Raci jsou nejistí. Berany zasáhne láska. Býky čeká svatba. Čí srdce zasáhne amorův šíp?

Na jaké energie v oblasti lásky se mohou těšit ostatní znamení v týdnu od 21. do 27. září 2021, ti právě nyní prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

horoskopy-lasky-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3.  – 20. 4.)

Trápení ve vztahu, který ti mohl připadat strnulý či nudný, odchází. Rychlost, s jakou se střídají změny a vše se dává do pohybu, tě překvapí, šokuje a nakonec nadchne. Jestli toužíš po lásce nové, buď aktivní a ten pravý se objeví ve chvíli, kdy to nečekáš. O to větší bude překvapení a nadšení.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy, které zatím nebyly zpečetěné sňatkem, začnou plánovat svatbu a společnou budoucnost. Partner je spolehlivý a moudrý, velmi dobře ví, čím ti udělat radost. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která by na svatbě přátel mohla potkat svou spřízněnou duši.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Zadané dvojice pocítí velkou spokojenost a lásku. Cítíš se skvěle, když se ohlédneš zpětně, uvědomíš si, jak krásné období prožíváte s partnerem. Pokud toužíte po miminku, může tě překvapit radostná zpráva ohledně těhotenství. Jestli jsi sama, je potřeba otevřít své srdce lásce a být aktivní, pak můžeš poznat prima kluka do nepohody.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestli jste s partnerem prožili náročnější období, je potřeba udělat tlustou čáru za minulostí a nechat vše být. Nedělá ti žádné naschvály, naopak neví, jak vše napravit a z tvého chování je nejistý. Jakmile se uvolníte, domluvíte a odpustíte si navzájem, vše se rozplyne a budete zase šťastní. Nezadaná, je potřeba, abys minulost nechala být, jinak si k tobě láska cestu nemůže najít.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vztahy, které delší dobu stagnovaly, naberou rychlost a vše se dává do pohybu. Plánování budoucnosti, stěhování nebo koupě nového bydlení v tobě probouzí mnoho krásných pocitů a lásky. Nezadaná, máš šanci potkat svého rytíře, stačí, když vyrazíš s přáteli či sama mezi lidi a budeš otevřená nové lásce.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

S partnerem se můžeš těšit na velmi příjemné chvíle, které obohatí svým vtipem a humorem. Nudit se spolu rozhodně nebudete. Může tě překvapit změnou, která v tobě probudí obavy, nemusíš se bát, všechno má perfektně promyšlené. Užívej a zapomeň na strach, což platí také pro nezadanou, která díky obavám nemůže najít lásku.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Zadané páry pocítí lásku, pohodu a také vděk za to, že jsou spolu. Společná síla dokáže plnit vaše přání a sny. Užívej nádherné chvíle a nesnaž se příliš zabývat budoucností, všechno je přesně tak, jak má být. Nezadaná, také na tebe se usmívá štěstí, poohlédni se kolem sebe, láska je již velmi blízko.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Tvé srdce zasáhne amorův šíp bez ohledu, jestli jsi zadaná či ne. Láska je u tebe, proto neváhej využít její léčivou energii. Zadané páry si začnou plnit sny a touhy se promění v reálný prožitek. Nezadaná, buď připravená na muže, do kterého se zamiluješ na první pohled.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

S partnerem jde všechno ruku v ruce, štěstí se u vás zdrží velmi dlouho, a proto je dobré vše využít k dořešení záležitosti, kterou jste odkládali na neurčito. Pak do sebe všechno zapadne a vy se budete těšit vzájemné lásce a úctě. Nezadaná, minulost je pryč, je na čase otevřít své srdíčko lásce a zbytečně nezůstávat ukřivděná. Nejsou všichni muži jako ten, který tě zranil.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Láska je na prvním místě v partnerském vztahu. Nádherný domov, štěstí, láskyplné energie a muž, který ti snese modré z nebe. Neber vše jako samozřejmost a udělej mu také radost, protože to, co ti dává on, je bez podmínek z čistého srdce. Nezadaná, porozhlédni se kolem sebe, láska je velmi blízko.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pocit vnitřního naplnění, radost, štěstí a také sebedůvěra je tady pro zadanou i nezadanou. Využij skvělé energie ve svůj prospěch. Uvolni se a raduj se, máš velký důvod být šťastná. Partner, o kterém jsi tak dlouho snila, je na cestě k tobě.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jestli jsi nespokojená s chováním partnera, tak věř, že je nejvyšší čas v klidu a lásce si promluvit. On vůbec netuší, že se něco děje a nerozumí tomu, proč každá jeho snaha skončí hádkou či odmítnutím. Romantická večeře při svíčkách a klidný rozhovor vše vyjasní. To, že se uleví oběma, je jisté. Nezadaná, minulost je pryč, pokud ji nenecháš za sebou, láska stále bloudí a cestu k tobě si nemůže najít.

foto-zdroj: shutterstock.com

21.9.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist