Partnerský horoskop na týden od 1. do 7. září 2020

Berani, pozor na konflikty. Býci, užívejte lásku. Blíženci pocítí radost. Jaký bude nový týden v oblasti lásky a vztahů, vám právě teď prozradí naše nové horoskopy podle tarotu.

partnerske-horoskopy-4-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

V lásce mohou nastat konflikty, proto je dobré zachovat klid, nadhled a usmát se, protože v podstatě se neděje nic zásadního. Kvůli pracovním i školním povinnostem můžeš pocítit tíhu a tlak zodpovědnosti, která o prázdninách nebyla. Nehádej se s partnerem, v klidu si vše vysvětlete a naplánujte společný víkend, který bude víc než nádherný.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Partner by ti rád snesl modré z nebe, stačí, když mu to s láskou umožníš. Velmi dobře ví, že zvládáš veškeré povinnosti, ale pamatuj, ne vždy jako žena musíš dělat všechno sama. Přenechej mu něco a volný čas využijte ke společným chvilkám, čeká jen až „zavelíš“ a on ti jako princ na bílém koni přispěchá na pomoc.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Vývoj vztahu se nečekaně zrychlí, jako byste oba nabrali svěží dech a vykročili vstříc krásnému a radostnému životu. Cesta, kterou máte před sebou, je plná radosti, dynamiky i vášně. Nečekaně se objeví také nové možnosti, které udělají radost nejen tobě, ale také partnerovi.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ve vztazích vše poběží v klasické rytmu, pohoda, láska, klídek a optimismus neopustí ani jednoho z vás. Pokud jsi sama, využij příznivé energie k seznamování, budeš totiž nepřehlédnutelná a je škoda sedět doma a čekat, že láska zaklepe na dveře. Vyjdi jí naproti a budeš nadšená.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Díky zdravé sebedůvěře, kterou má partner i ty, pocítíš příval citů a lásky. Nečekaně tě překvapí dárkem, po kterém jsi již dlouho toužila, přijmi vše s otevřeným srdcem a nepřemýšlej nad tím, jak drahý byl. Nezadaná může nalézt přítele, se kterým by časem mohli vytvořit zamilovaný pár, stačí nespěchat a netlačit na pilu.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Partner je vedle tebe v naprostém souladu i lásce, vše máš ve svých rukou především ty. Je ochotný ti pomoct, poskytnout otevřenou náruč nebo jen tak tiše sedět a držet tě za ruku. Nové dny se nesou v duchu lásky a radosti.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Radostné chvíle jsou tady jen pro tebe. Štěstí přeje všem zadaným i nezadaným. Láska tě provází na každém kroku, otevři své srdce a dovol jí prostoupit každou buňkou ve tvém těle. Poděl se o své štěstí také s ostatními, sdílená radost je vždy mnohonásobně větší.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Může tě překvapit nečekaná komplikace ve vztahu, když si však uvědomíš, že se všechno sbíralo již delší dobu, začneš jednat a s partnerem si v klidu ujasníte celou situaci. Pochopíš, jak důležité je komunikovat otevřeně a nenechávat nic nedořešené v minulosti.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, které se stále nemohou dohodnout na společném názoru, pochopí, že takto se dál žít nedá a začnou společně hledat řešení. S obtížemi se vypořádáš skvěle a pocit, že jste zvládli a zažehnali přicházející krizi, je největší odměnou pro oba.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy, které k sobě nejsou upřímné a neustále odkládají řešení problémů na jindy, pochopí, že tudy cesta nevede. Pamatuj, každá lež či neupřímnost se vždy obrátí proti nám, proto s partnerem komunikuj na rovinu a buď čestná, pak se můžeš těšit na pohodové dny. Ostatní vztahy proplouvají každým dnem bez potíží a problémů.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud se cítíš ve vztahu osamocená a máš pocit, že partner tráví většinu času sám se svými koníčky či přáteli, je nejvyšší čas si také najít činnost, která tě naplní. Je dobré mít společné zájmy stejně tak, jako si dopřát chvíle o samotě. Jestli máš pocit, že to partner přehání, rozhodně s ním v klidu promluv, je ochotný se dohodnout.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Všechno, co jsi s partnerem do vztahu vložila, nyní dostáváš zpět. Tento týden se nese v duchu hledání pravdy, vyjednávání a také společné komunikace. Zachovej klid, nadhled a buď upřímná, pak se můžeš spolehnout, že vše dopadne skvěle a váš vztah to ještě posílí.

foto-zdroj: shutterstock.com

1.9.2020 7:02| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist