Pracovní horoskopy od 4. do 10. června 2020: Nedělej ukvapená rozhodnutí

Pocit, že se na chvíli zastavil čas, může probudit mnoho rozporuplných pocitů, není důvod k obavám, naopak odklad přináší mnoho dobrého. Berani, očekávejte úspěch. Býci, naučte se říkat ne. Blíženci, pozor na hádky. Na co se mohou těšit ostatní znamení, prozradí právě teď nové pracovní horoskopy.

pracovni-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Období neúspěchu je pryč a konečně přichází nové pracovní nabídky, smlouvy, projekty či zcela nové zaměstnání. Neboj se přijmout vyšší pozici, tvé zkušenosti jsou dostatečné. Začni si víc věřit a vykroč vstříc novému, budeš nadšená.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Dostala ses do nezáviděníhodné situace a nevíš, jak se rozhodnout, neumíš říct ne a díky tomu se trápíš? Nemusíš být pořád za „hodnou“, život tě učí říkat s láskou NE, když to uděláš a nepřistoupíš na požadovaný návrh, protože víš, že není dobrý, uleví se nejen tobě, ale také ostatním, kteří uznají tvou pravdu.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

V práci to doslova a do písmena vře, jako by veškeré problémy propukly právě teď. Pocit, že to nezvládneš, bude tak silný, že začneš přemýšlet nad změnou. Vydrž, zachovej klid, zhluboka dýchej a neboj se, vše se velmi rychle vyjasní a uklidní.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Práce pro tebe momentálně znamená uzavřenou kapitolu, jako bys s jasnou představou vykročila vstříc novému místo. Neznamená to, že odejdeš okamžitě, ale začneš se zajímat také o další pracovní místa a dobře děláš, nakonec tě výsledek nadchne.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Co se týká pracovní oblasti, přichází hojnost a také zasloužená odměna za skvěle odvedenou práci. Pokud místo zatím hledáš, nevzdávej se, někdo v okolí ti dá nečekaný tip na práci a ty budeš nadšená.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nedávej energii strachu, nejistotě a obavám, kvůli tomu totiž nevidíš řešení pracovní situace, která tě trápí delší dobu. Pamatuj, všechno má své řešení, jen je potřeba uklidnit se, zhluboka dýchat a probrat problém s někým nezávislým, může ti otevřít oči a najít lepší řešení.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Očekávej mnoho různých možností, od nové práce přes nové projekty po povýšení. Stačí si v sobě udržet pozitivní postoj a nebát se změn, jsou totiž velmi prospěšné a strach je velmi silná emoce, která by tě mohla zabrzdit od úspěchu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nastal čas pustit se do uskutečnění snů a také dlouho odkládaných plánů. Leží před tebou velmi plodné období, které rozhodně využij ve svůj prospěch. Povýšení, nová práce, služební cesty, vzdělávání, to vše je tady jen pro tebe, stačí se usmát, vykročit vpřed a nebát se změn.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Všechny plány, které z nějakého důvodu v minulosti stály, se začnou uskutečňovat a to, že sklidíš úspěch, je jisté. Nezaměstnaná, také na tebe čeká konečně nová práce, rozhodně se nepodceňuj a nabídku přijmi.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

V kariéře dochází k posunu, všechno staré odchází a přichází zcela nová životní kapitola. Úspěšně dokončíš studium a vykročíš vstříc úspěchu. Dařit se bude také nezaměstnané, zapomeň na nejistotu a nabízené místo rozhodně přijmi.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Veškeré dění máš ve svých rukou, zdárně vyřešíš problémy, které tě v minulosti trápily a úspěch budeš mít také na úředních jednáních či pracovních schůzkách. Nezaměstnaná, máš před sebou velmi plodné období, nezalekni se nových nabídek a s láskou je přijmi.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

V pracovní oblasti se na chvíli zastaví čas, což platí také pro nezaměstnanou. Veškeré záležitosti, zprávy i nabídky se zatím odkládají, což ovšem neznamená, že je něco špatně, naopak, využij chvíli nečinnosti k promyšlení postupu jak dál a realizaci nechej na vhodnější dobu.

foto-zdroj: shutterstock.com

4.6.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist