Novoluní ve Štíru a zatmění Slunce: Užij si kouzlo proměny

Novoluní ve Štíru nastane v úterý 25. října ve 12:48. Slunce i Luna se setkají ve vodním a magickém znamení Štíra, což může být pro mnoho lidí velkou šancí začít novou životní etapu znovu a lépe.

shutterstock_1459123379-1100x618.png Zdroj: Shutterstock

Vstupujeme tedy do nejhlubší části roku. Jelikož Štír vládne všemu tajemnému a nebojí se ani smrti, kterou je podobně jako sexem velmi fascinován, můžeš očekávat probuzení různých stavů vědomí, které vyplují napovrch z hlubin, o kterých jsi neměla ani tušení, že existují. Chop se šance jednou provždy zbavit se svých slabostí, závislostí a všelijakých strachů a proměnit je v sílu, kterou potřebuješ, aby ses stala nejlepší verzí sebe sama. Tvá největší slabost se může stát tvou největší silou a darem.

Zamysli se především nad svými největšími životními sny a tužbami, kterých ses možná kdysi vzdala. Máš velkou příležitost se opět rozpomenout na svůj nejvyšší možný osud, který můžeš v tomto životě realizovat. Rozhodni si vzít sílu, která ti právem náleží, zpět. S láskou se rozluč se všemi falešnými autoritami, které ti měly pomoci se rozpomenout na to, v čem spočívá tvůj dar, který ti byl životem dán. Poděkuj všem, kteří tě nepochopili, protože tě dovedli k tomu, abys lépe poznala sama sebe. Obklop se lidmi, přáteli, kteří ti rozumí a podporují beze slov. Řekni životu „ano“, přestože je doba nelehká. Když se odvážíš skočit do neznáma, život tě odmění pozoruhodnou energií, novými příležitostmi a zázračnými setkáními.

Tajemství proměny

Je dobré si připomenout kouzlo tvé pravého „Já“, které nelze zcela vyjádřit jen slovy. Nemá totiž formu a staré kultury ho nazývají „velkým tajemstvím“. Lze se ho dotknout, ale ne zcela uchopit ani pochopit a v tom spočívá paradoxně ta největší svoboda. Ať jsi v jakémkoli bodě tvé životní cesty, můžeš se stát úplně někým jiným. Tvé staré já však bude muset zemřít, aby to nové mohlo přijít. Nejdříve vylij šálek, abys ho mohla dolít čerstvou vodou. Začni si vytvářet takové podmínky, které budou v naprostém souladu s představou tvého „nového Já“. Urči si tedy to, kým si přeješ být a začni se učit novým zkušenostem, které postupně budou nabírat novou formu. Věz, že jediné, co tě omezuje, je tvá vlastní představivost.

Sex, smrt a znovuzrození

Otevři své sexuální kanály a miluj se jen s tím, koho doopravdy miluješ. Neodděluj svou duši od svého těla, protože v tomto životě je tělo tvou součástí. Tělo potřebuje lásku, stejně jako tvá duše, protože je to opravdu to jediné, za co stojí žít. Pod termínem „láska“ si však mnoho lidí představí jen mnoho omezených variant významu tohoto mocného slova. Pečlivě si vybírej své sexuální partnery a namísto hlavy vybírej tichým hlasem svého srdce. Odpusť všem, kteří nedokázali milovat jako ty a věz, že je tvé setkání obohatilo více, než jsou schopni zatím docenit. Čas je však neúprosný a zákon příčiny a následku nelítostný. Sex je mocnou silou, která může léčit i ničit. Jeho nejkrásnějším projevem jsou děti, které jsou zázrakem života.

Vyzkoušej také:

Smrt jako rádce

Kdykoliv budeš stát před důležitým životním rozhodnutím, jako je změna zaměstnání, vztahů nebo nového životního nasměrování, vždy požádej o pomoc anděla Smrti. Pokud v anděly nevěříš, pozvi k sobě své „budoucí Já“, které právě zakončuje pobyt na této zemi v klidu, přijetí a lásce. Zeptej se ho, zda by litovalo určitého rozhodnutí, před kterým momentálně stojíš ty. Jednej tak, aby na konci tvého života bylo co nejméně lítosti. Tvé budoucí Já nebo anděl Smrti ti pomohou učinit ta nejmoudřejší a nejvíce láskyplná rozhodnutí a jediné, co bude na tobě, je skok do neznáma, nebo prožití hluboké vděčnosti za to, že jsi tam, kde jsi.

text: autorský článek astrolog Robert Policar, foto: shutterstock

24.10.2022 3:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist