejlepším pořádku a prožiješ pohodové dny.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jemné a láskyplné energie tě provází od pondělí až do neděle. Vychutnávej nádherné dny a sdílej je s těmi, které miluješ. Vše máš ve svých rukou a ostatní tě s láskou následují. Citů máš na rozdávání, kdyby to šlo, tak obejmeš celý svět.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pomalejší rozjezd a také nechuť cokoliv dělat se projeví začátkem týdne. Pak ale nabereš druhý dech a všechno poběží ve svěžím letním rytmu. Nepříjemnosti vyřeš okamžitě a dej druhým najevo, co si k tobě mohou dovolit a co již rozhodně tolerovat nebudeš.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nic se neděje, ale ty můžeš mít přesto pocit, že musíš za každou cenu řešit problémy celého světa. V klidu poodstup stranou a nechej vše volně plynout. Nic se neděje, to jen hlava z nudy tvoří příběhy, které se nikdy nestanou. Odpočívej, relaxuj, užívej léto a věř, že ti štěstí přichází naproti.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pocit, že ses vrátila zpět do dětství, v tobě probouzí mnoho krásných emocí a také chuť pořádně se odvázat. Využij nové příležitosti, které k tobě proudí ze všech stran, zkoušej nové aktivity a nevyhýbej se ani různým sportům. Budeš nadšená a šťastná.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máš před sebou skvělé a dynamické dny, které poběží jako ve zrychleném filmu. Dařit se ti bude v pracovní oblasti, v lásce i ve vztazích. Nevšední nápady obohatí nejen tebe, ale i ostatní. Užívej život, budeš nadšená a šťastná.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V tyto dny si budeš připadat nádherně, pocit, že stojíš pod svou šťastnou hvězdou, v tobě probudí překrásné energie a emoce. Svou radostí nakazíš ostatní a věř, že tato nákaza se všem zalíbí. Smích, radost, zábava, to vše stojí věrně při tobě.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Prožívala jsi těžší časy v oblasti financí? Tak věř, že přichází změna k lepšímu. Konečně můžeš dosáhnout úspěchu a bohatství nejen ve hmotné rovině, ale také prožiješ nádherné city v lásce a vztazích.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Můžeš se těšit na dny naplněné radostí, smíchem, zábavou a skvělou náladou. Nadšení a spokojenost, kterou pocítíš, velmi příznivě ovlivní také všechny kolem tebe. To, že prožiješ báječné dny ve skvělé společnosti, je jisté.

text: Sára Částečková, foto-zdroj: shutterstock.com

1.8.2022 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist