Novoluní v Panně: Pečuj o své zdraví i práci

Slunce i Luna se potkávají v zemském znamení Panny, a tak se zamysli nad tím, jak pečuješ o své zdraví, a zda jsi spokojena se svým momentálním zaměstnáním. Málokdo tuší, že tyto dvě zásadní lidské oblasti jsou úzce propojeny. Lidé často onemocní tehdy, když jsou již ve svém stávajícím zaměstnání nespokojeni. Takže tím, že změníš svou práci k lepšímu, můžeš změnit i svůj zdravotní stav. Na druhou stranu, když budeš mít strach opustit pracovní místo, o kterém víš, že ti nesvědčí, může se značně zhoršit tvůj zdravotní stav. Děti často onemocní, když se jim nechce do školy, a zdá se, že tento zvyk přetrvává i do dospělosti.

novoluni-1100x618.jpg Zdroj: Shutterstock.com

Přesné novoluní nastalo v úterý 7. 9. 2021 brzy ráno v 02:51. S tímto novoluním je úzce spojena medicína Krokodýla, který ti má připomenout, že máš svému životu navrátit hlubší význam i smysl. Věnovat spoustu času něčemu, co tě opravdu nebaví, může z dlouhodobého horizontu působit opravdu destruktivně. Zamysli se nad svým momentálním zaměstnáním a ujasni si, zda jsi opravdu tam, kde toužíš být. Pokud ne, připomeň si své vyšší cíle a krok po kroku k nim začni směřovat. Svému nynějšímu zaměstnavateli i současným kolegům můžeš být vděčná za to, že ti v současnosti kryjí záda a vytváří podmínky pro další přesun.

Dělej, co tě baví

Věnuj se všemu, co ti přináší radost a zároveň se nevyhýbej povinnostem, které nejdou odložit. Když se budeš věnovat tomu, co tě naplňuje dobrým pocitem, budou se na základě těchto pocitů vytvářet i různé životní situace a příležitosti. Důvěřuj božskému načasování a pravidelně se věnuj činnostem, o kterých víš, že by mohly být tvým nejideálnějším povoláním. Většina lidí pracuje minimálně jednu třetinu dne, což je jedna třetina celého tvého budoucího života kromě důchodu. Druhou třetinu dne prospíš a tu poslední musíš rozdělit tak, abys měla aspoň chvilku čas sama pro sebe. Z toho důvodu je dobré směřovat k ideálnímu zaměstnání.

Neboj se inovací

Toto novoluní je velmi zajímavé v tom, že velkou roli sehrává planeta Uran, která je v přesném trigonu na konjunkci Slunce a Luny ve znamení Panny. V překladu to znamená, že během tohoto dne mohou do mysli mnoha lidí přicházet geniální myšlenky a řešení, a tak se vyplatí mít po ruce zápisník s tužkou. Doporučuji sledovat i tvé sny, které mohou být odpovědí na tvé palčivé otázky, týkající se jak zdraví, tak tvého budoucího zaměstnání. Uran probouzí schopnost nahlédnout do potenciální budoucí reality a zároveň dává sílu se vymanit ze všech omezení, která ti podsouvá tvá vlastní mysl. Měj odvahu jít do nového. Vyplatí se to.

Zaměř se na velký úklid

Znamení Panny může v lidech probouzet potřebu se zbavit všeho zbytečného a nacházet „chytrá“ řešení, jak pracovat a žít efektivněji. Pokud se chcete zbavit nepořádku, bude to vyžadovat trpělivost, a tak postupujte krok za krokem a občas si dovolte udělat kvantový skok. Nicméně systém malých krůčků je efektivnější, než se na první pohled zdá. Někde ho můžete najít pod pojmem „Kaizen“, který vychází z japonštiny. Již od poloviny září začíná pomalu ale jistě vliv retrográdního Merkuru, který bude trvat až do konce října. Tento čas je rovněž vhodný pro úklid, a tak nikam nespěchejte, ale zároveň nic neodkládejte. Vytvářejte si prostor pro nové příležitosti, které dozajista přijdou. Chce to jen trochu trpělivosti.

7.9.2021 2:00| autor: Robert Policar

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa žen?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním vaší emailové adresy.

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@femina.cz

TOPlist