Pracovní horoskopy od 21. do 27. května 2020: Začni realizovat své sny a plány!

Berani, přichází úspěch. Býci, začíná se dařit. Blíženci, stačí se rozhodnout. Jaký bude nový pracovní týden, ti prozradíme právě teď v našich zbrusu nových pracovních horoskopech podle tarotu.

pracovni-horoskopy-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Skvělé pracovní podmínky jsou tady i pro ty, které hledají nové místo či brigádu. Plány, které máš, se neboj uskutečnit, dařit se bude také v podnikání, v uskutečňování nových projektů či při zadávání zakázek.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pracovní i finanční podmínky se konečně mění, všechno jde podle tvých plánů, pokud podnikáš a jsi zodpovědná za zaměstnance, společně naleznete řešení, jak zvýšit obrat. V práci se v těchto dnech bude opravdu dařit, využij skvělé podmínky a neboj se prosadit.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Nová pracovní nabídka v tobě probudí chvilkovou nejistotu, nebudeš totiž vědět, co si vybrat, abys byla spokojená. Období stagnace odchází a přichází šance nejen na novou práci, brigádu, ale ve hře je také povýšení.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Můžeš se spolehnout na velmi dynamický i úspěšný týden. Vedle sebe máš skvělé kolegy a také tvůj nadřízený přichází s nabídkou, která v tobě probudí mnoho vděku a radosti. Nezaměstnaná, nezoufej, starší muž je ti nablízku a pomůže ti odrazit se ode dna.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nové začátky jsou tady jen pro tebe, stačí, když zachováš klid a zhluboka se nadechneš, tím uvolníš napětí, které jsi v minulosti pracovně nezvládala. Stačí, když budeš upřímná a na rovinu sdělíš, co se ti líbí nebo co naopak podpoříš. S chutí do práce, budeš úspěšná.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Cítíš, že se pracovně neposouváš, a přesto máš strach dál se rozvíjet? Je zcela zbytečné, abys podléhala strachu, začni realizovat své plány, zasvěť do nich také ostatní a pak se spolehni na to, že budeš úspěšná. Nejistota ti v ničem nepomáhá, naopak odděluje tě od cíle.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Přemýšlíš, že bys změnila povolání? Pusť se do toho, výhledově k tobě přijde nabídka, která ti zaručí větší svobodu a také víc času. Pokud práci zatím nemáš, pokračuj v hledání a nevzdávej to, také na tebe čeká úspěch. Zpráva, která k tobě přichází, tě velmi potěší.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Smutek, který jsi v práci v minulosti prožívala, konečně odchází, do tvého života vstupuje svěží pracovní vánek a nové možnosti. Konečně pochopíš, jak důležitá pracovní krize pro tebe byla a co dobrého ti přinesla.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Přes překážky ke hvězdám! Pro tebe to platí dvojnásob, ať se již v minulosti dělo cokoliv, nyní přichází skvělé pracovní i karierní příležitosti a podmínky. Realizuj své plány a těš se na příznivé výsledky.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kolísají tvé výsledky a do ničeho se ti nechce? Nejvyšší čas, abys byla zodpovědnější, nebrala pracovní úkoly na lehkou váhu a včas dokončila vše potřebné. Pak se můžeš spolehnout na příznivé dny. I když se někdy nechce, je důležité být zodpovědná.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V zaměstnání se objeví překážky, které budeš muset překonat. Neznamená to však nic zásadního, naopak až se nadechneš, vše hravě zvládneš a to, že tě výsledek nadchne, je jisté. Pokud studuješ, také tady na tebe čeká úspěšné zvládnutí zkoušek.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Přestaň se bát o své místo, sama cítíš, že tě nenaplňuje a nebaví. Když zachováš klid, přijde k tobě nabídka, která se jen tak neodmítá a ty pochopíš, jak důležitá a zásadní zkouška to byla. V klidu pracuj a těš se na změny, které již klepou na dveře.

foto-zdroj: shutterstock.com

 

 

21.5.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist