Partnerský horoskop na týden od 16. do 22. června 2020

Berani, končí období chaosu. Býci, láska je základ. Blíženci vyrazí na rande. Jak jsi na tom ty, ti poví právě teď naše nové partnerské horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-1-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Období chaosu končí a přichází nové začátky. Nezáleží na tom, jestli jsi zadaná nebo lásku teprve hledáš, zkrátka a dobře pocítíš magickou sílu lásky, která v tobě probudí mnoho radosti, lásky a citů. Začni se těšit na přicházející dobrodružství a buď odvážná!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Přichází ti do života stále stejní partneři a ty nechápeš proč se ti to děje? Je to snadné, neustále totiž opakuješ stejné chyby, zkus se zamyslet, co bys mohla udělat jinak a co bys mohla změnit. Láska k sobě je základ, nenechej se „ukecat“ hezkými slovíčky, ale stůj si za svým a neboj se být na chvíli sama.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Všechno, co ti v oblasti lásky chybělo, dostáváš vrchovatě zpět. Radost, láska, jiskra i vášeň čeká na všechny, které o to stojí bez ohledu, jestli jsi sama či zadaná. Začni slavit a neboj se vyrazit na rande, o které nebudeš mít nouzi.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vztahy jsou plné radostného vzrušení, škádlení a také přicházejícího dobrodružství. Štěstí se usmívá také na všechny, které jsou již delší dobu samy, pokud máš ve své blízkosti dobrého kamaráda, zamysli se, jestli to není právě on, který by s tebou rád sdílel společnou budoucnost.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Nezadaná, pokud se chystáš na první rande, dobře naslouchej, muž, který je ve tvé blízkosti, umí krásně mluvit, ale skutek utek, pokud netoužíš jen po zábavě a dobrodružství, počkej si raději na jiného. Páry, které se chystají stěhovat či cestovat, vše hravě zvládnou.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Slepovali jste s partnerem již několikrát vztah a je to stále horší a horší? Zkus se na to podívat z té lepší stránky, otevírají se nové dveře s novým příběhem, důvěřuj osudu a neboj se. Slepované totiž nikdy nevydrží dlouho, ber to jako znamení ke svobodě a nové lásce. Uleví se nejen tobě, ale také partnerovi.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Všechno, co jsi do vztahu a lásky vložila, nyní dostáváš zpět. Přichází období hledání pravdy, vyjednávání a také hledání sama sebe. Pokud tě ve vztahu něco trápí, neboj se svěřit partnerovi a společně hledejte řešení, oběma se uleví a tobě spadne těžký kámen ze srdce.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

V partnerství se neděje nic zásadního, velmi dobře víš, že jsi tím silnějším článkem a děláš většinu důležitých rozhodnutí. Zkus zapojit také partnera, aby se naučil, jak důležitá je v lásce spolupráce. Nezadaná, na prvním rande se nenechej pohltit city, buď nad věcí a nechej vše volně plynout.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, které jsou dlouhodobé, nečeká žádná zásadní změna, naopak vše plyne téměř samo a láska je stále žhavá. Na nezadanou se může také usmát štěstí, možná tě překvapí, že muž, který o tebe projeví zájem, je starší, ale nakonec pochopíš, jak je úžasný a přijmeš jeho upřímnou nabídku.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Všechno se dává do pohybu, život plyne v neustálém tempu a rytmu, můžeš očekávat velmi příznivé změny, nové začátky a radostný vývoj vztahu. Pokud jsi sama, rozhodně neseď v „koutě“, tam tě láska nenajde, vyraz s přáteli na výlet nebo do společnosti.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Přemýšlíš nad svatbou a máš obavy, že tě partner již nikdy nepožádá o ruku? Tak teď budeš velmi příjemně překvapená, jakmile necítí z tvé strany tlak a chtění, udělá to bez váhání sám, to, že tě překvapí, je jisté. Štěstí se usměje také na nezadanou.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jako by se na chvíli ve vztazích a lásce zastavil čas. Můžeš mít pocit, že komunikace vázne a partnera do rozhovoru musíš nutit. Zkus se na chvíli zabývat sama sebou a dopřej mu pomyslnou svobodu, jakmile na něho přestaneš tlačit, začneš se víc usmívat, přijde za tebou sám. Nadechni se a měj se ráda, ani ty nejsi ráda pod tlakem.

foto-zdroj: shutterstock.com

16.6.2020 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist