Ryby si na lásku musí ještě počkat, Býci bojují s žárlivostí. Jak se bude tento týden dařit lásce podle horoskopu?

Raci randí. Býci žárlí. Co čeká v oblasti lásky od 31. července do 6. září 2021 na tebe, ti prozradíme v našich nových horoskopech podle tarotu.

horoskopy-lasky-3-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Nové vztahy prožijí nádherné chvíle s plánováním společného života a budoucnosti. Neboj se víc prosadit a říct svůj názor, je potřeba otevřeně komunikovat hned na začátku. Zadané dvojice si budou užívat poklidné a harmonické dny.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli jsi bojovala či bojuješ se žárlivostí, tak teď konečně pochopíš, jak vše bylo marné a zbytečné. Nikdo nám nepatří. Ani partner. Buď sama sebou a tvá láska si tě opět začne vážit. Nezadaná může potkat na cestách prima kluka.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Máš vedle sebe partnera, který by ti snesl modré z nebe. Neber to jako samozřejmost a připrav mu také překvapení. Oslavujte společné chvíle a buď vděčná za to, jakého máš muže. Nezadaná má šanci seznámit se díky přátelům s bezva klukem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestli se chystáš na první rande, dobře sleduj chování muže, mohl by tě velmi příjemně překvapit přesto, že tě na první pohled zcela nezaujme. Zadané páry pocítí touhu po klidu, samotě a harmonii. Podle toho si také zvolí svůj program a užijí si krásné chvíle.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pozor! Přijíždí k tobě princ na bílém koni. Je jedno, jestli jsi zadaná, nebo nezadaná, právě nyní přichází období zamilovanosti, radosti a štěstí. Důvěřuj a nenechej se pohltit negativními zprávami od tvých známých. Romantika, láska a harmonie je tady jen pro tebe.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Zadané páry čekají pohodové dny, partner je vládcem rodiny, kterou chrání a miluje. Na nezadanou se může usmát štěstí, v podobě staršího a moudrého muže, nenechej se odradit věkem. Jeho duše je stále mladá.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jako správná a milující žena vedeš s láskou svou rodinu i partnera, který se ti velmi rád podřizuje a plní tvá přání. Následující dny proběhnou v dynamických a romantických energiích. Jestli lásku zatím nemáš, je potřeba být aktivní a porozhlédnout se kolem sebe.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestli jsi čerstvě zamilovaná a stále nevíš, jestli je tím pravým, je zapotřebí zvážit všechna pro a proti. Než dojdeš k definitivnímu řešení, dopřej si dostatek času, a hlavně se nerozhoduj ve stresu. Zadané páry jedou na pohodu, radost i romantiku.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Partner, kterého máš vedle sebe, je jistota a stabilita. Miluje tě čistě a bez podmínek. Rodina je pro oba na prvním místě a od toho se odvíjí také následující dny, které jsou naplněny láskou, radostí a pohodou. Jestli jsi svobodná, máš šanci potkat lásku novou.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Toužíš po lásce nové? Je zapotřebí otevřít své srdíčko, zapomenout na minulost, pak intuitivně vycítíš, kdy přijde ten správný čas na lásku novou. To, že se potkáte zcela náhodně, je jisté. Zadané dvojice prožijí nádherné a romantické chvíle.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vztahy prožijí jiskřivé a radostné chvíle plné humoru i škádlení. Ukaž také partnerovi, že máš smysl pro humor a zasmějte se společně. Smích uvolní napětí a vnáší do života radost. Nezadaná, pokud opravdu toužíš po lásce, je zapotřebí vyrazit mezi lidi a otevřít své srdíčko pro lásku novou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ať tě již trápí cokoliv, je zapotřebí, abys partnerovi s láskou sdělila své pocity. Není mu jedno, jak se cítíš, ale pokud pouze mlčíš, neví, co se děje, což se samozřejmě projeví také v lásce. Komunikuj a buď otevřená, řešení naleznete společně. Nezadaná, ještě vydrž, láska přijde později.

foto-zdroj: shutterstock.com

31.8.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist