Partnerský horoskop na týden od 9. do 15. března 2021

Berani, pryč s minulostí. Býci a Blíženci mohou zapomenout na nudu, partner vás překvapí. Nač se můžeme těšit v oblasti partnerských vztahů, prozradí náš nový horoskop podle tarotu.

shutterstock_-partnersky-horoskop-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Žiješ v minulosti a nejsi schopná se zbavit smutku a zklamání z lásky? Nejvyšší čas vše změnit, co bylo je pryč a teď máš před sebou v oblasti partnerských vztahů čistý list papíru. Buď k sobě upřímná a ber vše jako dobrou zkušenost. Jakmile se naladíš na srdce, vstoupí do tvého života láska a partner, který v tobě probudí dávno zapomenuté city.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vztahy, které již dávno nežijí láskou, dospějí ke společnému rozhodnutí a rozchod bude hlavní téma týdne. Je dobré uvědomit si, jestli se stále milujete, nebo jste spolu pouze ze zvyku. Pak se již snadno dohodnete na společném řešení. Šance, že se vše urovná, je velmi velká.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

S partnerem se rozhodně nudit nebudeš. Velmi příjemně tě překvapí svými nápady, vtipem a také novým pohledem na lásku. Pořádně se spolu zasmějete a uvolníte napjatou atmosféru, která tě v minulosti trošku trápila.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Toužíš po lásce a stále máš pocit, že tě míjí? Teď je všechno jinak, zadané i nezadané mohou pocítit čarovnou moc lásky, stačí si jen udělat jasno ve svých prioritách a rozhodnout se pro změnu. Vše k tobě přijde téměř samo, vyzařuješ sebevědomí a jsi přitažlivá pro opačné pohlaví, využij to!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

S partnerem na tebe nečekají žádné katastrofy, naopak každý den bude na pohodu a radost, pokud chceš, aby tvá láska pro tebe něco udělala, rozhodně ji požádej o pomoc. Partner ti velmi rád vyhoví, a navíc se bude cítit skvěle, protože ti udělá radost.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Nádherné chvíle s partnerem, krásné vzpomínky a mnoho radosti i humoru, tak to jsou dny, na které se již nyní můžeš začít těšit. Užívejte lásku plnými doušky a nezapomeň také rozdávat tam, kde láska chybí, ozvi se rodičům, dětem nebo osamělým přátelům.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

S partnerem se můžeš těšit na nádherné dny naplněné radostí a láskou. Své role máte krásně rozdělené, on jako hlava rodiny a ty jako žena, která se s láskou stará a pečuje o domov. Energie máte oba na rozdávání, ať se pustíte do jakékoliv činnosti, budete nadšení a šťastní.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Můžeš se těšit na velmi příjemné a rychlé změny v oblasti partnerských vztahů a také lásky. Což znamená, že se štěstí usmívá i na nezadanou, opuštěnou a smutnou. Usměj se na život a přijímej vše s otevřenou náručí, budeš nadšená a tvá láska s tebou.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud jsi čerstvě zamilovaná, vztah bude naprosto úžasný a také trvalý. Partnerské vztahy proplují každým dnem v naprostém klidu a pohodě. Neboj se také víc prosadit a v klidu navrhni partnerovi řešení či plány podle sebe, nemusíš se vždy přizpůsobovat jen ty.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Partnerské vztahy jsou bez mráčku, partner tě prostě miluje a je ochotný splnit ti jakékoliv reálné přání. Klidně spolu sněte a bavte se také u bláznivých nápadů, o kterých víte, že v krátké době naplnit nejdou, důležitá je zábava, radost a humor, což vám chybět opravdu nebude.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli jsi dlouho sama, můžeš pociťovat smutek a osamělost, vydrž ještě chvíli a nepropadej beznaději, také na tebe čeká nová láska. Partnerské vztahy jsou bez zásadních změn a radikálních řešení, užívejte společné chvíle a těšte se vzájemné lásce.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Jestli jsi sama, můžeš se těšit na nový vztah, ať již na obnovenou a usmířenou lásku nebo na zcela nového muže. Partnerské vztahy, které prochází krizí, konečně naleznou společné řešení a buď se usmíří, nebo se dohodnou na rozchodu, to, že se oběma uleví, je jisté.

foto-zdroj: shutterstock.com

9.3.2021 7:00| autor: Sára

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist