Novoluní ve Vodnáři: Raduj se ze své jedinečnosti!

V následujících čtrnácti dnech se zaměř nejen na to, co tě činí jedinečnou a krásnou, ale zároveň se zamysli nad svými nejbližšími přáteli. Cítíš se v jejich přítomnosti v bezpečí? Svět se mění a s ním se mění i lidé. Možná zjistíš, že se s určitými lidmi nebudeš moci setkávat tak často jako dřív, ale na druhou stranu do tvého života přijdou lidé, se kterými se můžeš cítit ještě líp. Záleží jen na nastavení tvé mysli. Pamatuj na staré zenové přísloví: „Když přichází, vítejme ho, když odchází, nechme ho jít.“ Rovněž se zamysli nad svými dlouhodobými vizemi a všechno důležité si někam nezapomeň zapsat.

novoluni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Přesné novoluní nastane ve čtvrtek 11. února večer ve 20:05. S tímto novoluním je úzce spojena medicína Jaguára, který ti má připomenout, že máš být věrná jen sama sobě a tomu, čemu ze srdce věříš. Nikdy nezapomeň na to, že jsi to právě ty, kdo si vybírá lidi kolem sebe, přestože to může někdy působit naopak. V každém okamžiku se můžeš od všeho osvobodit, zvláště tehdy, kdy jsi nucena sama sebe nějakým způsobem potlačovat. Hledej taková uskupení lidí, která v tobě budou přirozeně probouzet pocit svobody a svobodného sebevyjádření. V dnešním světě je důležité se naučit dobře vybírat jak místa, tak lidi. Proto buď bdělá.

Připomeň si, kým doopravdy jsi

Nabízí se ti nová možnost se osvobodit od všeho, co tě dřív definovalo. Máš velkou možnost ve svém životě něco zásadního změnit, protože tato změna bude vycházet hlavně zevnitř. Jaké jsou tvé dlouhodobé cíle a životní vize? A s jakými lidmi je chceš spoluutvářet? Nejdřív si vzpomeň na své staré já, se kterým ses v posledních letech ztotožňovala. Uvědom si, že se rázem můžeš zcela stát někým jiným. Záleží jen na tvé svobodné volbě. Pozoruj sama sebe v interakci s druhými lidmi a snaž se vyhnout sebehodnocení. Buď jako jaguár, který loví svou vlastní kořist. Pak udělej skok do svého „nového já“, které ti přinese pocit svobody.

Jaká je práce tvých snů?

Celá lidská společnost vstupuje do nové éry a na začátku všech změn svět přeje těm odvážným. Čím bys mohla být přínosem pro tuto planetu? Jaká práce by v tobě vyvolala hrdost a zároveň by podpořila tvou schopnost vnést do života něco nového? Zamysli se nad svou ideální prací a nenech se chytit do sítě pochybností, které vychází ze strachu z nového. Probuď v sobě nové tvůrčí síly a nauč se něco, po čem již dlouho toužíš, ale zatím ses neodvážila. Udělej jeden odvážný krok vstříc svým snům. Tímto krokem může být tvé rozhodnutí. Po 20. únoru ho korunuj činy.

Otevři se novým setkáním

Znamení Vodnáře přeje přátelství, a tak se v následujících dnech zaměř na rozvíjení svých přátelských vztahů. Možná v tomto ohledu pocítíš nutné změny, které budeš muset provést. Raději se zaměř na to dobré, co do tvého života přichází a s úctou se srovnej s tím, co z tvého života odchází. Nic z toho se nemusí stát, ale když to přijde, nebraň se tomu. Věz, že existuje vyšší síla, která si lidi propůjčuje a skrze které ti přináší různé zkušenosti, které z nějakého důvodu potřebuješ. Pamatuj však na to, že ty určuješ, jakým způsobem se chceš učit. Nikdy nezapomeň na své právo volby. Rozhoduj tedy moudře, s láskou a potřebnou rozhodností.

11.2.2021 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist