Partnerské horoskopy od 22. srpna 2023: Ukonči minulost a jdi dál, najdeš lásku

Blíženci si musí dát pozor na pokušení. Býci a Lvi prožijí harmonické chvíle se svou láskou. Co mohou očekávat v oblasti lásky a vztahů ostatní znamení, ti prozradí právě teď nové horoskopy podle tarotu.

partnerske-1100x618.png Zdroj: iStock

Jak na tom budeš tento týden s láskou?

Beran

Partnerské vztahy mají skvělé vyhlídky. Štěstí přeje zadaným i nezadaným. Jestli toužíš po nové lásce a víš, jakého muže chceš mít po svém boku, neváhej a vyjdi mezi lidi. Svou lásku potkáš velmi rychle. Krize je zažehnána a přichází období lásky, harmonie a radosti.

Býk

Láskyplné a radostné energie jsou tady pro všechny zadané, nezadané a také osamělé. Konečně máš šanci získat partnera, po kterém tak dlouho toužíš, a se kterým můžeš být dlouhodobě šťastná. Vztahy pocítí nádherné energie, příliv lásky a štěstí.

Blíženci

Pozor na pokušení, které by v tobě mohl vyvolávat muž, se kterým jsi v blízkém kontaktu. Nevěra nic nevyřeší, pokud jsi nespokojená, zamysli se, co ve vašem vztahu nefunguje a promluv se svým partnerem. Překvapí tě svou láskou a vstřícností.

Rak

Neklid a napětí se zmírňuje. Do života vstupuje uzdravující síla lásky, která v tobě probouzí chuť učinit změny. Partner s tebou souzní a ve všem tě s láskou podporuje. Ať se rozhodneš pro jakoukoliv změnu, jde do toho s tebou. Štěstí se usmívá také na nezadanou.

Lev

Vztahy jsou harmonické a klidné, nic zásadního se neočekává, využij příznivé energie na plno a zrealizuj vše, z čeho jsi měla obavy. Partner tě s láskou podpoří, a dokonce ti nabídne finanční pomoc. Štěstí se usmívá na nezadanou, jdi do společnosti a usmívej se, tvá láska krouží velmi blízko.

Panna

Rozhodnutí, které uděláš, radikálně změní tvůj život. Opustíš nefunkční vztah, velmi rychle a plynule vpluješ do nového. To, že budeš zářit štěstím, je jisté. Zadané páry, pozor na hádky, nic nevyřeší a zbytečně byste si pokazili nádherné dny.

Vyzkoušej také:

Váhy

Vztahy se na chvíli zastaví, pokud máš pocit nejistoty a strachu, zapomeň na to a užívej poklidnější dny. Není důvod k obavám. Partner je tebou okouzlen a využívá pomalejší energie k načerpání síly, udělej to také a nestresuj se tím, že věci nejdou dost rychle. Nic neuspěcháš!

Štír

Partnerské vztahy zcela pohltí láska, harmonie a radost ze společného bytí. Štěstí se usmívá také na nezadanou, která má velkou šanci potkat svou spřízněnou duši. Nenechej se odradit věkem muže, je sice o něco starší, ale jeho srdce a duše je velmi čistá, upřímná a věrná.

Střelec

To, co jsi do vztahu vkládala, nyní sklízíš zpět. Pokud nemáš zcela čisté svědomí a jsi v lásce nejistá, tak věř, že všechno můžeš napravit. Buď upřímná k sobě i své lásce a nalezneš zpět ztracený klid a rovnováhu. Žádná zásadní změna se nechystá, užívej přítomnou chvíli a miluj naplno.

Kozoroh

Pokud tě zklamal partner a nejsi schopná posunout se dál, tak věř, že je nejvyšší čas položit si otázku, co dál. Jestli s ním nechceš být, řekni mu to, protože je z tvého chování nejistý a neví, co se děje. Dávno na spor zapomněl. Když si upřímně promluvíte, pochopíš, že tvé chování bylo zcela zbytečné a spadne ti velký kámen ze srdíčka. Ostatní páry prožijí velmi jemné a harmonické dny.

Vodnář

Pokud se trápíš nešťastnou láskou a nejsi schopná vidět sluníčko za mrakem, tak věř, že je nejvyšší čas udělat tlustou čáru za minulostí a jít dál. Buď k sobě upřímná a přestaň se litovat, nikam to nevede. Z trápení si vezmi ponaučení a ber vše jako důležitou životní zkušenost. Ostatní páry prožijí velmi krásné a radostné dny s malým překvapením.

Ryby

Náhlé změny jsou na denním pořádku, jako byste s partnerem jezdili na horské dráze, což mohlo být ze začátku zábavné, ale nyní oba cítíte únavu a vyčerpání. Dopřejte si klid, odpočinek a nechejte život na chvíli plynout, nic vám neuteče. Naopak získáte zpět ztracenou stabilitu, načerpáte novou energii a chuť být spolu.

22.8.2023 7:00| autor: autorský článek Sára Částečková | zdroj: tarotové karty

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist