Týdenní horoskopy: Berani dostávají hmotné dary. Býci jsou vytrvalí a Blíženci šťastní

Jaký bude nový týden od 13. do 19. února 2023 i pro ostatní znamení, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotových karet.

horoskopy-1-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Nastává období, které je velmi příznivé pro oblast financí a práce. Můžeš očekávat skvělou odměnu za dobře odvedenou činnost. Štěstí můžeš očekávat také při hledání nového zaměstnání. Práci najdeš a radost, kterou pocítíš, ovlivní velmi pozitivně tvůj osobní život.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vytrvalost a tvá píle ti zaručí skvělé dny. S klidem se můžeš pustit také do řešení nepříjemných záležitostí, které jsi delší dobu odkládala. Přichází stabilita, jasnost, přesnost a preciznost ve všech oblastech, do kterých se pustíš.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Po delší době se konečně uvolní napětí. Do tvého života vstoupí klid, mír a harmonie. Pokud jsi prožívala pracovní nezdary, tak na obzoru se rýsují nové projekty a smlouvy nebo velmi zajímavé pracovní nabídky.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Dávej pozor na pracovní záležitosti, ke kterým bys mohla přistupovat nezodpovědně. To, co ti v minulosti prošlo, je nyní potřeba dořešit a dotáhnout do konce. Pak se můžeš těšit na parádní dny a k tomu ještě na dobrý pocit z toho, že jsi s úspěchem dokončila náročné úkoly.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vykroč s úsměvem do nového týdne. Dařit se ti bude ve všech oblastech, od práce přes osobní život až po lásku. Pokud hledáš nové místo, máš velkou šanci sehnat práci svých snů. Nic neodkládej, jednej, zařizuj a vyřizuj, štěstí je na tvé straně.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Překvapí tě skvělá zpráva, od které se také odvíjí následující dny. Začni se těšit na příjemné dobrodružství, které na tebe čeká v podobě překvapení a také skvělých pracovních i osobních dnů.

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Trpělivost tě přivede k cíli. Nesnaž se nic urychlit a dopřej věcem dostatečný čas. Možná máš pocit, že je pasivita špatná, ale věř, že opak je pravdou. Odpočiň si od náročných dnů a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám. Výsledek tě nadchne a rozzáří.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Všechno, do čeho se pustíš s chutí a nadšením, má dlouhodobý vývoj a velmi příznivý výsledek. Jdeš správným směrem, proto je dobré neohlížet se zpět a nepodlehnout tlaku ostatních, kteří ti mohou tvůj úspěch trošku závidět. Na konci tvé cesty na tebe čeká sladká odměna v podobě štěstí, radosti a harmonie.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máš velkou příležitost jednou provždy skoncovat se záležitostí, která tě již dlouhou dobu trápí a sužuje. Nic neodkládej, jdi vpřed a neohlížej se zpět. V pracovní oblasti, stejně jako v osobním životě, na tebe čekají změny, které velmi příznivě ovlivní tvůj život a budoucnost.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Očekávej zlepšení nejen v osobním životě, ale také v práci i při studiích. Konečně se oprostíš od starého a vykročíš vstříc novým zítřkům. To, že se ti uleví, je jisté. Štěstí, radost a skvělá nálada tě hned tak neopustí.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud je to jen trošku možné, odlož důležitá rozhodnutí na vhodnější čas. Nyní není dobrá doba k radikálním rozhodnutím. Dopřej si dostatek času a věř, že výsledek předčí tvá očekávání. Setkání s moudrou osobou ti dodá odvahu a také potřebný vhled vidět věci jinýma očima.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Přestože je začátek týdne pro mnohé těžký na rozjezd, u tebe je opak pravdou. Skvělé pocity, radost ze života a vděk za všechny příležitosti, které dostáváš, v tobě probouzí velkou sílu a spokojenost se svým životem. Štěstí, peníze a nové nabídky tě nadchnou i okouzlí.

13.2.2023 7:00| autor: Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist