Partnerské horoskopy od 31. října: Berani září štěstím, Býci ukončí vše nefunkční

Nač se můžeš těšit v oblasti vztahů a lásky v tomto týdnu, ti prozradí naše nové horoskopy podle tarotových karet.

partnerske-horoskopy-1100x618.png Zdroj: iStock

Co nás čeká v lásce v novém týdnu?

Beran

Nádherné energie přejí všem zadaným, nezadaným i v lásce zklamaným. Rozhodneš se následovat hlas svého srdce a půjdeš cestou lásky. Jestli jsi sama, tak věř, že se k tobě blíží tvůj princ na bílém koni.

Býk

Vztahy, které jsou dlouhodobě nefunkční, ukončí vzájemné trápení. Zásah zvenčí, který vypadá jako úder blesku, tě překvapí, zaskočí a nakonec potěší. Díky tomu se vydáš na novou životní cestu, ve které velmi brzy potkáš svou osudovou lásku. Páry, které jsou v harmonii, prožijí pohodové dny.

Blíženci

Láska, romantika, city a harmonie tě zcela pohltí. Překrásné emoce, city i pocity jsou tady pro všechny zamilované, nemilované a opuštěné. Jednej, miluj a věř, že výsledek předčí tvé očekávání. Krize je zažehnána a přichází láska.

Rak

Očekávej neočekávané štěstí ve vztazích, lásce a také při navazování nových přátelství. Štěstí přeje opravdu všem. Pokud je tvé srdce vyléčené a otevřené změnám, tak se můžeš těšit na příjemné a radostné okamžiky se svou starou či novou láskou.

Lev

Těžkopádnější energie a nechuť cokoliv změnit tě mohou odvádět od tvé skutečné lásky. Jde pouze o přechodný čas, který využij k zamyšlení a rozjímání. Když se nenecháš ovlivnit ostatními, všechno se zase rychle vrátí do normálu.

Panna

Situace, která se nevyřešila, najednou bouchne a hádka pročistí vzduch. Je důležité usmířit se a nechat vše za sebou. Jen tak vykročíš se svou láskou ruku v ruce vstříc nádherným energiím. Jednej láskyplně a buď neustále ve svém srdci, které tě povede.

Vyzkoušej také:

Váhy

Pokud právě nyní prožíváš svou osobní krizi v lásce, tak věř, že i pro tebe svítí světlo na konci tunelu. Nadechni se a přestaň bojovat, je to zcela zbytečné. Klidem vyřešíš mnohem víc než útokem na svou lásku. Jakmile to pochopíš, přijde změna k lepšímu.

Štír

Věř jen sama sobě, nenechej svůj život řídit přáteli či rodinou. Jen ty sama víš, co je pro tebe a tvou lásku nejlepší. To, co máš vedle sebe, je skutečné. Partner tě z celého srdce miluje a vůbec netuší, co se s tebou děje.

Střelec

V lásce se dává všechno do pohybu. Začni se těšit na velmi rychlé a příznivé změny. Zadané, nezadané a osamělé, vykročte svému štěstí naproti, láska je tady jen a jen pro vás.

Kozoroh

Nastává období usmíření, s láskou můžeš složit zbraně a přijmout nabízenou ruku ke smíru. Pokud tě stále trápí nedořešené spory a neshody, vše zdárně ukončíš a odpustíš nejen sobě, ale také všem zúčastněným.

Vodnář

Svůj osud máš pevně ve svých rukou. Neodolatelná, přitažlivá a vždy připravená svou lásku obejmout a podpořit. Stejně jako ty vše vnímá také partner. Nádherné energie jsou tady nejen pro zadané, ale také nezadané.

Ryby

Partnerské vztahy budou proplouvat nádhernými pocity radosti a lásky. Vzájemná radost, kterou si děláte, vaše životy obohacuje o vděk, spokojenost a pokoru. Velmi dobře víš, že ne každý má takové štěstí jako ty. Vztahy, které prožívají krizi, mohou vše překonat a vztah posunout dál.

Jaká je tvá spřízněná duše podle horoskopu?

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist