Týdenní horoskopy: Berani, usmějte se. Býci mají zamotanou hlavu. Blíženci sklízí úspěch

Jaký bude nový týden od 16. do 22. ledna 2023, ti právě nyní prozradí horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V pondělí můžeš být ještě trošku bez nálady a chuti cokoliv řešit či dělat. Uvolni se, nadechni a nechej věcem volný průběh. Nic zásadního se neděje. V polovině týdne již budeš zase ve formě. Všechno s přehledem a úsměvem na rtech zvládneš.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

V profesním či osobním životě ti budou nabídnuty dvě možnosti, ze kterých si budeš muset vybrat. Na chvíli ti to zamotá hlavu, ale nakonec všechno s přehledem zvládneš. Spolehni se na své komunikační schopnosti, jednej s otevřeným srdcem a úspěch je zaručen.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V jakékoliv oblasti svého života sklidíš úspěch. Štěstí se tě hned tak nepustí. V pracovní oblasti na tebe čeká dlouhá cesta s velmi příznivým výsledkem, stejně jako v osobním životě, který se mění k lepšímu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud potřebuješ dořešit jakékoliv spory, tak s chutí do toho. Výsledek předčí tvá očekávání. Harmonizuj vztahy, urovnávej spory a neboj se být odvážná. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také v osobním životě, štěstí se tě hned tak nepustí.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud máš pocit, že se ti nedaří a nemůžeš se pohnout z místa, tak věř, že můžeš vše změnit jako mávnutím kouzelného proutku. Stačí, když se přestaneš vymlouvat, proč něco nejde a začneš realizovat to, co ti v minulosti nešlo. Pak se můžeš těšit na prima dny plné radosti, štěstí i úsměvu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nadechni se a nahlas si zopakuj: dnes se nemusím každému zavděčit. Věř, že to ani není možné. V práci se neboj prosadit svůj názor a v klidu odmítni kolegu, který je jen líný dokončit, co má. Pamatuj, když s láskou řekneš ne, ostatní si tě začnou vážit a přestanou tě využívat.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nadechni se, nalaď se na své jemné a citlivé srdce. Nesnaž se být středem pozornosti, někteří lidé by tě mohli využít ke svým podvodným praktikám. Jen sleduj dění kolem sebe, dávej si pozor na dokumenty, které máš podepsat a raději požádej o pomoc někoho, kdo tomu rozumí. Pak v klidu propluješ každým dnem bez starostí a potíží.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Máš horkou půdu pod nohama a díky tomu jsi akční, rychlá, dynamická. Nezalekneš se žádného úkolu a v naprostém klidu tě nechá i jakákoliv zpráva. Pokud máš svůj plán, neboj se jemně zariskovat, štěstí, úspěch a radost stojí věrně při tobě.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V práci na tebe čeká jistota. Pokud hledáš místo nové, tak najdeš a budeš velmi spokojená. Můžeš se těšit na pohodové a krásné dny. Na účet ti mohou přijít peníze, se kterými ses již v duchu rozloučila.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jsi ve skvělé formě, využij své zbraně na maximum a pusť se do realizace plánů, které ti v minulosti nešly. Nejenže máš skvělou náladu, ještě bavíš ostatní svým šarmem a vtipem. Dařit se ti bude v práci i v v osobním životě.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máš před sebou dny nových příležitostí. Rozvíjej své schopnosti a dovednosti. Neboj se ostatním ukázat, co umíš. Dařit se ti bude v práci, v osobním životě i při studiu. Využij skvělé dny a nepropásni novou příležitost.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Přichází skvělé pocity, dobře odvedená práce i nabídka na novou činnost, která v tobě probouzí mnoho nádherných emocí. Nemusíš se bát, všechno hravě zvládneš. Přivítej změny, které do tvého života právě vstupují, budeš nadšená a šťastná.

16.1.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist