Partnerský horoskop na týden od 14. do 20. dubna 2020

Kdo by se měl partnerovi více otevřít, kdo by si měl dát pozor na ostrý jazýček a kdo naopak říct přesně to, co cítí? Jak jsi na tom ty v tomto týdnu, se dozvíš v našich zbrusu nových partnerských horoskopech.

partnersky-horoskop-tydenni-1100x618.jpg Zdroj: www.shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Když se tě tvůj partner dotkne svou necitlivostí, nauč se mu upřímně říct, co ti dělá dobře a co ne. Zapátrej rovněž ve své mysli, čím možná překračuješ hranice ty jemu. Až spolu budete mluvit, neskákej mu do řeči a to samé nedovol jemu.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Zajdi se svým partnerem do přírody a nechte se léčit její léčivou silou. Otevřete spolu témata, která vás kdysi zranila a ještě jednou tyto záležitosti navždy uzavřete. Popros život o to, ať vaše vzájemná láska vzkvétá a je pod velkou ochranou.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Více svému partnerovi naslouchej a déle se mu dívej do očí. Měj trpělivost s jeho vyjadřováním, které nemusí být tak silné jako tvoje. Dej mu prostor, ať ho uvidíš v tom nejopravdovějším světle. V žádném případě se nenech urážet a to samé platí i o tobě.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jsi velmi citlivá duše a o některých záležitostech se dá hovořit jen velmi těžko. Přesto se o to pokus. Nevyřčené se často rovná neviditelnému. Uvědom si své sexuální a jiné  potřeby a zkus je svému protějšku co nejlépe zprostředkovat. Zkus se neuzavírat.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Uvědom si své krásné tělo a respektuj každou jeho část. Pochval a podpoř sebevědomí i svého partnera. Potřebuješ neustále slyšet krásná slova, která velebí tvou jedinečnost. Dovol si připomenout své drahé polovičce to, na co máš přirozené právo.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Je toho hodně, co by se dalo ve tvém vztahu zlepšovat, ale zároveň si připomínej, co všechno jste už spolu zvládli. Vysvětli svému partnerovi, že tvá touha ho vylepšit je hlavně projevem tvé lásky. To totiž nemusí být na první pohled viditelné.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Je potřeba dát tvůj partnerský život do rovnováhy. Pokud je ve tvém vztahu někdo příliš dominantní, je dobré srovnat misky vah. Promluv si s partnerem možná i o trochu pro něj nepříjemných věcech, ale vyzařuj k němu neustále úctu i lásku. Urovnej to, co se dá.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nauč se svému partnerovi nejen hluboce naslouchat, ale dej mu v pravý okamžik i laskavou, ale upřímnou zpětnou vazbu. Vyhni se zraňujícím slovům, přestože se k tomu bude vyskytovat skvělá příležitost. Stín msty je něco, co v důsledku zotročuje jen tebe samou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Promluv si s partnerem o cestách, kam byste spolu mohli jet, až se situace ve světě uklidní. Plánujte své cesty, u některých možná i ty svatební, jako by se nic nedělo. Neboť jediné, co je jisté, je jen změna.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Určitý druh mlčení může být občas stejně zraňující jako tisíc nadávek. Dovol si své názory vyjádřit a neboj se následků. Mluv v první osobě a dávej si dobrý pozor, abys se svým partnerem nezačala hrát dobře známý „ping-pong“, kde neexistuje ani jeden vítěz.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Přestože tvá inteligence možná zdaleka převyšuje možnosti tvého partnera, zkus se vcítit do jeho vnitřního světa. Více mu naslouchej a pochop jeho svět. Ve vztahu vládne zákon rovnováhy, a tak se musíš naučit trpělivost. Buď i nadále věrná svým vizím.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Tvé slovo může být pro tvého partnera jako balzám na duši. Zkus se mu trochu více otevřít, aby pochopil tvůj tajemný vnitřní svět. Mluv více o svých potřebách a udělej něco pro své fyzické tělo. Při milování zkus více popsat své potřeby, aniž bys ranila jeho mužnost.

Foto: Shutterstock.com

14.4.2020 7:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist