Týdenní horoskopy od 12. do 18. září 2022. Pohodové dny, skvělé energie, změny v práci. Co tě čeká v novém týdnu?

Dařit se bude Býkům a Blížencům, Váhy čeká pohoda a harmonie. Jaký bude nový týden pro ostatní znamení, ti právě teď prozradí naše horoskopy podle tarotu.

tydenni-horoskopy-1100x618.png Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Radostné vykročení do nového týdne ti zaručí úspěch a šťastné pocity, které se rozhodneš rozdávat dál. Nezapomínej také na sebe a udělej si malou radost. Je velmi pravděpodobné, že potkáš někoho, kdo ti byl v minulosti hodně blízký, což v tobě probudí nádherné emoce a vzpomínky.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Skvělé energie ve všech směrech a jako třešnička na dortu nadčasové jednání s muži, kteří jsou ochotní ti kdykoliv přispěchat na pomoc. Jednej a nic neodkládej na později. Máš vynikající příležitost zdárně dokončit veškeré spory, resty i úřední záležitosti.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V pracovní oblasti přichází změny, může se stát, že podnik či firma ukončí svou činnost. Nakonec si uvědomíš, že se ti ulevilo, protože ti práce již dávno nic nedávala a velmi rychle dostaneš nabídku, která se neodmítá. Osobní život i vztahy jsou v harmonii a lásce.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Příznivá zpráva již letí směrem k tobě. Přichází k tobě něco neočekávaného, což v tobě probudí mnoho nádherných emocí a pocitů. Buď pružná, rychlá, stejně jako radostné energie, které se k tobě přibližují nadčasovou rychlostí. Budeš nadšená a šťastná.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ve škole, v práci nebo v obchodě není snadné se prosadit. Zapracuj na sebedůvěře a přestaň se podceňovat, nejsi o nic horší než ostatní. Zbytečně se stresuješ, a to ti bere sílu. Jakmile vše pochopíš, přijde změna nejen v pracovní oblasti, ale také v osobním životě.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Rozhodnutí, které se bojíš udělat a odkládáš na neurčito, se nevyřeší, jen tvůj strach se zvětší. Zhluboka dýchej, uklidni se a pusť se do toho. Nejen, že vše úspěšně dořešíš, ještě na sebe budeš patřičně hrdá a všichni kolem tebe tě podpoří. Zapomeň na strach a jednej, dokážeš zázraky!

Vyzkoušej také:

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nádherné, citlivé a láskyplné dny jsou tady nejen pro tebe, ale i pro všechny tvé blízké. Svůj osud máš pevně ve svých rukou a lidé ti s láskou naslouchají. Nezapomínej však na sebe a udělej si malou radost, tvé štěstí se ještě znásobí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Konečně dostáváš šanci, jak se odpoutat od nepodstatného a opustit vše, co ti již dávno nedělá radost. Z počátku pocítíš smutek, ale velmi rychle pochopíš, že i to k životu patří. S radostí se rozběhneš vstříc novým začátkům. Dařit se ti bude nejen v práci, ale také ve vztazích a v lásce.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Máš před sebou dny, ve kterých můžeš získat novou práci, vyhrát konkurz nebo se rozhodneš zvýšit kvalifikaci studiem. Zapomeň na strach a vykroč svému štěstí naproti. Skvělé chvíle na tebe čekají také s rodinou a přáteli.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Dávej pozor na pracovní oblast a případným neúspěchem se rozhodně nenechej rozladit. Nepůjčuj peníze, jen těžko bys je od dlužníka dostávala zpět. V osobním životě vše půjde v láskyplném duchu a radosti.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Nastává velmi příznivá doba k dořešení veškerých sporů. Danou situaci si v klidu objasníš a všechno urovnáš. V pracovní oblasti se můžeš těšit na velmi příznivé energie. Studuj, vzdělávej se, neboj se prosadit, budeš nadšená a šťastná.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vychutnávej příjemné a mírné dny, které máš před sebou. Využij skvělé energie a dobrou náladu nejen v pracovní oblasti, ale také ve vztazích a v lásce. Skvělé pracovní podmínky, nová přátelství i malé překvapení v tobě probudí mnoho nádherných emocí.

text: autorský článek Sára Částečková, tarotové karty, foto-zdroj: shutterstock.com

12.9.2022 7:00| autor: Sára Částečková

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist