Partnerský horoskop na týden od 26. ledna do 1. února 2021

Berani, překonejte strach. Býci a Blíženci září štěstím. Co se bude dít ve vztazích, vám právě teď prozradí naše nové partnerské horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Vztahy, ve kterých již není láska, dospějí k jednoznačnému rozhodnutí vše ukončit. Přestože můžeš cítit smutek a strach z toho, co bude dál, se ti velmi rychle uleví. Uvědomíš si, kolik času jsi promarnila s někým, kdo o tvou lásku nestojí. Až se rozhodneš pro lásku novou, velmi rychle vstoupí do tvého života a obohatí tvůj život.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Opouštíš starý, vyhořelý vztah a nečekaně vstupuješ do nového partnerství. Díky tomu, že jsi nelpěla na minulosti a partnera v klidu opustila, přichází dárek v podobě nádherné lásky a štěstí. Stabilní páry žádné změny nepocítí, vše probíhá v poklidu a lásce.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Partnerské vztahy svižně jedou v zaběhnutém životním rytmu bez velkých výkyvů, neshod či hádek. Štěstí přeje nejen nezadaným, ale všem ženám, které mají chuť se seznámit a navázat nový vztah. Seznamuj se, usmívej a konej, budeš nadšená.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Situace, kterou nyní řešíš, není bezvýsledná, jak se ti může pozdávat, naopak, tvůj strach tě zbytečně blokuje. Začni se víc prosazovat a neboj se sdělit partnerovi také svůj vhled i názor. Vůbec netuší, čím se zabýváš a co tě trápí, komunikuj, jednej a miluj, budeš nadšená a tvá láska s tebou.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Přichází láska, štěstí a také bohatství, ovšem ne to hmotné, jak bys mohla předpokládat, ale duchovní, což je pro tebe momentálně mnohem víc než peníze v bance. Velká láska obohatí tvůj život bez ohledu na to, jakými zkouškami jsi prošla. Tvé sny i touhy se stávají realitou, sni, realizuj a miluj, budeš nadšená.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pocit, že se nemůžeš s partnerem pohnout z místa, v tobě může vyvolat mnoho otázek a nejistoty, zda v takovém vztahu ještě chceš zůstat. Když se uklidníš a se svou láskou promluvíš, naleznete společné řešení. Pokud odmítá jakoukoliv komunikaci a láska u vás již není, je nejvyšší čas jít dál a minulost nechat za sebou.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nedostatek lásky a citů v tobě probudí touhu po změně, přesto, že vedle sebe máš partnera, můžeš se cítit osaměle a opuštěně. Ať se tvá situace jeví jakkoliv náročná, vydrž, nic netrvá věčně. Někdy nás osud trénuje a zkouší kolik vydržíme, tak je to momentálně i u tebe. Časem se vše vyjasní a s partnerem k sobě zase naleznete cestu.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud jsi prožila v minulosti velké zklamání, zkus se uvolnit. Tím, že jsi stále ve střehu a očekáváš útok, celou situaci jen zhoršuješ. Co bylo, je pryč, nyní je nejvyšší čas udělat tlustou čáru za minulostí a začít hezky od začátku. Partner ocení tvůj přístup a na nezadanou čeká prima kamarád.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

V partnerství mohou narůstat neshody, které by mohly vyústit v hádku. Napětí se zvyšuje a tvá touha udělat jednou provždy radikální řez v tobě probudí bojovou náladu. Nenechej se vyprovokovat, raději se na všechno vyspi a přestaň bojovat nejen se sebou, ale také s partnerem, nakonec se vše v klidu vyřeší i bez hádek.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy začínají hezky od začátku, co bylo, je pryč, nyní přichází období lásky, vášně i harmonie. Nečekaná zpráva ohledně těhotenství může někoho zaskočit, ale o to větší bude vzájemná radost. Na nezadanou také čeká štěstí v podobě lásky nové.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud jsi potřebovala nutně řešit jistou záležitost s partnerem, vydrž, teď není vhodná doba. Všechno se na chvíli zastavilo, pocit, že se nepohneš z místa, v tobě může vyvolat strach a nejistotu. Nadechni se a dovol životu, ať se o sebe na chvíli postará sám, všechno bude zase v pořádku, vydrž!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Je zapotřebí uvést vztahy do rovnováhy, nic není jako dřív. Nyní je zapotřebí konečně převzít zodpovědnost a urovnat spory i neshody. Přichází období usmíření, lásky a také harmonie. Nic neodkládej, lepší příležitost hned tak nepřijde. To, že tě výsledek oslní a nadchne také partnera, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

26.1.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist